Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

DrMiha reče pred 57 minutami:

Jedi Survivor ima baje kr fine probleme na konzolah. Od hroščev do sesuvanj, ki ti zbrišejo save game, do sesutega HDRja na PS5

Tako kot prvi del.... Praktično neigralen na pc, konzolah, itd... Šele s patchi, pro-verzijami konzol je postal igralen. Res slaba optimizacija Respawna. Čeprav s Titanfall niso imeli težav. Verjetno ker je bila Xbox eskluziva in so se fokusirali samo na to. 

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 1 uro:

Jedi Survivor ima baje kr fine probleme na konzolah. Od hroščev do sesuvanj, ki ti zbrišejo save game, do sesutega HDRja na PS5

A to pravijo samo za pre-patch? Sem pogledal že par vide-ov in vsi pravijo, da je pred patchem samo bilo več stutteringa in frame dropov. D1 Patch baje odpravi večino problemov. Nisem pa nikjer zasledil, da bi igra imela te buge, ki jih omenjaš.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

A to pravijo samo za pre-patch? Sem pogledal že par vide-ov in vsi pravijo, da je pred patchem samo bilo več stutteringa in frame dropov. D1 Patch baje odpravi večino problemov. Nisem pa nikjer zasledil, da bi igra imela te buge, ki jih omenjaš.

po prvem patchu. Sicer Respawnovci pravijo, da bodo tedensko peglali zadeve...

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 20 minutami:

90% časa je 60fps na performance modu, so pa občasni dropi, ki niso tolk vezani na kompleksnost scene se mi zdi, ampak čist random. Nisem imel pa še nekih huge open area encounterjev, mogoče tam čist zagnije.

 

Pričakujem patche, ki bojo to fixali. 

Sem si oddahnil. Zgleda respawn ni zlorabil dela in lika Sonyja ter konzole PS5

Povezava do prispevka

Ni perfect fluid 60 framerate tipa GOW:R ali TLOU2, je pa absolutno bolje od Elden Ring PS5 verzije kjer meni dropa na 50fps.

 

Meni je tisto spodnji level igrabilnosti, Survivor je bolji in ni šans da ne fixajo micro stutteringov kmalu. 

 

Moram pa rečt, da me moti ista stvar kot pri enki. Ni zadovoljivega impacta ko udariš po sovragu, kot da so vsi iz papirja. V GoW prav začutiš impact vsakega zadetka, tle je bolj vroč nož puter feel.

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 5 urami:

Jedi Survivor ima baje kr fine probleme na konzolah. Od hroščev do sesuvanj, ki ti zbrišejo save game, do sesutega HDRja na PS5

Sem mislil, da mi je šla konzola na ono stran. Po izklopu in vklopu HDRja je zadeva začela "delovati"
Zdaj mi pa med premikanjem žaga robove in frejm dropi.

Uglawnem za kozlat :sick:

Povezava do prispevka
AMF reče pred 7 minutami:

Sem mislil, da mi je šla konzola na ono stran. Po izklopu in vklopu HDRja je zadeva začela "delovati"
Zdaj mi pa med premikanjem žaga robove in frejm dropi.

Uglawnem za kozlat :sick:

ajde super, da je konzola Respawnala heheee

 

tole bom jaz lepo preskočil dokler ne bo porihtano

Povezava do prispevka
Buzzkill reče Dne, 28. 4. 2023 at 13:14:

Ni perfect fluid 60 framerate tipa GOW:R ali TLOU2

 

Moram pa rečt, da me moti ista stvar kot pri enki. Ni zadovoljivega impacta ko udariš po sovragu, kot da so vsi iz papirja. V GoW prav začutiš impact vsakega zadetka, tle je bolj vroč nož puter feel.

Podpis pod tole. Zadeva na trenutke kr zatrokira, ko vrtiš kamero. Je kr malo kislo, ko si v nekem prostoru in stvar laufa svilnato gladko, pol pa kamero obrneš proti bolj kompleksnemu backdropu in imaš podoben filing, kot če prehitro izpustiš sklopko pri menjanju prestav. Prav začutim zobnike v PS5, kako se zataknejo.

Igra se mi sicer še vedno nalaga iz ploščka in nisem še downloadal nobenega patcha, tko da mogoče bo kasneje kej boljše.

 

Glede gameplaya pa je tko kot praviš, ja. Ful ni nekega zadovoljujočega feelinga pri meleeju. Ajde, lahko rečeš, da je za to kriva narava light saber fizike, sam ne popravi slabega okusa.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 urama:

Kajpana xboxu?

Ta fextralife pravi da je na xboxu ql in da bi na ps5 moglo bit podobno

 

folk ki igra na XSX poroča o istih problemih, zlasti o random zatikanju in padcih framerata ter opaznim skokom dinamične resolucije. Naj bi bilo pa mičken bolje kot na PS5 ampak ne kej dosti. Na PCjih je pa največ problemov... glede na to, da gre za precej modificiran UE4, se ne čudim težavam..

 

zmaga pa tole :

Fuy154CX0AAq22-?format=jpg&name=900x900:ododava:

uredilo bitje DrMiha
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka

Naredil prvi planet in sedaj moram čakati, da mi do konca inštalira igro. Tisti, ki se je spomnil tako neumnega načina hkratnega inštaliranja iz Blu Raya in downloadanja updejta, je res genij. :avadodo:

 

Drugače mi je traversal ful dober. V bistvu so izboljšali vse iz predhodnika in pohitrili parkour. Tudi holomap je bolj pregledna od originalne, ampak še vedno se mi zdi prezakomplicirana.

Prezentacija je sweet (razen random framedropov, upam, da bo po patchu boljše), predvsem sound design in glasba sta mi res kul. Spet so deliverali kul spektakel imo.

Bojevanje je podobno izvirniku, ampak se mi zdijo nasprotniki veliko bolj agresivni, predvsem, ko te napadejo v gruči. Nujno igrat na najvišji težavnosti. Predzadnja (hard kao) je res prelahka.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Soulslite z GOW strukturo, mid platformingom, mid combatom in brutal dobrimi setpieci v pristnem SW okolju.

 

To bo visokih 70 nizkih 80 odvisno kako hitro fixajo performance in kako bo vlekla po midgamu. 

Sploh ne nucam mape, ker je enako bedna kot v enki. Svet je tudi soulish z veliko bližnjicami in loopbacki. Ampak ne DS1, bolj DS2.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 urami:

Naredil prvi planet in sedaj moram čakati, da mi do konca inštalira igro. Tisti, ki se je spomnil tako neumnega načina hkratnega inštaliranja iz Blu Raya in downloadanja updejta, je res genij. :avadodo:

Kolikor je meni znano ta igra sploh ni cela na ploščku zato se ti je to zgodilo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...