Skoči na vsebino

Trenutno igram [03/2024]


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 23 minutami:

Tkole recmo, kdorkoli je naredil bosfajte v alan wake, in njegovi sodelavci, ki so to odobrili, vsi skupaj so debili.

Spoiler

Mama v kanalizaciji je proper boss fajt.

Tudi tisto na obali z Dark ocean summoning je kul.

Policaja v gozdu pa ja, sta kaos.

Mislim niso nič posebnega, niso pa to ravno smeti fajti.

Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 2 urama:

Trine 4

7/10

 

Platformer, ki ti daje možnost igranja treh likov (magijaš, puščarec in vojščak). V njej se prebijaš čez mape polne lažjih ugank. Napram trojici je dosti daljša, DLC pa mi je bil najbolj zabaven del igre. Combat ni nek presežek, ampak jim je uspelo, da v njem uporabljaš različne like in abilitije, čeprav to ni nujno potrebno. Igra je zelo lepa z raznolikimi okolji. Zgodba je narejena za do 10 letnike, vendar posrečena za brezbrižno nažigavanje. Kontrole so na trenutke nekoliko štoraste, objekti tu in tam zglitchajo in ti dovolijo cheesy bypass ugank. Za ljubitelje sproščenih platformerjev definitivno priporočam.

 


Sem prespilal Trine 5 kak mesec nazaj, vse isto ostaja, solidna igrica s prelepo grafiko, je pa petka se daljsa za skor 10 ur, vsaj v mojem primeru, kar mi je blo ze prevec in sem ze zacel dobivat feeling razvlecenosti. Stirka je ravno prav dolga.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
fric reče pred 26 minutami:
  Razkrij skrite vsebine

Mama v kanalizaciji je proper boss fajt.

Tudi tisto na obali z Dark ocean summoning je kul.

Policaja v gozdu pa ja, sta kaos.

Mislim niso nič posebnega, niso pa to ravno smeti fajti.

Nisem reko smeti, bolj v smislu, spizdi mi s tem :D pac kaos, hocejo se nekih mehanik in ugank medtem ko jaz rabim 34 dni za faking heal. Resident evil ma to velik bolj tekoce urejeno. Sej igra mi je super, sam pustmo te kvazi bosfajte komu drugemu

Povezava do prispevka
seattle reče pred 28 minutami:


Sem prespilal Trine 5 kak mesec nazaj, vse isto ostaja, solidna igrica s prelepo grafiko, je pa petka se daljsa za skor 10 ur, vsaj v mojem primeru, kar mi je blo ze prevec in sem ze zacel dobivat feeling razvlecenosti. Stirka je ravno prav dolga.

 
Nisem končal, se pa strinjam, da je petka praktično isti špil kot štirica, lahko bi bila tudi samostojen expansion za Trine 4

 

v bistvu serija res stagnira in zadnja dva dela iz 2023 in 2019 nista nek hud napredek (niti grafično) napram dvojki iz davnega 2011, vmes je bila le trojka z baje ponesrečenim poskusom izleta v 3D, ki je zaradi slabih ocen niti nisem sprobal

Povezava do prispevka

evo koncal SOMA

 

dobra igrica. hitro zna pricarat vzdusje. ceprav sem sel skozi igro z namenom da zberem koscke zgodbe sem dostkrat skoraj nehote padel not v atmosfero igrice. izogibanje posastim ni glih moj cup of tea.

 

glavni minus te igrice je, da ne sprejemas nekih odlocitev, ki bi nosile posledice. odlocitve so bolj tko... za zacimbo zraven zgodbe. ene par momentov in revelacij je zelo dobrih. lahko bi jih blo vec namesto neprestane hoje po tunelih in morskem dnu. drgac pa zelo dobra igrica pa se razmeroma kratka je, da jo enostavno konzumiras.

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
drevored reče pred 5 urami:

evo koncal SOMA

 

dobra igrica. hitro zna pricarat vzdusje. ceprav sem sel skozi igro z namenom da zberem koscke zgodbe sem dostkrat skoraj nehote padel not v atmosfero igrice. izogibanje posastim ni glih moj cup of tea.

 

glavni minus te igrice je, da ne sprejemas nekih odlocitev, ki bi nosile posledice. odlocitve so bolj tko... za zacimbo zraven zgodbe. ene par momentov in revelacij je zelo dobrih. lahko bi jih blo vec namesto neprestane hoje po tunelih in morskem dnu. drgac pa zelo dobra igrica pa se razmeroma kratka je, da jo enostavno konzumiras.

