Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Tijuana reče pred 13 minutami:

Samo fora je, da NBA2k21 je full price in ima več unskippable ads-ov kot marsikater free špil :D


No ja, pubec je praktično day-one nabavil za 40 € (steam key), dočim 2k20 pa je bila na steamu tako ali tako za simboličnih 5. Reklam sicer ni kaj dosti komentiral, si je pa par dni kasneje kupil prave teniske za skoraj 100 € (ker so kao top za košarko). Tako da product placement v že igra neko vlogo. Pri mladih po moje sploh močno. 
Btw, v RL košarki je precej dober, tako da se za šuhe nisem kaj dosti sekiral.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 minutama:

Ma saj dobre čevlje je boljš da ima zaradi zmanjšanja možnosti poškodb zaradi shit obutve, vseeno je pa dobro mal pregledati teste basket čevljev pred nakupom, ker lahko hitro kupiš kako sranje od top firm, ki lansirajo nov model na vsake par mesecev :S


Ma, ko je nogomet še treniral je blo treba vsako leto kupit 1 kopačke in 1 dvoranske. Pa to ne kar enih za 20, ampak tam čez 100 po paru. :) Drago je športanje, drago.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 44 minutami:

Sicer ne vem na kakšen način so implementirane reklame, ampak če so pravilno in nemoteče jaz nimam nič proti reklamam.

jaz ne bi nič imel proti reklamam v FUT, če dobim kaj v zameno (free to play, packe,  igralce,  coinse), ne pa zgolj še en vir monetizacije

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

1. devolver je kupil croteam, talos 2 confirmed

 

Navedek

Devolver has acquired Croteam...or maybe Croteam has acquired Devolver...who could really know at this point in the relationship. What’s certain is that our future together is ultra exciting with new projects like The Talos Principle 2, more Serious Sam games, and original IP from Croteam and the Croteam Incubator studios. Croteam will of course keep total creative freedom and Devolver Digital gets to keep making dumb recommendations that Croteam just ignores - we prefer it that way.

 

 

2. ubisoft tekmuje z EA (origin -> EA desktop app), kdo bo bolj retardirano preimenoval svoj servis, uplay je postal ubisoft connect

 

marketingarji v teh velikih firmah so ocitno totalno brain dead

 

 

3. nov scorn gameplay, cedalje bolj izgleda kot walking simulator z obcasnim streljanjem, res upam, da ni to to in bo fokus tudi na ugankah (ceprav bom vseeno igral, ze zaradi okolja)

 

 

Povezava do prispevka

Jaz tudi ne zastopim, kdo pride na idejo, da bo nek online servis ali produkt namesto preprostega, kratkega, enobesednega naziva, ki si ga komot zapomneš, pametno preimenovat v eno razvlečeno, generično, dve do tri besede dolgo skropucalo, kjer se vedno brand firme štuli zraven. Al je pa ravno v tem zadnjem catch in je zadeva dejansko učinkovita v smislu brand visibilitya, samo meni je prav bruh :sick: Bo strokovnjak Galko povedal verjetno.

 

Podobno mi gre na kozlanje neumna praksa imen pri dosti modernih avtih - včasih si imel simpl nazive v stilu BMW 320i oz. 320d, M3, M5, M6 etc. Si že po parih številkah in črkah vedel, za kateri model + kombinacijo motorja gre, pri športnih modelih si imel itak, kratke, no bullshit nazive, kjer je bilo takoj jasno, da gre za zver (tudi recimo Ferrari F40, F50, Enzo, Testarossa al pa 360 Modena, taka lepa, skladna, čista kombinacija številke, ki nekaj pomeni + italijanskega imena, ki je blo slišat eksotično).

 

Zdaj maš pa neke BMW Z4 sDrive30is pa X3 xDrive20i klobase, ko me prav estetsko triggera to preseravanje z milijon velikimi in malimi črkami. Tudi določeni Ferrariji so F12berlinetta (zakaj more bit brez presledka?!) in LaFerrari (kar je imo najbolj glupo poimenovanje ever, ko bi se ga spomnil nek 12-letnik, in to pri najbolj ekstremnem in eksotičnem modelu).

 

Bolan z vročino, celo familija petih verjetno okužena, eden čaka na izvid, dva na teste, mene kuha od danes in sem ziher, da je to to, glede na simptome, pa morem malo ventat :)

 

 

Povezava do prispevka

K smo se pogovarjali o art directionu v RDR2, ali lahko sploh o tem govorimo, ker je grafika real in ne tolk arty...

 

No Crysis remastered po 13ih letih, kljub ne vem kakim tehnologijam in napredku ravno zaradi art odločitev zgleda v večini primerov precej slabše, kot izvirnik izpred 13ih let. Men je to res hecno. Kakšen remaster neki...

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...