Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 16 minutami:

Ostale ekskluzive, ki niso na PCjih? Pač, isto kot je bilo do sedaj?

 

Verjetno je imel v mislih to, da PS5 še nima next-gen ekskluzive. Posledično je ob prihodu prejšnjegeneracijskih težkokategornikov na PC dost "brezveze" kupovati PS5. Trenutno seveda.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

Luba duša pa kaj boš s tem?

 

Dve od teh konzol delata BP, kar pomeni, da bereta tako navadne kot piratske CD-je.
V ostale tri pa bom dal notri Switch Board za branje iger preko SD kartic.
Vsaj takšen je moj načrt :) da bom imel nekaj konzol za nostalgično vrednost.
Glede cene pa ne bom tukaj razpravljal, ker so bile preveč (internetno) smešno nizke.
Čist po mefisto vrednosti.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Nice. A to je isti hardware kot Vita? Ker Vita je glede emulacije žal precej slaba, PSP je večji beast in celo nekateri emulatorji laufajo jače na PSP-ju

 

Podobna scena kot Wii vs. Wii U, kjer je navadni Wii res beast za emulacijo, Wii U pa mal slabše

 

So pa itak vsi štirje kul, tako da pač uporabiš tisto, kar imaš :D

Povezava do prispevka

Rofl @CrystalDynamics 

 

 

Tkole bodo oni popravli svojo zavoženo igro Avengers :avadodo:

 

Navedek

We wanted to offer more clarification and details on the recently announced XP change: we did not change XP to increase grind for grind’s sake. Our initial blog was not comprehensive enough to convey what we were doing and why....so we caused confusion,…we get it.

 

So what are we doing and why?

 

Currently, as you get to higher levels, the XP required between levels didn’t scale well, but your ability to crush enemies certainly does speed up at higher levels, so you could end up leveling up (“dinging”) 2 to 3 times per mission – with missions taking about 10-20 minutes in length.  

So what’s the problem? This is great, you might say.

 

The problem we were seeing, and hearing, was that you would immediately get more skill points than you had time to review, apply, and get used to, before embarking on your next mission and gaining your next few levels. Hopefully, you can see the issue here.

 

We want people to level up, in fact, we really want to see more people level up more Heroes, as playing the full Avenger roster should be the most fun thing you can do, but we don’t want the leveling up experience to be too overwhelming or diminish exploring each skill purchase.

 

So we smoothed out the higher-level curves to make it so you were less likely to “ding” more than once or twice per mission at the higher end. There is so much variability in how quick you can gain XP (level types, mission selection, etc…), but the end result of our tuning was meant to add around 3-5 hours to reach the maximum level in total. This means leveling at a steadier place around every 2-4 missions at the upper end. We consider this a way to achieve clearer “ding” thresholds, and more time to engage with and enjoy each skill purchase. We also tuned the game to make early leveling slightly faster, giving players more advantage against enemies when first starting out and hopefully making them feel more like a Super Hero faster.

 

Lastly, more powerful enemies will grant additional XP, which makes them more rewarding to take down.

 

Hopefully, this clears things up and offers a better vision of what we’re doing with the XP change, and we’ll work better to make things clearer when we share this sort of information.

 

In addition, the bug we discovered in regards to Kate leveling up at a blistering pace was due to players being able to level up about 200-300% faster than other Heroes. We intend to fix this so that all Heroes can level up at the same pace.

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Chenier reče Dne, 8. 3. 2021 at 9:30:

Nice. A to je isti hardware kot Vita? Ker Vita je glede emulacije žal precej slaba, PSP je večji beast in celo nekateri emulatorji laufajo jače na PSP-ju

 

Podobna scena kot Wii vs. Wii U, kjer je navadni Wii res beast za emulacijo, Wii U pa mal slabše

 

So pa itak vsi štirje kul, tako da pač uporabiš tisto, kar imaš :D

Isto k Vita minus ekran,  ne vem zakaj bi bla Vita slabša od PSP za emuliranje? Daš gor Retroarch in je to to.

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 12 urami:

Isto k Vita minus ekran,  ne vem zakaj bi bla Vita slabša od PSP za emuliranje? Daš gor Retroarch in je to to.

Tudi jaz ne, se iskreno ne spoznam tok :D. Baje so nekateri retroarch cori slabši kot emulatorji na PSP-ju, zlasti SNES 

 

Sam najbrž je oboje kul in also kot pravi Gatsu, itak lahko PSP furaš na Viti 

 

Imam drgač oboje, ampak da pa bi dejansko igral katerokoli ... pomoje že gladko minilo 5 let. Sicer Vito sem 2020/2021 nekajkrat izvlekel in jo hackal, ampak na koncu nisem ničesar igral 

 

Sem pa letos na NDS-ju obrnil Chrono Triggerja. To je pa bil retro trip, sploh ker mi je po malo igranja tako mrtvinčilo roke, da po igranju dejansko parkrat nisem mogel premikat mezinca in prstanca :D 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 52 minutami:

Tudi jaz ne, se iskreno ne spoznam tok :D. Baje so nekateri retroarch cori slabši kot emulatorji na PSP-ju, zlasti SNES 

 

Sam najbrž je oboje kul in also kot pravi Gatsu, itak lahko PSP furaš na Viti 

Sem malo pogledal, ja lahko, da je kak PSP namenski emulator bolje narejen, predvsem imajo problem, ker npr na WiiU ne morejo do konca ponucat zmogljivosti procesorja ampak ja po moje je vse OK, sam da dela.
Ja sej jaz sem tudi bolj iz kratkočasenja šel unlockat, jo imam v kuhunji na TVju zato, ker jo pač imam :fun:
Vita pa zudi v glavnem leži na polici, v bistvu zadnje čase PSP večkrat uporabim, da pogledam kak UMD, je pa itak odklenjena že zelo dolgo, še v času Geohota al kaj je bil un model, ki je prvi pogruntal kako pa kaj :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...