Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

XEcutIor reče pred 10 urami:

Nekateri smo tudi taki, ki gledamo posnetke še preko GameBoy Advance SP-ja
Samo zato, ker pač lahko :D daš lepo na EZ kartico, z 20 fpsji in vsaj 30 različnimi barvami.

Ja sam na pspju imas vsaj nek ok screen, tega pa RES ne razumem. 

Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče pred 13 minutami:

Pri LRG najprej naročila poberejo šele nato gre igra v izdelavo zato si cakal skoraj pol leta.

 

Vmes je prišel še koronavirus in so na moje naročilo kar lepo pozabili. Potem, ko sem jim pisal, so mi nekaj gnjavili z “ja, igra potrebuje 3 mesece, da se izdela, bla bla bla”. Čist po nepotrebnem.

No, najbolj smešno je to, da so mi igro poslali takoj naslednji dan, ko sem jim pisal e-pošto. In pol sem jo le dobil.

S takimi pre-orderji se zaradi tega ne zaibavam več.

 

Arey reče pred 9 minutami:

tega pa RES ne razumem. 

 

100 ljudi, 100 čudi ;) 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 23 minutami:

 

ne vem če razumeš točno kaj pomeni "pre-order" :D

 

Vem preveč dobro, kaj pomeni prednaročilo. Samo tile tipi ti ne bodo dali nikoli točnega datuma, kdaj bodo naredili/odposlali igro. Samo rečejo, da pač traja 3 mesece za izdelavo. In to me zelo odvrne od nakupa.

Kot da bi igral na loteriji.

 

Slinch reče pred 23 minutami:

 

kaj bi pol rekel na tole

 

Screenshot_340.png

 

 

Katere igro so tole? A je tudi kak Samurai Jack vmes? Ker na tega čaka bejba že od lanskega leta enkrat.

 

 

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Keri so vam multiplatform publisherji / developerji, pri katerih vas grobo stisne v jajcih ob misli, da bi jih kupila "konkurenca"? 

 

Namreč gledam tele špile zgoraj od Square Enixa in ugotavljam, da mi je za njih tako vseeno, da ne bi občutil čisto nobene razlike, če jih jutri kupi Microsoft  / vsi pocrkajo / oboje. Enako EA. Enako Ubiosoft. 

 

Capcom bi mi bil brutalen udarec po jajcih. From software. Take Two / Rockstar. 

 

U bistvu je bila Bethesda res eden od najboljših nakupov kar se kvalitetnih SP studijev tiče. 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Capcom itak. Meni bi žal blo Square Enix.

 

Developerji pa Platinum Games in Team Cherry.

 

Pa mogoče Toys for Bob mi všečni ratujejo in Atlus (Vem, da je od Sege samo so mi edino vredo in vse ostalo od Sege me boli. Toti majo pač Persono).

 

EDIT: Sem ugotovil, da Activision kupil Toys for Bob tak, da jih črtam :D 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

kaj da fak so Toys for Bob, ne vem če upam pogooglat :D 

 

okrog Platinum games in Team cherry se pa strinjam. Tudi Sege bi mi bilo ful škoda, so eni redkih ki znajo še upajo založiti izviren "japonski" špil tipa Persona ali Yakuza. 

 

Čeprav res ne vem kaj da fak ga serje Platinum, zadnji res dober špil od njih je bila Bayonetta 2, IMO najboljši hack n slash ever made... od takrat naprej pa sam driska po čevljih

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

kaj da fak so Toys for Bob, ne vem če upam pogooglat :D 

 

okrog Platinum games in Team cherry se pa strinjam. Tudi Sege bi mi bilo ful škoda, so eni redkih ki znajo še vedno upajo založiti izviren "japonski" špil tipa Persona ali Yakuza. Čeprav res ne vem kaj da fak ga serje Platinum, zadnji res dober špil od njih je bila Bayonetta 2, IMO najboljši hack n slash ever made... od takrat naprej pa sam driska po čevljih

Nier? Astral Chain? :D

Povezava do prispevka

OK Nier je kar kul (AC nisem igral), ampak ni pa to tisti "pravi" Platinum AAA akcijski naslov Bayo 1/2 ali Vanquish... Pogrešam njihovo odfukano flash akcijo :(

 

recimo tole izgleda svinjsko obetavno, ampak je zraven smrdljivi Square Enix pa še zadnje novice so bile kdaj, ko smo še v SLO v dinarjih plačevali

 

 

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

V obratni smeri - ker založnik je najboljši  v dušenju/ubijanju top studiev in IPjev?

 

EA ma res dober track record - zjebali Bioware, zjebali Visceral games, zjebali Criterion, davno nazaj old school legende ranga Westwood, Maxis in Bullfrog...

 

Tud Respawn Entertainment bodo slej ko prej 'prestrukturirali' v kako štancanje vsakoletnega Apex Legends MP contenta ali kaj podobnega.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Raz reče pred 19 minutami:

V obratni smeri - ker založnik je najboljši  v dušenju/ubijanju top studiev in IPjev?

 

EA ma res dober track record - zjebali Bioware, zjebali Visceral games, zjebali Criterion, davno nazaj old school legende ranga Westwood, Maxis in Bullfrog...

 

Tud Respawn Entertainment bodo slej ko prej 'prestrukturirali' v kako štancanje vsakoletnega Apex Legends MP contenta ali kaj podobnega.

 

Jp EA dušijo deve ko piščance. Xbox Studios so tudi kar legendarno naredili en velik črn KURAC z vsemi studii in kadrom, ki so ga kupili v zadnjih 7 letih hehe, ampak vse to je pičkin dim v primerjavi z brutalnostjo, ki ga EA nakazuje do kupljenih studijev

 

Prov noro cool filing imajo za to da kupijo res hud studijo in ga ubijejo oz ga spremenijo v brainless zombija in ga ubijejo čez par let :D 

Povezava do prispevka

Ubisoft tut kar lepo duši svoje IPje. Odkadar jim je uspelo s Assassin's Creed pred cca. desetimi leti so žačeli s isto formulo pri vseh špilih in sedaj jih samo šopajo ven in točno veš, da bojo dolgočasni špili, ki jih boš čež pol leta hitro pozabil. Povrh da pa še noro dragi season pass in poleg tega še miljon mikrotransakcij.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 minuto:

Ubisoft tut kar lepo duši svoje IPje. Odkadar jim je uspelo s Assassin's Creed pred desetimi leti so žačeli s isto formulo pri vseh špilih in sedaj jih samo šopajo ven in točno veš, da bojo zdolgočasni špili, ki jih boš čež pol leta hitro pozabil. Povrh da pa še noro dragi season pass in poleg tega še miljon mikrotransakcij.

Ne samo to, prepričan sem da je bil Odyssey narejen z namenom da te baita v to da uporabiš microtransactions v smislu time saverjev. Igra je artificially narejena tko da moreš grindat nekje v sredini kot nek MMORPG. Ima tud podobne side queste kot nek cheap mmorpg, moreš ubijat neke svinje ali pa je nekdo nekoga razjezil in ga zdaj moreš ubit. Na žalost mislim da bo vedno več tega iz strani Ubisofta, fani pa so itak casual gamerji ki nimajo pojma kakšen impact imajo te microtransactije. 

Povezava do prispevka

EA ubija studije ker jih ne kupujejo zato ker jim dogaja kako dobre igre delajo ampak zaradi marketable IPjev in/ali zaposlenih molznih krav, em, devov. Pol pa cez usekajo svoje market researched ravnile kko mora zgledat spil k se bo prodajal in studio crkne. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...