Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Gatsu reče Dne, 27. 10. 2022 at 14:59:

4 leta po najavi z bednim CGI teaserjem so končno prišli do tegale mejnika :D Se pravi TGA2022 cinematic trailer izid igre konec leta 2024 al pretiravam? 

 

 

Če bo taka ko DAI si jo lahko nekam vtaknejo, Pillars of Eternity, Divinity OS, Tirany in pathfinder kingmaker so popraskali tam kjer je srbelo, Bioware pa je rinil v kalne vode, ribarjenje se ni izšlo...

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 22 urami:

Meni vse 3 zgledajo zanimivo... ampak kaj, ko vidim kar dosti zanimivih trailerjev, potem na njih itak pozabim in za veliko večino iger ne slišim nikoli več. Verjetno je ta večina na koncu ološ, če se po izidu nikoli več ne omeni tukaj.

Yup, zato se jz aktivno izogibam tem trailerjem in ce kaksnega vidim res probam ne nahypat. Spil me zacne zanimat ko tle vidim pozitiven feedback al pa obcasno zarad dobrih reviewov, bmk za trailerje. 

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 4 urami:

zakaj me tole na Infamous spominja vedno bolj in bolj

 

 

Gledam tole in mi kot prva asociacija pade na misel kakšen novejši open world JRPG tipa Xenoblade Chronicles, tko isti vibe in look mi daje bojevanje in predvsem HUD. Grem gledat kaj so to zaeni devi in so itak isti kot za FF 15 hehe :)

 

Ne vem kok sem kej hyped za tole, Square Enix pa še JRPG, hmmmm....

 

 

Povezava do prispevka

Rasa in spol nista sama po sebi faktor, grem pa stavit, da bo ta fuflja mela en kup modernih idej, katere bo na najbolj krinđ način omenjala in rinila lokalnem življu.

 

Tko kot Aloy ni mogla met enega dialoga, brez tega da bi omenila kako she don’t needs no man, pa kako so vsi glupi ker so primitivna plemenčad, ona pa razsvetljena in post-post-apoc-moderna.
 

 

Povezava do prispevka

Ma Aloy je v HZD 2 res mega dick, oz. mega boob :D Pol dodaš pa še čudovite NPC-je in še čudovitejše dialoge in še nadčudovitejše woke stereotipiziranje pa dobiš dejansko neigralen špil kar se narative tiče :D  Me zanima, če so se te kritike kej dotaknile avtorjev oz če so do njih sploh prišle, glede na to, da si dandanes takoj rasist in šovinist, če ti karkoli ni všeč.

 

Returnal mi ima carsko protagonistko, recimo. Fenomenalno napisan lik, u iber dark in zamorjen tako kot cel špil, hudo dobro paše v zgodbo, super uporabljen motiv materinstva, fenomenalna igralka, res uno, to je to. Očitno se da narediti fenomenalen špil tudi z grdo staro na kratko postriženo babo v glavni vlogi, a ne. Sam pač moraš imeti domet izven tega, da se skozi špil samo dereš na folk ŽENSKE SMO NAJMOČNEJŠE ZAMOREC VLADA BEL MOŠKI STRADA UBIJ SE BLOND POLŽ IN SI ODREŽI TIČA.

 

Kva bo pa s Forspokenom pa v resnici nihče ne ve a ne, lahko bo enak woke trash kot je HZD 2, lahko bo mega cool špil s carsko protagonistko kot je Bayonetta. 

  • Račka +1 7
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Urbana črnka iz 2022 that takes no shit from anyone v fantazijskem svetu z govorečim blingom na roki prefukava vse živo skozi tsunami particle effectov in nismo videli enega dialoga, skoraj nič zgodbe ali zapleta. Parkour zgleda kulerski.


To je lahko bilokje med 60 in 90. Imo bo bolj podobno Biomutantu kar se tiče kvalitete.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...