Skoči na vsebino

Trenutno igram [03/2024]


Priporočeni prispevki

Sem pognal The Last Train, combo Commandos in upravljanja z resourci na vlaku/počivanje vojakov (recimo kot XCom). Preigral sam dve misiji, ampak zgleda proper quality. Ma tudi češki voiceover pa pošiljajo rdečo armado v kurac od prvega stavka naprej :D 

Povezava do prispevka

Octopath Traveler 2

 

kot pri vsaki igrici valda nimam pojma kaj delam. ne vem zakaj ne morem dostopat do atributov, da bi mi napisalo kaj kateri pomeni? vglavnem z mojo medicinsko sestro hodim okrog in s kloroformom uspavam ljudi.

 

 

uredilo bitje drevored
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

A plague tale: requiem mi gre na kurac, da ne veš katera vrata so za skrite priboljške in katera so vrata brez povratka

 

Medtem ko Sifu mi je pa awesome (igram na easy, vidm kako bom to preigral večkrat, npr najdu sm nek skriti fight v tretjemu levelu)

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 22 minutami:

A plague tale: requiem mi gre na kurac, da ne veš katera vrata so za skrite priboljške in katera so vrata brez povratka

 

Medtem ko Sifu mi je pa awesome (igram na easy, vidm kako bom to preigral večkrat, npr najdu sm nek skriti fight v tretjemu levelu)

Prosim ne igrat na easy. Ni to to. 

Povezava do prispevka

Jaz ne igram takih iger. Ideja Absolverja mi je zakon, ampak nisem mogu padt not. Igram na easy, da se naučim igrat ta špil, že s tretjim bossom sem imel ful težav, si ne predstavljam kako bi se lomil na normal. Ful preveč gumbov, že tisti tutorial nisem znal enih stvari narest

Povezava do prispevka

Igrico smo ful hvalili čisto vsi na tem forumu, razen Fegeta ki je mislim da igral z vklopljenim trainerjem ali neki podobnega :D  Pa ogromen masten +1 da se igrico igra na normal, absolutno, tko je bla originalno mišljena da se špila.

 

Je pa IMO tole od vseh špilov najboljši približek old school kung fu cheeserjem od Shaw brothersov. Five deadly venoms, Three Evil Masters, Master killer... to je to. Pod unlockables bi moral biti da odkleneš 36 chambers al pa Liquid swords soundracke al pa kej podognega, pol bi bilo pa res to to :D 

 

 

btw a ste igrali v ENG ali v mandarinščini? 

uredilo bitje Galko
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Gylt

8/10

gylt-3-1030x579.jpg

Igra, ki točno ve kaj hoče biti in to elegantno izvede. Gre za lahek stealth adventure game v katerem kot prednajstnica raziskuješ imaginarni svet. V njemu rešuješ enostavne uganke in se skrivaš pred sovragi. Mehanike so ravno toliko kompleksne, da so zabavne, igra pa se tudi zelo lepo. Vsebuje vrhunski voice acting in izgleda res zelo lepo. Igra je po težavnosti in vsebini primerna tudi za otroke. Primerna je za ljudi, ki jih je strah horror multimedije. Menim, da lahko služi kot dober uvod.

uredilo bitje MaDrung
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 6 urami:

Gylt

8/10

 

Igra, ki točno ve kaj hoče biti in to elegantno izvede. Gre za lahek stealth adventure game v katerem kot prednajstnica raziskuješ imaginarni svet. V njemu rešuješ enostavne uganke in se skrivaš pred sovragi. Mehanike so ravno toliko kompleksne, da so zabavne, igra pa se tudi zelo lepo. Vsebuje vrhunski voice acting in izgleda res zelo lepo. Igra je po težavnosti in vsebini primerna tudi za otroke. Primerna je za ljudi, ki jih je strah horror multimedije. Menim, da lahko služi kot dober uvod.


Sem sel mal raziskat o tem gamu, ker prvic slisim o njem (al pa sem pozabil).
I guees ker je bil narejen za Stadio v 2019, pa bil izdan za ostale sisteme sele 2023.
By Tequila Works (Rime), hm mrbit celo probam po tvojm dobrem reviewu :)

uredilo bitje seattle
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Dons sem si pogledal Dune 2 in me je itak prijelo da bi kej igral. 
Zanimivo da Dune 2, Dune 2000 ni nikjer, ne na Steamu, Gogu, EA-ju (pa se spomnem da je vsaj D2000 bil nekje)

Dune: Spice Wars je najnovejsa stretegija, je kdo morebiti igral? Reviewe nima bas neke hude.
Prihaja pa Dune: Awakening, sam to je MMO tko da me ne zanima.

Povezava do prispevka

@seattle: Dune 2000 imaš Gruntmod verzijo, ki brezšivno deluje na sodobnih PC-jih v fHD in vsebuje obilo dodatkov: Dune 2000: GruntMods Edition | GruntMods
 

edit: pozabil sem na Dune 2. Tu je na voljo Dune Legacy, ki je "fanmade" zelo dobro posodobljen Dune 2: Dune Legacy (sourceforge.net) . (višje resolucije, posodobljene kontrole, vse možne kampanje ...)


