Skoči na vsebino

[kojnzolaši in uporabniki osebnega PC računalnika] Srečanje v živo


...  

39 glasov

  1. 1. Pofočkalnica

    • Pridem
    • 50:50, še javim
    • Ne pridem, a hočem nekaj poklikat


Priporočeni prispevki

Pozdravljeni!

Po par letih in srečevanju v bubblih je čas, da se spet zberemo na kupu, spoznamo z novimi uporabniki, sprejmemo nove člane v VIP Smetana ložo, stknemo nova prijateljstva, se pogovarjamo o DaCapotu in From Software igrah ter skupaj kaj dobrega popijemo in pojemo. 

Srečali se bomo v petek, 2. februarja* v Ljubljani. Točnejšo uro še določimo, a govorimo o urah od 18:00 naprej. 

Kraj še ni izbran, ker ni še nič rezervirano. Vabljeni k predlogu za kak dober prostor, če ne bo predlogov, bom rezerviral po svojem navdihu in bo nek subterrain pajzl, deal with it. 

Prosim za pofočk v ankici, da bom imel približen občutek, za koliko glav rezervirati! Vem, da noben ne more vedet 100 %, če pride, cuz bolezni i svašta, ampak za približen filing mi zelo pomaga.

 

image.png.a27b4c35ee43ff0f6dfde7b5b5aaae36.pngimage.png.60b0cc3dfe8863e48c6025b012c1718b.pngimage.png.60515b9b342409cdede7f228ffc1b443.png

 

*Prvotno smo se pogovarjali za 26. 1., ampak tisti datum je bil žal neustrezen, zato smo člani Smetane interno določili nov datum

 

 

 

!!! POZOR POZOR !!!

 

Meet je v petek, 2. februarja, ob 18:00 v Biljardni hiši

https://www.biljardna-hisa.com/slovenska-cesta.html

50 € predplačila (ki se odbije od našega končnega računa) sem poravnal jaz, tako da prosim, preden boste plačevali svojo pijačo/hrano, se pofočkajte pri meni, da skompenziramo, da dobim nazaj to predplačilo :). Hvala pune! 

 

image.png.a6d125de3ec8a055c23b4fdd1a23470e.png

!!! POZOR POZOR !!!

uredilo bitje Hernire
  • Račka +1 7
Povezava do prispevka

A niso bli datumi v prejšnji ankici ,da bo naslednji vikend?

Drgač pa odvisno od tega v postu zgoraj :D

 

za podzemni in dost velik plac ti pa predlagam biljardno hišo na Bavarcu

če se ne motim, majo tud kuhno

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 54 minutami:

A niso bli datumi v prejšnji ankici ,da bo naslednji vikend?

Drgač pa odvisno od tega v postu zgoraj :D

Datum je bil 26., ampak žal sem potem ugotovil, da je to na isti dan, kot dobra kolegica praznuje RD in res moram it tja 

 

Sem v Smetana Messenger Chat vprašal, če bi kdo drug organiziral, pa je nekako bil konsenz, da se preprosto prestavi za 1 teden in mir 

 

Tako da čisto moja krivda, da se je zatwistal datum :( 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 33 minutami:

u redu je, sploh ni panike, če si true loner avtist aka Smetana imaš itak skoz čas :D :D :D  edino napiši potem post, kako je biti povabljen na RL RD in kako zadeva izgleda, ali se res pihajo svečke na torti kot je vedno v filmih itd

Zrihti, da bo Excabular na meetu reportal o Sonic zaroki, pa ti bom v zameno povedal, kako je bit povabljen na RL RD

  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

Pridem, mam pa naslednji dan družinsko kosilo za 30-ko brata in sestre (žur bo že prej)...

 

Kolk so pa kej dekandentni te vaši meeti, alko in drogice? :ninja: 

 

Bom drug dan moral bit samo na juhicah?

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Avion reče pred 5 minutami:

Koliko udeležencev je bilo ponavadi? 10? Hočete imet kakšen projektor za kakšen špil navržt ali brez tehnike? 

Mislim da je največ bilo 16, sicer pa ja, nekaj takega, 10-20 pomoje. Projektor je seveda fajn, smo že na gostilniški TV priklapljali Playstation no fucks given do ostalih gostov :D 

Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 2 minutama:

:'D

pogumna predikcija :D 

tamala je v tem primeru moja sestra, ki ima že skor 33 let skos rojstni dan 1. februarja

in jo lahko vprašam kdaj misli praznovat

 

verjetno bo ostala tamala tud pol k rodim (kar bo bojda sredi maja), ker je to že cel lajf, še zlasti odkar je večja od mene

uredilo bitje Fuksija
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 55 minutami:

Majski master race smo bili spočeti v vroči kućici v Dalmaciji konc avgusta, še zadnji nut preden se spakira družino v stoenko in veselo domov delat za Tita in Partijo.

 

Skoraj sem zadušil.:D

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 49 minutami:

Bump bump bump 

 

Kje ste uporabniki, ki vas še nismo spoznali

 

@bigboss82 @Menethil @gojc @DaCapo @Aktivist Vanč @Flegma itd. itd. Pridite se podružit. Ne se sekirat, če ste v real life čudaki, ker vam garantiram, da smo ostali še večji :D

 

Tnx za omembo, ampak žal ne bo šlo :D Vsaj tokrat ne. Mislim, da nisem nek ekstra čudak, ampak popoln normie :) Priznam pa, da mi je smrtna muka se vozit v Ljubljano. Urejam neke zdravstvene zadeve v UKC Ljubljana in dva tedna v naprej preklinjam dan, ko se moram spravit na pot v Ljubljano. Naj porihtam te neke zadeve in bom enkrat al prišel al pa organiziral nekje bliže.

  • Solzice 1
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Bump bump bump 

 

Kje ste uporabniki, ki vas še nismo spoznali

 

@bigboss82 @Menethil @gojc @DaCapo @Aktivist Vanč @Flegma itd. itd. Pridite se podružit. Ne se sekirat, če ste v real life čudaki, ker vam garantiram, da smo ostali še večji :D

 

Ne sej se ne sekiram, da sem cudak.. oramaj se itak ze poznamo, da smo vsi vudaki :))

 

Bolj mi je kurac se vozit gor v lj.. bilo mi bi ql, ce se bi lahko komu vstulil, @ke_kit @dzaver da se ga lahko napijem ko majmun, mogoce celo naredim dva dima :)))))

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Jebiga, jaz spet ne morem. Srčno rad bi bil udeležen pri pogovorih o DaCapu, ampak februarja ni šanse da pridem v LJ :( Nimam prevoza, niti nimam nekih finančnih sredstev. 
Ajde, če ne bi DaPubec šel ravno v tem času na Gran Canario bi lahko prišla skupaj.  Pa to ni izgovor, ampak je dejstvo. Ker on je med vikendi itak skoraj redno v LJ in bi bilo načeloma easy za prevoz in tudi nočitev.  

uredilo bitje DaCapo
  • Solzice 3
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...