Konec mi je bil še posebej depresivno prikupen. :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 13 urami:

Spirit of the north

2/10

910zJ+q4+EL.jpg

Walking simulator z lisico, slabimi kontrolami, pointless zgodbo, brez globine, nekako kot nek game maker demo. Res škoda časa.

Aleluja, še en se je nafukal s tem špilom. Nisem bil edini, moj lajf je zdaj boljši :D 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Mene je tudi zavedel, ajde ni čist zanič za presekat je se mi zdi po spominu, da sem nabavil, ker sem pomešal z Never Alone, ki je prva igra Inuitskih razvijalcev in sem mislil, da neki paše zraven, ker pač lisica in po moje imam celo fizično kopijo. :huh:

Never Alone je luštna... vmes imaš sekvence na temo Inuitov.

 

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

The Thaumaturge

Spominja me (in verjetno nisem edini) na izometrično RPG mešanico Witcherja (slovanska mitologija, magija), malce na Disco Elysium in mičkeno mogoče celo na Death Note (salutor/shinigami). Zaenkrat zanimiva igra, sploh setting je kulski. 
Ta članek se splača prebrat za več infa o t.i. salutorjih:  How The Thaumaturge's Salutors Blend History with the Supernatural (gamerant.com) 
 


The Thaumaturge on Steam (steampowered.com)

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Js sm jo isto zacel igrat in zaenkrat sm prisel do Andrejusa (vizualno zelo podoben uporabniku gnojcija), ki me je v drugi fazi jebu do tistega ko sem se odlocil za summon, potem je padu brez problema. Do tuki so mi bli pa vsi bossi dokaj lahki, spol se pa res noro igra in mi je dosti bolj vsec kot LOTF tako kot je napisal fric en tak odlicen priblizek BBja, man temacen sicer in dost manj raznoliki sovragi 

Povezava do prispevka

Mogoče je res manj. Fora je, da sem probal samo greathammerje in greatsworde, tko da ne vem koliko je sploh raznolik.

Not a hill I would die on. Zarad mene je lahko tudi 7. :D

 

Lies of P combat >>>>> Nioh drugače.

Men ma LOP še bolj dodelan combat od Sekira. Kar ga naredi slabšega/frustrirajočega so slabo telegrafirani napadi bossov in glupa kamera. Pa seveda slabši bossi na splošno. Sej, zelo podobna zgodba je z Niohom. Same mehanike so kul, problem so nasprotniki.

To je tudi tisto kar imo povzdigne Sekiro (in souls igre na splošno) nad vse ostalo.

Povezava do prispevka

Jep, to je cisto res. Ne rečem. Meni je Nioh combat najboljsi zaradi toliko mehanik, ko na koncu obvladas, boss niti nima cajta, da se odzove. Fajt je zakljucen v 2 minutah. Je pa res, da je dost bossov brezveznih.

Same mehanike so pa nekaj kar nobena druga souls, soulslike ne premore. Torej, iz tehnicnega vidika mi je najboljsi. Sekiro je še zmeraj tisti kjer sem najbolj uzival.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

MechWarrior 5

2/10

mech5-5.jpg

Sem prvič igral igro iz te serije, in skoraj ne vidim kaj pozitivnega. Nezanimiva zgodba, nezanimiv gameplay, vsebuje samo ene 4 različne tipe misij, ki jih ponavljaš v nedogled. Še zgleda neprivlačno.

Povezava do prispevka

Vidim, da je zelo stara serija. Najverjetneje je dobila dobre ocene zaradi nostalgia fiendov.

 

Sicer sumim, da pač privlači drug tip igralcev, ki jim je to, da si v okorni robotizirani mašini dovolj.

Gamepressure review dokaj dobro povzame:

My biggest issue with Mechwarrior 5 has to be the gameplay, which is just so very… boring. The enemy AI is as simple as something from the first video game ever coded. They’ll move around, shoot at you, but don’t amount to much of a threat. Enemies don’t use tactics, or change weapons, or use the terrain to their advantage. They run around until you kill them. That’s literally it.

The gameplay feels effectively ancient and neither piloting mechs nor managing your mercenary operation yield much fun.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

Tale Death Stranding, k da sem Miki Miška v boju s Packo...

image.png.f02b48fa0f80f3df14d86e4a35859231.png

 

K uletijo packoti, a jim lahko še kaj drugega narediš kot, da se držiš za usta in probaš spizdit? Oz. ko začne padat dež, a se mu lahko izogneš? 

uredilo bitje Bessie
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 uro:

K uletijo packoti, a jim lahko še kaj drugega narediš kot, da se držiš za usta in probaš spizdit? 

 

Vanje lahko mečeš svoj urin in drek !

Kasneje odkleneš te ''granate'' in jih filaš v kopalnici...

 

Kojima pač :D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...