Dune: Spice Wars pa sem malce igral early access in me ni najbolj navdušila. 

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Neki srednje gejmam zadnje case. Se februarja sm po vecmesecni pavzi za en teden totalno zagikal Zeldo Tearse. Noro kako je hud spil. Ampak mi je kr malo preogromen, mam 120 ur in ne vem ce mam odkrite 2/3 povrsja. Sm ga spet dal na pocitek dokler me spet ne prime.

 

Pred dnevi sem prvic slisal za AC Valhalla: Discovery Tour. Ce ne poznate, to je muzejski mode, kjer ni combata, mas pa polno muzejskih razlag zgodovinskih stvari, povezanih s spilom. Na papirju (dobesedno) se mi je slisalo top, pa sem pognal (main spila nisem nikol igral). Gre za 8 kratkih zgodb karakterjev z obeh strani (vikingi in anglosasi), in medtem ko igras zgodbe, je naokoli posejanih polno tock, kjer dobis muzejsko razlago predmetov ali navad. Zaenkrat sem preigral samo 4 zgodbe, ker mi je malo butasto narejeno, da za vsako muzejsko stvar moras prekint spil, it v meni in si prebrat, kar rezultira v res razdrobleni izkusnji. Sm videl na jutubu, da ma origins to bl carsko narjeno (voiceover z razlago medtem ko setas po egiptu). Verjetno en dan vseeno sfinisiram preostanek valhalinih zgodb.

 

Za vikend zacel Ghost of Tsushima in po parih urah mi je precej epsko.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 urami:

@seattle: Dune 2000 imaš Gruntmod verzijo, ki brezšivno deluje na sodobnih PC-jih v fHD in vsebuje obilo dodatkov: Dune 2000: GruntMods Edition | GruntMods
 

edit: pozabil sem na Dune 2. Tu je na voljo Dune Legacy, ki je "fanmade" zelo dobro posodobljen Dune 2: Dune Legacy (sourceforge.net) . (višje resolucije, posodobljene kontrole, vse možne kampanje ...)


Dune: Spice Wars pa sem malce igral early access in me ni najbolj navdušila. 

Super, tnx! :)

Povezava do prispevka

Končal Persona 3 Reload.  Oddelal kakšne 80 ur na hard težavnosti. Kot P4G ter P5R tudi trojka mojstrovina od igre. Definitivno vredno polne cene in res trilogijo Persone res priporočam vsakemu JRPG fenu. Sedaj pa v čakanju na Metaphor letos ter Persono 6 drugo leto. Bog dej, da naredijo remejk tudi Persone 4 ter dodajo vse moderne QoL ter novosti iz P5R ter P3R. Moj najboljša novost pri P3R je, da ti na mapi kaže na katerih lokacijah imaš social linke in na katerih ne. Res must-have feature za vse naprej Persone. Koliko nepotrebnega letanja okoli je prej bilo. Tudi gladko najboljša zgodba v seriji. 

 

Probal demo Unicorn Overlord. Deluje kar dobra igračka. Fiks gre na wishlisto in čakam na znižanje. Ne vem ali mi je vredno glih polne cene.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 14 minutami:

Končal Persona 3 Reload.  Oddelal kakšne 80 ur na hard težavnosti. Kot P4G ter P5R tudi trojka mojstrovina od igre. Definitivno vredno polne cene in res trilogijo Persone res priporočam vsakemu JRPG fenu. Sedaj pa v čakanju na Metaphor letos ter Persono 6 drugo leto. Bog dej, da naredijo remejk tudi Persone 4 ter dodajo vse moderne QoL ter novosti iz P5R ter P3R. Moj najboljša novost pri P3R je, da ti na mapi kaže na katerih lokacijah imaš social linke in na katerih ne. Res must-have feature za vse naprej Persone. Koliko nepotrebnega letanja okoli je prej bilo.

 

absoluten boss :avadodo: :avadodo:

 

sem igral tudi jaz na hard in je bilo fino zahojeno, ravno prav... ...dokler nisem prišel do prvega pravega boss shadowa na vlaku. Pol je bilo pa konec veselja :D Ene 3x crknil ko star pes oziroma bilo one / two shottan, pol sem pa zategnil na normal in rekel lep ,lp.

 

se strinjam da je špil totalno carski. Meni je P5R sicer boljša v vseh elementih: zgodbi, likih, interkacijah, zanimivosti sveta, raznolikosti.... Je pa tudi P3R zelo cool. Kar pa jo naredi pri meni res posebno je pa popolnoma odbit tempo. Brez da karkoli resno spoilam, na rit me je fuknil potek špila:

- 20 ur uvoda, kjer ne veš kaj sploh delaš

- 25 ur razpleta in fajt s "končnim bossom"

- 10 ur nadalnjega bluzenja, kjer ti spet ni jasno, kaj se sploh dogaja

- še nadaljnih XY ur bluzenja, ko gre spet vse v tri pizde

- ???

