Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 58 minutami:

prednaročila na Game Center

 

hja takle mamo, še na strani, ki jo omenjaš, piše 2022, kakor tudi dobesedno povsod na internetu, razen na screnshotu, ki si ga prilepil :D

 

Galaksija reče pred 9 minutami:

Tudi meni ni jasno kaj se dogaja iskreno

 

truer words...

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 3 minutami:

 

hja takle mamo, še na strani, ki jo omenjaš, piše 2022, kakor tudi dobesedno povsod na internetu, razen na screnshotu, ki si ga prilepil :D

 

Ja, tam nisem klikal na igro, ampak googlal, da vidim kak posnetek in je to bil prvi podatek, ki sem ga videl in pogledal minuto gameplaya. Se javno posipam s pepelom in iskreno opravičujem, da sem prebral napačen datum. Bo dovolj? :D

 

Prvič sem danes sploh slišal za igro po naključju.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
atomic reče pred 12 urami:

Mogoče jo pa res še enkrat probam preigrat...

 

Takrat mi je bila res repepetive

 

AMF reče pred 12 urami:

Alan Wank

 

Drugače čist ql igrica sam ene 10ur predolga

 

Sem preigral ene tri leta nazaj in je res precej dolg, preveč razvlečen špil (bi rekel ene 20 ur skupaj z DLCji), kjer je combat fillerja preveč in ful hitro rata ponavljajoč, med drugim zato, ker imaš max  4-5 vrst sovražnikov in špil v drugi polovici ne vpelje niti ene same novosti, kar se tiče bojevanja.

 

Mene so potem naprej do konca vlekli samo zgodba, liki in Twilight Zone + Twin Peaks vzdušje. Špilu bi bolj pasalo, če bi bil paranormalna detektivka z malo ali nič streljanja, ali pa pravi survival horror. Tako je pa zadeva tretjeosebni shooter, kjer se ne moreš znebit občutka, da so ves trud in kreativnost vložili v zgodbo + vzdušje, combat je pa bolj plehek in ponavljajoč filler - ki ga je pa za ene 70% cele igrice.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Raz reče pred 5 minutami:

 

 

Sem preigral ene tri leta nazaj in je res precej dolg, preveč razvlečen špil (bi rekel ene 20 ur skupaj z DLCji), kjer je combat fillerja preveč in ful hitro rata ponavljajoč, med drugim zato, ker imaš max  4-5 vrst sovražnikov in špil v drugi polovici ne vpelje niti ene same novosti, kar se tiče bojevanja.

 

Mene so potem naprej do konca vlekli samo zgodba, liki in Twilight Zone + Twin Peaks vzdušje. Špilu bi bolj pasalo, če bi bil paranormalna detektivka z malo ali nič streljanja, ali pa pravi survival horror. Tako je pa zadeva tretjeosebni shooter, kjer se ne moreš znebit občutka, da so ves trud in kreativnost vložili v zgodbo + vzdušje, combat je pa bolj plehek in ponavljajoč filler - ki ga je pa za ene 70% cele igrice.

Točno to, kar si napisal. Res lame bojevanje, katerega je bilo čisto preveč. Medtem, ko je zaradi zgodbe, vzdušje v po dnevi še bolj spooky, kot ponoči, ko je vse tako predvidljivo.

Povezava do prispevka

skoda da ni remake, bi lahko ufural full referenc na Control kar bi nardil spil mnogo bolj zanimiv. Mam pa res v spominu jebeno dobro vzdusje, sam pomoje nikol nisem koncal. Glede na to kaka susa je trenutno ce bo tole okol 30 EUR bo zih padu nakup ko izzide. 

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka
lynx reče Dne, 2. 9. 2021 at 23:04:

Sej bom spet edini, ki mu je mar, ampak končno je izšel Pathfinder: Wrath of the Righteous.

https://www.gog.com/game/pathfinder_wrath_of_the_righteous

 

Sem za foro en random build naredil in preigral uvod in mi je bil odličen. :lol:

 

Ampak mi je trenutno najbolj težko narediti enega solidnega characterja. Pathfinder Kingmaker sem se še nekako prebil čez character creator sam tle se pa ne znajdem ker so še bolj zakompliciral, ko ne vem kateri build je najbolj optimalen za te nove Mythic pathe... nimam pojma kaj je najboša sinergija. Najprej sem mislil igrat Kinetic-a pol sem pa mal bral in baje nima skor nobene sinergije z nobenim razen če igraš Legend (brez). Pol druga izbira je Magus (Arcane Rider mogoče) z Azura mythic path-om samo spet ne vem kako se kaj stacka tale dragon companionom s stvarmi, ki jih ima Magus - Arcane Rider. :D

 

A obstaja kak dober spreadsheet za to? :rofl:

 

 

uredilo bitje Merithyn
Povezava do prispevka

Alan Wake je meni bila čist kul igra do game breaking buga, ko nisem mogo nadaljevat, je pa bilo cist na koncu 4 ali 5 chapterja, ko si na nekem odru in masivno pobijas vse kar hodi k tebi. 

No, js nisem nekaj naredil preden sem stopil na oder, in igre nisem mogo nadaljevat. tak da ja, bedarija. Zbrisal in šel druge stvari špilat.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...