Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Jz ne razumem zakaj gre en majhen studio delat knockoff koncepta ki ga je AAA pripeljal ze prakticno do perfekcije. Mislim ja, sure, lahjo da majo neko vizijo ko bo zadevo popeljala na nov nivo sam dejmo si globoko pogledat v oci in se nehat delat norca. Prednost manjsih studiev je igranje na svoje slabse lastnosti - mostly to da so underfunded v primerjavi z AAA. Da lahko zaradi manjse ekipe hitreje iterirajo in delajo manj tehnicno zahtevne ampak bolj inovativne igre. 
Ne pa da gres jebenemu naughty dogu silit z nekimi cheap kopijami. Upam da se motim, res!

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 urami:

A ni ta Wayfarers igra, pri kateri sodeluje tudi Sneti?

Drugače pa so ActaLogic iz Ljubljane, kar je verjetno znano vsakomur. :)

 

Tu so njihove dosedadnje igre:
ActaLogic - Games

 

 

Lol ja. Uncharted za siromake. Stran mečejo dragoceni čas za bedarije. Ajd, če jim je to za hobi ok. Če profesionalno pa - lol.

Povezava do prispevka

Nevem zakaj se folk norčuje preden stvar pride ven. Saj je še v izdelavi.

Ko pride ven, ok. Pred tem pa vse izpade kot neka škodoželjna faušija.

 

---

 

Uncharted neke konkurence glih nima. Novi deli pridejo ven v velikih razkorakih tako da je več kot dovolj placa je za par 'ponaredkov'. Sem jih igral več in niso vsi slabi.

 

Hernier reče pred 10 urami:

Uncharted je bil od TR bolj navdihnjen kot da bi šlo za knockoff

Navdih, knockoff ... poanta je bla, da ideja ni bla originalna. Vzeli so stvari ki so že ble narejene in jih izboljšali z isto in/ali podobno tematiko. Saj tega je pri igrah in filmih vse polno.

 

Slinch reče pred 5 urami:

Knockoff je kvečjemu setting, pač arheologija in mistika, samo ni kot da je TR tu bil edini, četudi je bil najprepoznavnejši. Igralno pa je U serija pristopila precej drugače, če kaj, je TR reboot knockoff Uncharteda, ker so popolnoma opustili svoj pristop in povzeli U igralnost, mehanike in nenazadnje tudi način pripovedovanja, žal vse na konkretno nižjem nivoju.

Meh. Poglej prvegi in zadnji Uncharted. Isto bi lahko pol trdil tudi za TR. Glede nižjega nivoja, kaj pa vem, meni zgodbovno in grafično  novi TR niso bli napačni.

uredilo bitje darksaga
Povezava do prispevka
darksaga reče pred 4 minutami:

Pred tem pa vse izpade kot neka škodoželjna faušija.

 

Ta izraz mi je vedno bil fascinanten... Ogromno krat, ko kdo izrazi neko negativno mnenje se uporabi. Ajd razloži mi česa bi naj bil faušen? Ne delam v IT in me boli rit za progamersko delo in dosežke, ne služijo velikih denarjev, ne oblegajo jih horde pičk zaradi tega... čemu je za bit faušen? :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

Darksaga verjetno hoče povedat, da hude kritike na igro lahko pocakajo, da igra dejansko pride ven. Tako kot so nekateri na tem forumu obsojali hype preden igra pride ven. Zakaj bi šli pol v drugo skrajnost in kritizirali nekaj kar ni prislo ven, ne dovolijo pa hype za nekaj kar ni prislo ven.

Jaz rad tauntam stvari, samo zdaj sem se že k Pokemonom premaknil :D 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Darksaga verjetno hoče povedat, da hude kritike na igro lahko pocakajo, da igra dejansko pride ven. Tako kot so nekateri na tem forumu obsojali hype preden igra pride ven. Zakaj bi šli pol v drugo skrajnost in kritizirali nekaj kar ni prislo ven, ne dovolijo pa hype za nekaj kar ni prislo ven.

