Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Eno vprašanje oz. prošnja za nasvet glede brezžičnega Xbox One kontrolerja na Win 10 PCju.

 

Imam ga od julija in je povezan prek bluetootha na en cheap kitajski BT adapter za 13 evrov. V določenih špilih (v večini dela brez problemov) se mi dogaja, da na neki točki začne trokirat igrico in framerate pade skoraj na nulo, s tem da je baterija daleč od prazne (imam MSjev charge & play kit). V enem primeru (NFS Hot Pursuit Remastered) zadeva po max 10-15 minutah igranja kompletno zjebe špil in moram preklopit na USB kabel, v drugem (Burnout Paradise Remastered) lahko prek BTja igram ure in ure, pa se potem na neki točki (ko baterija ni več čisto polna, a spet daleč od prazne) začnejo isti problemi. Zanimivo je, da sta oba špila Criterionova/EAjeva oziroma laufata prek Origina.

 

Med kontrolerjem in BT adapterjem je max 70 cm razdalje in nobene debele mize vmes, na USB kablu nimam s kontrolerjem nobenih težav. In kot rečeno, druge igrice sem prek Steama in drugih launcherjev igral brez problemov.

 

Je to kaka splošno znana fora, da Xbone kontoler + bluetooth kombinacija dela probleme na Windows 10 gamingu? Vsaj kolikor berem po netu, vsi svetujejo prehod na MSjev USB wireless adapter, kjer naj ne bi bilo problemov.

 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Uporabljaš oriđiđi bt adapter, ki si ga dobil s kontrolerjem ali nekaj tretjega? Ker sam uporabljam xboxone kontroler 2 leti na pc-ju in nisem imel tovrstnih težav (je pa res, da nisem preizkusil omenjenih špilov). 

uredilo bitje NixoN
Povezava do prispevka

Lahko da je kitajski adapter zanič. Za 10 evrov dobiš asusov blutooth dongel, ki je odločen. Blutooth dongli imajo tudi probleme, če so preblizu ostalih elektronskih naprav. Recimo meni je počelo isto kot tebi, ko sem imel dongle vklopljen ddirektno v usb. Potem sem ga priklopil na usb podaljšek in je zdaj kakih 30 cm od računalnika in deluje perfektno.  

Povezava do prispevka

Valve stops development of its card game Artifact due to low player interest

 

Valve today announced that its digital collectible card game Artifact is being moved to maintenance mode, with the studio completely ending the development of the classic version as well as the Beta 2.0 reboot (now named Artifact Foundry) it was making.

 

surprised-pikachu-face.jpg

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...