Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 42 minutami:

Sam zakaj pa pac te nadarjeni devi po prevzemu studia ne grejo pac spet na svoje in znova top igrce zacnejo delat? Tokrat s pomocjo denarja ob prevzemu

Sej devi ponavadi niso lastniki. In kerigra kosta miljone za narest. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Pa sej je dokaj pogosto to..recimo Vince Zampella/Jason West k sta sla stran iz Infinity Warda ker jim Activision ni dal svobode, pa ustanovila Respawn (pa se pol prodala EAju lol - ceprav baje majo zdej k Apex laufa proste roke ce hocje nardit Titanfall 3)
Pa en kup ne tolk znanih veteranov je slo iz Biowara, Blizzarda, Eaja..in ustanovilo manjse indy stuide

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka

Mal gledam te NES igrice če kj pametnga za igrat :)

Pa niti ni tolk lol...
 

Vem, da ni najboljši primer, ker je moneygrab remaster in tudi posnetek je slab. Ampak lej te to razliko v grafiki 2 generaciji narezen

 

 

Pol pa pogledam, kakšen Street Fiughter smo otroci socializma igral na NES oziroma Family Computer se mu je reklo na Top Shopu... Ker za SNES so imeli samo tisti, čigar fotr je inžinir v Iskratelu.
Tko da upam, da me razumete zakaj sem včasih jezen na lajf.

 

 

Ampak nima veze, nabijal sem ga po cele dneve. Vega je imela exploit, k si ga spotaknil in se ni mogel pobrat :)

Povezava do prispevka
seattle reče Dne, 16. 3. 2021 at 21:16:

Ta fake marketing je ful popularen na mobile.
Ziher ste ze vidli reklamo, kjer mors prit do zlatnikov in mors izbrat med lavo in vodo da ne zajebes :)
Pol pa downloads igro ki nima prav nobene veze s to reklamo. 

 

Za praktično vse kitajske spile, ki vključujejo boj s hladnim orožjem, kradejo od For Honor art :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...