Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 1 uro:

jaz bi pa vzel keš ko šus, se plazil po kolenih okrog slike martyja (ne vem kdo to je) ter vsem novinarjem razlagal, da sem manjvreden drek in manipulator

 

faking hell 100.000 USD da sem tiho, za 20 USD zatajim mater, očeta in domovino

 

en folk res nima porihtanih prioritet ffs

 

v tem primeru 100k ni nic, ce ima model probleme dobit delo zaradi usranega imena

 

plus, routine pride kmalu (oziroma enkrat do leta 3013), ce me spomin ne vara, je on zadolzen za zvok/glasbo in celo denar je vrgel v razvoj

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

jaz bi pa vzel keš ko šus, se plazil po kolenih okrog slike martyja (ne vem kdo to je) ter vsem novinarjem razlagal, da sem manjvreden drek in manipulator

 

faking hell 100.000 USD da sem tiho, za 20 USD zatajim mater, očeta in domovino

 

en folk res nima porihtanih prioritet ffs

Hehe tu si me prav spomnil na oni vic o Janezeku :lol:

 

Gre neko takole:

 

V šoli pri zgodovini reče Metka: moj deda je med 2. svetovno vojno izdal 3 knjige.

Pa hitro reče Janezek: to ni nič, moj deda je med 2. svetovno vojno izdal 100 partizanov! :D

uredilo bitje bojler1
Povezava do prispevka
amnesia reče pred 6 urami:

 

v tem primeru 100k ni nic, ce ima model probleme dobit delo zaradi usranega imena

 

plus, routine pride kmalu (oziroma enkrat do leta 3013), ce me spomin ne vara, je on zadolzen za zvok/glasbo in celo denar je vrgel v razvoj

Mick je takrat doživel pravi pogrom, od igričarskih medijev do folka na spletu... no zdej je pa lepo vsem zaprl gobce. Upam pa da bo tudi po pravni poti dobil, kar mu pripada

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 4 urami:

Mick je takrat doživel pravi pogrom, od igričarskih medijev do folka na spletu... no zdej je pa lepo vsem zaprl gobce. Upam pa da bo tudi po pravni poti dobil, kar mu pripada

 

Sicer se nisem takrat ful poglabljal v detajle, ampak kakor se spomnim, je bil kar lep % gaming javnosti goreče na Mickovi strani. Zlasti ker je bla posredno, prek id-a, na nasprotni strani Bethesda, ful osovražena firma, za marsikoga poosebljenje shitty poslovnih praks industrije. Tudi ta konflikt glede Doom Eternal OST-a so vzeli kot primer vmešavanja kravatarjev in managementa v delo kreativcev, v tem primeru skladatelja muzike.

Povezava do prispevka
fric reče pred 23 urami:

V življenju sem že marsikaj videl, ampak da v prilogi Družini bereš, da je Witness huda igrica.;) No to je pa nekaj novega.:lol:

Totalen plot twist sem mislil, da bo spet disanje igric.

 

Sklepam, da je poleg nenasilnosti faktor tudi to, da ma špil notri en kup filozofskih izrekov krščanskih mislecev, Sv. Avguštin in podobni

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 7 minutami:

škoda da ima The Witness tok enih brezveznih ponavljajočih ugank, drugače bi bil še bolj hajpan špil

 

tistih 25% ugank k je zakon + vse skrivnosti so pa top

75 % ugank ti je brezveznih?

Uganke se ponavljajo, ker te igrica uči koncepta za ugankami. Celo tako daleč gre, da ti izklopi aktualen panel, če poskušaš pri puzzlih, ki te učijo koncepta, bruteforcat. To je meni dober game design. Ja, lahko bi takoj uletel na najtežje panele, samo razen genijev bi vsi jebali ježa :D 

Povezava do prispevka

pa ja, samo vseeno se preveč ponavljajo uganke, neko nepotrebno podaljševanje špila

 

špil je narejen zato, da te jebe v glavo, a ni ena od rešitev da morš čakat pol ure, da se sonce premakne

 

neka taka fora, kako je to kao dobr gameplay?

 

uglavnem kukr ima The Witness hude ideje, bi komot lep del špila ven pometali pa ne bi špilu nič falilo, še boljši bi bil. Tko pa ker je špil ful meta, je treba drkat igralce v glavo, because Jonathan Blow (Braid tud nism končal brez gledanja walkthroughja)

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 12. 11. 2022 at 12:41:

pa ja, samo vseeno se preveč ponavljajo uganke, neko nepotrebno podaljševanje špila

 

špil je narejen zato, da te jebe v glavo, a ni ena od rešitev da morš čakat pol ure, da se sonce premakne

Pač igra niti približno ni narejena tako, da te jebe v glavo, ne vem, zakaj to povsem napačno prepričanje. A si sicer igral igro? :D Ja, je puzzla, kjer moraš čakat, da se premakne sonce, ampak gre za majhen sklop environment ugank, ki niso zajete niti v achievementih niti niso potrebne za dokončanje igre. So pač opcijske

 

Also Elden Ring ti je dobra igra, ker je kao težka, tukaj pa je minus, da Braid nisi obrnil brez youtuba. Pač git gut al neki, jaz sem tako Braid kot Witness obrnil brez youtuba (razen par opcijskih puzel, ki jih nisem nikoli)

 

Zdaj že neki časa nisem igral Witnessa, sam sem še vedno dokaj ziher, da gre za eno najboljših iger vseh časov

Povezava do prispevka

sem igral The Witness in lahko rečem, da si ne delim tolk navdušenja, preprosto me ne vleče igranje, ne bom pa rekel, da je totalno dolgočasen špil, samo zelo razvlečen. Tisto ko zveš, da lahko vlečeš črte po nebu/vodi je genialno, vse fore s percepcijo so zame v vseh špilih še vedno carske, pa naj bo un špil k prestavljaš škatle po sobi, da se večajo/manjšajo ali pa kak Portal.

 

Si pa ne morem pomagat, da sem bil v The Witness zdolgočasen zaradi določenih stvari, npr. labirintov

 

Elden Ring mi je dobra, ker da velik na raziskovanje in experimentiranje in te tudi igra stalno nagrajuje, da pride dopamin. Tega pri meni pri The Witness ni, razen nekega zadoščenja, da si rešil uganko. 

 

Naj vsak ve v kaj se spušča, The Witness je tebi 10/10 igra, meni ni. Pa sej Elden Ring mi tudi ni, ampak začuda iz malo drugačnih razlogov kakor je consensus na forumu (dolžina). Tako da hej, vsi smo drugačni, vsi imamo prav. In je prav, da hajpaš to, kajti jaz bi tudi spregledal, če ne bi vsaj ti jo omenjal

 

Pomoje boljše zame, da ostajam pri bolj storybased igrah a la Disco Elysium & NORCO, če kdo pozna še kaj podobnega se priporočam

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...