Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Ne, vsi počnejo. Zgolj manj direktno eni. Tudi obljube, ki vejo, da jih ne morejo izpolniti, padejo v to kategorijo. Jaz verjamem, da svet laufa tako in ne boš me prepričal kontra :D

 

Prej sem se pohvalil, da se uspešno izgobibam te debate (s posameznimi vložki) in zdaj spet moram bit močen pa oditi za nekaj časa. lp :)

 

Še NPM sem dobil za zaključek uf, uf, uf...

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Za spremembo teme je definitivno vedno pametno uporabiti FROM temo.

 

Ali to pomeni, da bomo končno igrali 4K bloodborne @ 60fps, čeprav zgolj na PCju?

https://www.pcgamer.com/games/action/hidetaka-miyazaki-knows-for-a-fact-other-fromsoftware-devs-want-a-bloodborne-pc-port-if-i-say-i-want-one-ill-get-in-trouble-but-its-nothing-im-opposed-to/

Povezava do prispevka

Čeprav moram rečt, da v tej točki mi je čisto vseeno za Bloodborne, nekatere stvari je bolje pustit v lepem spominu, sploh nimam več želje še enkrat igrat Bloodborna. Tolko časa je že mimo, 10 let bo in se je po vsej verjetnosti postarala, kot bivša zdej k ma 3 otroke z različnimi.

Povezava do prispevka
atomic reče Pravkar:

Čeprav moram rečt, da v tej točki mi je čisto vseeno za Bloodborne, nekatere stvari je bolje pustit v lepem spominu, sploh nimam več želje še enkrat igrat Bloodborna. Tolko časa je že mimo, 10 let bo in se je po vsej verjetnosti postarala, kot bivša zdej k ma 3 otroke z različnimi.


Ni se, dobesedno par dni nazaj sem jo spet obrnu. Še fpsi me niso motili.

Povezava do prispevka

Nice je potem je to super. Če bi si kje želel Ray Tracing so to From igre, pomojem bi folk bolj prišlo. Pa recimo jest bi tudi zvok remasteral, muska je ok, ampak sound effects so mi pa preveč izraziti srednji do visoki toni, tko preveč piskajoče. To imajo Japonci nek fetiš na visoke tone, kot meniji v PES ali pretepačinah, raj imam črnski bass.

 

Ćamir verzijo so recimo lepo upgrejdal na Ray Tracing in dodali 60fps ter ultrawide screen support.

 

 

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

Nisem najbolj pameten niti nisem najbolj učljiv, sem pa zelo, zelo, zelo trmast. In če mi nekdo dvakrat napiše, da se mi je opravičil - ali pa vsaj da se je zmotil - jaz pa se tega ne spomnim, grem gledat vse njegove poste od 31. maja dalje. https://mn3njalnik.com/index.php?/profile/34133-ke_kit/content/ Zakaj se tega ne spomnim? Ker se seveda to ni zgodilo. 

 

Zdaj pa ne bom več smetil tukaj s tem sranjem. Pa lep lp.

Pizda. Imaš prav. Takrat sem se opravičil kočevcu pa sem imel v glavi, da sem se tebi. Se opravičujem za ponovno napako. Pa tudi opravičujem se za laganje glede obtožbo okoli omenjanja palice. Očitno se res nikoli ni zgodilo, ker ne najdem nikjer.

Povezava do prispevka
Armando reče pred 2 urama:

Beyond Good and Evil 20 obletnica špile bo dobila novo podobo.


Za mene, ki je nisem nikoli končal je to nov signal, da jo končam.

Js sem probala par let nazaj in mi je bil original neigralen, kamera je mela popadke vsake 2m :/ upam da res porihtajo to pa probam še enkrat

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 2 urama:

originalni resident evil uletel na GOG

 

https://www.gog.com/en/game/resident_evil

 

insta buy

 

EDIT: od navdusenja sem prehitro kliknil buy, obstaja tudi bundle (re2 in re3 prideta se letos) https://www.gog.com/en/game/resident_evil_bundle

Jaz lih igram oriđiđi AITD 1992. Razen tega, da ne znam laufat in da sem moral enkrat restartat, ker sem se na koncu špile softlockal (pozabil lanterno v dvorcu, rabil bi jo za labirint), mi je prav simpatično :D. Pol bom še oriđiđi Resi in Silent Hill obrnil

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...