Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Malo se "vračam" nazaj v Division 2 in Destiny 2 in ker ni varjante, da igram oboje na nekem nivoju me predvsem zanima, če ima kdo predlog, katera igra ima boljši end game oz. kok sta si dejansko različni igri? Sam sem v zadnjem tednu namenil 10 ur v Divison 2, da sem končno preigral NY dodatek in Destiny 2 nekje 6 ur, da sem si ustvaril vse 3 like in malo pogledam "nove" planete (zadnjič, ko sem jaz to igral so bili na voljo drugi planeti, ki jih sedaj sploh ni več v igri...). Imamo kakšen SLO oz. aktiven guild tukaj na mnenjalniku, ki ste vsaj toliko toliko aktvini?

Povezava do prispevka

Molzenje z upscali je zakon za nostalgične stare prdce. Od vseh možnih novih ipjev ali nadaljevanj najudarnejših Sonyevih naslovov, bi se mi najbolj utrgalo, da na eventu v četrtek najavijo nekaj takega:

 

Najprej Jim nabija nekaj okoli dejstva, da ni boljše konzole pod soncem in potem “sedaj pa še uradno pozdravimo nov studio v naši družini in poglejmo naslednji Bluepointov projekt”

 

Sledi črn ekran in v ozadju nek tip z okajenim glasom zagodrnja: “Keptchuwaitingagainhuh?”

 

Črn ekran se spreminja v nekaj meglenega in med postopnim ostrenjem nam postane jasno, da gledamo Shadow Moses, medtem ko ušesa boža melodija The Best Is Yet to Come.

 

Bam! MGS Remake.

Povezava do prispevka
AMF reče pred 13 urami:

A ni kao že znano, da BP dela na MGS rimejku?

Dam še svoja jajca za Darksouls 1

 

Arey reče pred 5 urami:

Jz bi mgs 1 remake prosim, ce ze zbirate narocila. 

 

Ne bi bil to samo Twin Snakes Remaster? Sicer se je folk nekaj pritoževal da je ta remake bil preveč over the top ampak bi jih rad vprašal točno katere MGS špile so igrali, ki niso bili over the top? Nanomachines, Psycho mantis ti premika kontroler in bere spominsko kartico, Vulkan Raven hodi okoli z A-10 topom kot da tehta 5 kil in jebeni nuclear mecha, v nadaljevanju biseksualni vampir, prenos osebnosti z presajanjem udov, postresnični memeti, MGS3 se čez cel špil norčuje iz vohunskih filmov, ampak ne, skakanje po raketah je uničilo imerzijo in poteptalo vizijo Kojime o MGS seriji, ki naj bi bila 100% resna.:lol:

uredilo bitje BumbleBee
Povezava do prispevka

Ma ne vem no, meni se zdi kar rimejk(iš). Tudi če ignoriramo grafiko, so dodali razne gibe (visenje s polic, skrivanje trupel v omarico, skrivanje sebe v omarico :D, držanje diha), first person shooting, dosti bolj uničljivo okolje, drugačno rokovanje z orožjem (recimo sniperja lahko v OG-ju uporabljaš samo leže), cover sistem je drugačen, dodali so razne itemse, ki jih prej ni bilo ... V spominu mogoče zgleda vse enako, samo jaz sem igral res pred kratkim, tako da so mi bile vse spremembe bolj očitne. All in all ajde lahko imamo debato, kje se konča remaster in kje začne remake, ampak pri MGS je res ogromno sprememb. Meni že to, da je dodanih ene 8 novih gibov, takoj sproži remake alarm :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...