- ???

 

tko čist razfukan tempo in dogajanje ter absolutno ignoriranje nekega standardnega trikotnika uvod-zaplet-vrh-razplet-epilog. I love it, res se mi pol kurca ne svita, kaj me še čaka in kam bo zavila zgodba :D 

 

Sem pa na 55 urah. Glih nam je Ryoji povedal, kar nam gre :D 

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 42 minutami:

 

absoluten boss :avadodo: :avadodo:

 

sem igral tudi jaz na hard in je bilo fino zahojeno, ravno prav... ...dokler nisem prišel do prvega pravega boss shadowa na vlaku. Pol je bilo pa konec veselja :D Ene 3x crknil ko star pes oziroma bilo one / two shottan, pol sem pa zategnil na normal in rekel lep ,lp.

 

se strinjam da je špil totalno carski. Meni je P5R sicer boljša v vseh elementih: zgodbi, likih, interkacijah, zanimivosti sveta, raznolikosti.... Je pa tudi P3R zelo cool. Kar pa jo naredi pri meni res posebno je pa popolnoma odbit tempo. Brez da karkoli resno spoilam, na rit me je fuknil potek špila:

- 20 ur uvoda, kjer ne veš kaj sploh delaš

- 25 ur razpleta in fajt s "končnim bossom"

- 10 ur nadalnjega bluzenja, kjer ti spet ni jasno, kaj se sploh dogaja

- še nadaljnih XY ur bluzenja, ko gre spet vse v tri pizde

- ???

- ???

 

tko čist razfukan tempo in dogajanje ter absolutno ignoriranje nekega standardnega trikotnika uvod-zaplet-vrh-razplet-epilog. I love it, res se mi pol kurca ne svita, kaj me še čaka in kam bo zavila zgodba :D 

 

Sem pa na 55 urah. Glih nam je Ryoji povedal, kar nam gre :D 

Jaz sem do konca igral na hard. Res pa je, da sem veliko večino nadstopij v Tartarusu pobijal vse kar je bilo monsterjev. Tudi v tistih vratih, ki so tudi zelo zafukani. Tako, da sem bil dobro zlevelan pri vseh memberjih približno isto.

 

Meni je tudi P5R boljša ampak samo malenkost. Ampak mi je P3R boljša od P4G. Gre za vrhunski remake ampak se opazi, da je OG špil iz leta 2009 (Tartarus, raznolikost sovragov, manjko lokacij po mapi). Persona 5 je le prišla kakšne 15 let kasneje na boljših konzolah. Bolj "krajša" Persona, ki je ostala zvestu originalu in res z remejkom postala moderna kar se da. Je pa anime cutscene delal WitStudio (Spy x Family, Attack on Titan S1-3).

 

Tak, da te še čaka kakšne 25-30 ur :D 

 

Metaphor sem pa pune nahajpan.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Vceraj sm sprobal prvo misijo v star wars dark forces remastered. Vsec mi je da so zvisal resolucijo, wd screed pa hardware acc. Pa valda mouse look pa aim. Vmesne animacije so tud fajn. Ni mi pa vsec, da glasbo niso nardil boljso, pac bolj raznoliko vsaj to kr sm vidu pa zgleda je nek bug da ne mors utisat jakost glasbe ker je enolicna pa preglasna. Ker orginala takrat nism igral nism vedu da ni vmesnih saveov pa lajfe mas. To bi mogl zrihtat imo. 

Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče Dne, 13. 3. 2024 at 9:32:

Jutri izide Battlefront Classic z vsemi updejti in 64 players supportom .:D 31 Eur je med top 5 preordered špili

Jaz bom sprobal ze zaradi nostalgije igral na PC ju da vidim kakšen je re relese.

image.thumb.png.13e73d7ee4bdeafc2e16abcb83a9d6e1.png


 

• 10,000 people tried to play on launch night

• Launched with only 3 multiplayer servers that each allowed 64 players 

 

lmao 

 

Pa dejansko je obetalo…

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 14 minutami:


 

• 10,000 people tried to play on launch night

• Launched with only 3 multiplayer servers that each allowed 64 players 

 

lmao 

 

Pa dejansko je obetalo…

Jaz bom probal ko pridem iz Šihta to je čez 2 uri sem pa pričakoval kaj takega glede na to da je ASSSPYR razvijalec :D

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 16 minutami:

• 10,000 people tried to play on launch night

• Launched with only 3 multiplayer servers that each allowed 64 players 

 

lmao 

 

Pa dejansko je obetalo…

Ampak a to je rerelease unih 20 let starih Battlefrontov al tanovih? Glede na to, da obeh sta bila lih dva dela :D 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...