Skoči na vsebino

[kojnzolaši in uporabniki osebnega PC računalnika] Srečanje v živo


...  

39 glasov

  1. 1. Pofočkalnica

    • Pridem
    • 50:50, še javim
    • Ne pridem, a hočem nekaj poklikat


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 10 minutami:

Spomnim se, da sem imel eno obdobje, ko sem ful nabijal Pinball Dreams (DOS), skoraj izključno Nightmare table, sam to je to kar se tiče moje fliper kariere. Še zdaj mi ni jasno čemu sem takrat tako padel not.


Ščepec avtizma, OCD, ADHD pa še kako stanje pomaga pri padanju v fliperje.

Povezava do prispevka

Jest nisem nikoli maral flipperjev, niti pravih niti na kompu. RAZEN, eno sem res prešpilal po dolgem in počez, Pinball Fantasies. Tko kr cela family, še fotr šved, ena izmed dveh iger, ki je igral.

 

 

 

 

A smo samo mi gorenjski kmetje rekl flipperjem tudi "marjanca" al je to še kje?

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 17 minutami:

Pinball Dreams (DOS), skoraj izključno Nightmare table

 

o ja ker blast from the past :D 

 

meni so sicer tudi vedno bile fliper igrice kar wack, na ps1 se še najbolj spomnim Timeshock, samo ni da sem bil fuuul hooked

 

zares največ pa sem igračkal en weird flipper na PCju, ki je imel tak endless screen, pač napredoval si po nivojih vedno višje, samo nimam pojma, kako se je klical. :( 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 minuto:

 

o ja ker blast from the past :D 

 

meni so sicer tudi vedno bile fliper igrice kar wack, na ps1 se še najbolj spomnim Timeshock, samo ni da sem bil fuuul hooked

 

zares največ pa sem igračkal en weird flipper na PCju, ki je imel tak endless screen, pač napredoval si po nivojih vedno višje, samo nimam pojma, kako se je klical. :( 

Ey veš za katero PS1 igračko sem se zadnjič spomnil, da je maximum wack, ampak sem jo kot otrok oboževal

 

PONG: THE NEXT LEVEL

 

Pomoje da sem tako 50 ur igral jeben PONG :D 

 

image.png.5833263b70b16911688383c32a0738fb.pngimage.png.00dac05c74144b47be69046f75275a3b.png

 

Zakaj so bile igrice včasih tako COOL jebemti, da si lahko PONG igral 50h :D 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 3 urami:

Prvo pravilo pri biljardu/pikadu... je da preden začneš, poveš kolko časa tega že nisi igral.

 
plus to, da če dejansko nimaš pojma in igraš ful redko, obstaja en sweet spot po par pirih, kjer si boljši kot 100% trezen, k si ti malo jebe in se ne sekiraš glede blamaže pred znalci 😄

 

isto bowling

Povezava do prispevka
Raz reče pred 10 minutami:

obstaja en sweet spot po par pirih, kjer si boljši kot 100% trezen, k si ti malo jebe in se ne sekiraš glede blamaže pred znalci


Moja izkušnja z bowlingom je sicer malce drugačna. Že po eni žirafi namreč niso več padali strajki. Verjetno sem zgrešil omenjeni sweet spot. :) 

Povezava do prispevka

Sto let nazaj sem šel na dejt z eno bejbo in kao gremo igrat biljard (tokrat dejansko, ne fliper) in si rečem ajde pokaži zdej ko je muško in maš ti to, sem si predstavljal malo un scenarij iz 90s Hollywooda, kavbojski klobuk, full tactical jeans, marlboro rdeče in nor dexterity. Real life: biljard sem takrat igral mogoče 5x v lajfu, ženska ga je imela doma v bajti že od otroštva. Izid "eventa" prepuščam vaši domišljiji.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka
planetarium reče pred 8 minutami:

Meni se slisi perfektna zgodba za dobit zeno. Sta porocena?

Sva bla tik na temu, da se med nama razvije in lih ko sem jo hotu poljubit je rekla imma gonna stop you there for a moment, hold that thought - in šla na izmenjavo preko Erasmusa na poljsko za pol leta. Jaz sem ji vmes pošiljal maile in gorečega srca čakal na vrnitev, valda se je tam zaljubla v enega random modela (vedno mora bit nek dude) in ob vrnitvi sem pokasiral hladen nož v mlado, vroče in trpljenja nevajeno srce. Malo sem jokal in je blo ok. Sem jo pa par let nazaj pofejsbukal in se je postarala res mega ogabno, sploh ne bom šel v detajle.

 

Ma 90% pičk iz srednje ki so mi ble neke nadlepotice so zdej trash. Oguljene, zdelane, rodile preveč otrok, postarane, porejene ... kot da bi gledal ženske 15 let sterjše od sebe imam občutek. Si mislim "še dobro da se mi ni uresničila želja iz srednje da se poročim z njo". 

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 5 urami:

Baje je pinball iz nekega razloga top za avtiste. Saj so celo neke dokumentarce snemali o tem, pa dosti študij, plus če malo bolj in-depth googlaš pinball slej ko prej prideš do nekih autism redditov, kjer momci na polno nažigajo :D 

 

Tako da pinballi so pomoje ena taka boomer x autism specifika, tistim, ki pa se težko umestimo v katerega od teh dveh kategorij, pa dogaja bistveno manj. Jaz imam sicer par lepih spominov, pa na PC-ju sem parkrat igral, samo zdaj od tega novega booma Pinballov s temi konzolnimi izidi pa nikoli nisem mogel past not, sem enkrat eno testno mizo downloadal in me ni potegnilo

 

Jaz sem imel PC oriđiđi 3-D Ultra Creep Pinballa

image.png.26e8089c4c8322cab463ab0b6bd70ef8.png


 

tudi jaz sem imel to. Pa onega timeshock tudi

 

 

da niso nama obema babice kupile oni mega pack igric 😃😃

Povezava do prispevka
Raz reče pred 4 urami:

 
plus to, da če dejansko nimaš pojma in igraš ful redko, obstaja en sweet spot po par pirih, kjer si boljši kot 100% trezen, k si ti malo jebe in se ne sekiraš glede blamaže pred znalci 😄

 

isto bowling

 

js sm mel za pikado in ročni fuzbal naštudirano, da je sweet spot 2 pira in 2 bakli super skunka (v troje), do takrat je naraščal skill, pol pa sam hitro navzdol :D

Povezava do prispevka

Pridi in boš povedal v RL, te bomo bratje gaymerji sočutno poslušali, te trepljali po rami in nudili rešitve, pobrane iz FROM špilov (Vseeno je če te je pustila ženska in pobrala oba otroka, na koncu vsi umremo in je vse brezveze, Nimaš stanovanja ni panike, itak se bo vesolje prej ali slej ustavilo in umrlo itd). Pol se ga pa napijemo in gremo to razlagat še folku v DriveIn

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

Pridi in boš povedal v RL, te bomo bratje gaymerji sočutno poslušali, te trepljali po rami in nudili rešitve, pobrane iz FROM špilov (Vseeno je če te je pustila ženska in pobrala oba otroka, na koncu vsi umremo in je vse brezveze, Nimaš stanovanja ni panike, itak se bo vesolje prej ali slej ustavilo in umrlo itd). Pol se ga pa napijemo in gremo to razlagat še folku v DriveIn

sigh......

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...