Jz kritiziram odlocitve med developmentom, hkrati pa sem (pesimisticno) odprt za moznost da bo zadeva dobra. Z veseljem pojem svoje kritike ce mi dokazejo nasprotno. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 54 minutami:

Jz kritiziram odlocitve med developmentom, hkrati pa sem (pesimisticno) odprt za moznost da bo zadeva dobra. Z veseljem pojem svoje kritike ce mi dokazejo nasprotno. 

 

Evo tako ja... Jaz bom tudi vesel, če bom lahko požrl svoje besede in se posipal s pepelom. Ni me sram potem priznati zmote. Kritiziram pa tudi redko kar čist brez veze...ampak le, ko imam precej močan filing okrog nečesa.

Povezava do prispevka

Če bi jaz reko, Kastor ti si kreten, bi bilo to izredno nespoštljivo z moje strani in si zaslužim šamar. Če jaz rečem, Kastor mogoče me nisi prav razumel, ker jaz sem za konstruktivno kritiko, pogovor gre takoj v pravi smeri. Upam, da ti je zdaj jasno kaj sem mislil. Ni problem v kritiziranju, problem je v načinu pogovora. Sicer pa sploh ni problemov, sam me zmoti zaničevanje dela nekoga, pa ni važno o kom ali čem se gre.

Povezava do prispevka

Mislim saj lepo da si želiš nekega utopičnega sveta, samo na žalost je realno stanje drugačno, normalen način pogovora je passe, koga sploh to zanima, mora bit senzacionalno, napišeš kastor ti si kreten in je ubistvu dost neefektivno, za današnji čas greš po sistemu kastor ti si kreten, da te jebem u usta škrbava itd... zato je boljše popravit samo doživljanje tega, ker popravilo se to v bližnji prihodnosti ne bo... ok razen če bo janša še kak zakon sprejel glede žaljenja :D 

Povezava do prispevka

No, evo, bom napisal nekaj misli, ki jih imam ob trailerju:

 

+ uganke zgledajo zanimive plus zgleda jih je veliko

+ rad imam platformanje in plezanje v igrah, tako da support vsaki, ki ga vključi

+ všeč mi je, da se bo zgodba gradila na že poročenem paru, torej na delu, kjer se večina treasure-hunt pustolovskega fictiona konča :D 

+ na projektu dela par carskih imen, v ospredju seveda glavna voice actorja in legenda infocoma Bob Bates

 

- žal zaradi robatega izgleda voice acting ne pride do izraza

- gameplay elementi se mi zdijo zelo leseni oziroma morda pomanjkljive animacije prispevajo k temu filingu - sem pa pač mnenja, da je na plečih avtorja, da zna ocenit, kaj je v okviru njegovih zmožnosti

- okolje deluje mrtvo, brez karakterja, nekaj "prizorišč", po katerih se zgledujejo, sem 10+ let nazaj videl v živo in nisem dobil dobrega filinga  

- kopiranje dizajna Chloe me resno triggera, isto mi zgleda chad glavni lik nekoliko ... hecno 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Konstruktivna kritika ni nikoli problem, skrajnosti in ponizevanja me malo motijo. V zivljenju in na forumu.

Res da nisem bral drugih komentarjev (kdo ma cas za to ko so pa moji tako dobri), ampak daj quotaj primer ali dva kjer te moti skrajnost in ponizevanje. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 urama:

AAA creature-catcher RPG ekskluziva z milijoni v žepu in par desetletij izidov v seriji

Pokémon Sword and Shield graphics - Really not as bad as you think. |  Nintendo Switch! Amino

 

Meanwhile južnokorejski creature-catcher RPG firme, ki je doslej naredila eno in pol igrice

 

Fak no, ta Switch je res joke od hardwara

Also dajmo še tole komentirat

 

Si predstavljate Pokemanse (ki imajo pač res dober koncept) v taki grafiki, ajme bože mili kir hardware seller :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...