Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Avstralci bodo uber napaljeni ker so itak že pred koncem tekme naredili mental checkout in bodo hitro z glavo pri mislih za 3. mesto. Naši pa znajo ta poraz kar nosit s seboj. Tudi če bodo 4. na koncu vsaka jim čast kot ste že napisali pred mano!

 

 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 14 minutami:

Sicer pa en mesec nazaj smo se tresl ce bomo Litvo nazgal 

 

lepo in predvsem realno napisano.

 

vceraj sem napisal, da bo odlocal skok in dober procent zadetih metov. statistike se mi niti ne da gledat, ampak na oko je bilo oboje slabo, pa smo se vedno izgubili samo za eno piko.

 

ne-ver-jet-no. :ododava:

 

realno gledano se nasa reprezentanca res ne more kosat s hitrimi in atletskimi ekipami in to se je danes lepo videlo v obrambi, kjer so se lep del druge in tretje cetrtine Francozi precej z lahkoto sprehajali med nasimi. 

 

zato se enkrat, velik props ekipi za borbo in vztrajnost, ker kljucni elementi igre so bili povprecni (saj ne, da so bili uni kaj boljsi).

 

imamo se popravni izpit in upam, da ga izkoristijo. nikoli vec ne bomo v takem polozaju. 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Tole da se Doncica bruka za zadnji napad je brezveze. Edino kar mu jaz zamerim je to, da je imel v drugem polcasu na trojki kar nekajkrat izolirana Falla in Goberta pa ju nikoli ni sel prebijat, ampak je podajal zogo oziroma vrgel trojko. Te situacije moras resit s prodorom mimo centra. Tako kot je ubijal Zubca vsakic, ko ga je dobil v switchu v seriji proti LAC.

Povezava do prispevka
Seth reče pred 3 minutami:

Naši pa znajo ta poraz kar nosit s seboj. 

 

srcno upam, da se bo nekoliko spremenil gameplan in da bodo vecjo vlogo dobili drugi, Cancar, Prepelic, Dragic, Tobey...

 

to mrcvarjene preko Doncica je kolikor se da precitano, predvsem je pa mozakar na zadnjih hlapih in ne more vec odigrat 37'. 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 4 minutami:

 

lepo in predvsem realno napisano.

 

vceraj sem napisal, da bo odlocal skok in dober procent zadetih metov. statistike se mi niti ne da gledat, ampak na oko je bilo oboje slabo, pa smo se vedno izgubili samo za eno piko.

 

ne-ver-jet-no. :ododava:

 

realno gledano se nasa reprezentanca res ne more kosat s hitrimi in atletskimi ekipami in to se je danes lepo videlo v obrambi, kjer so se lep del druge in tretje cetrtine Francozi precej z lahkoto sprehajali med nasimi. 

 

zato se enkrat, velik props ekipi za borbo in vztrajnost, ker kljucni elementi igre so bili povprecni (saj ne, da so bili uni kaj boljsi).

 

imamo se popravni izpit in upam, da ga izkoristijo. nikoli vec ne bomo v takem polozaju. 

 

Lahko sam to še rečem: Francozi so metal trice skor 50% pa smo bli na piki, brez tistih sodniških kiksov pa Prepeličeve belske genetke bi bli v finalu. Po mojem mnenju SLO ekipa z največ potenciala poleg USA na tem prvenstvu. Pač to mi je blo ko faking Clippersi prot Dallasu, ko je lh Dallas palil trice z vseh pozicij, Clippersi dost povprečno za njih igral, pa je bla čist izenačena tekma. Pać naši so po mojem mnenju danes odigral najslabšo tekmo na tem prvenstvu, pa so skor zmagal za finale.

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 4 minutami:

Tole da se Doncica bruka za zadnji napad je brezveze. Edino kar mu jaz zamerim je to, da je imel v drugem polcasu na trojki kar nekajkrat izolirana Falla in Goberta pa ju nikoli ni sel prebijat, ampak je podajal zogo oziroma vrgel trojko. Te situacije moras resit s prodorom mimo centra. Tako kot je ubijal Zubca vsakic, ko ga je dobil v switchu v seriji proti LAC.

 

Ma meni tud ni jasno, zakaj Dončič tok manj igra in the paint kot v NBA-ju. A je tam res tok bolj odprta igra kot po teh FIBA pravilih?

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 7 minutami:

Kljucni elementi igre so bili povprecni (saj ne, da so bili uni kaj boljsi).

 

 

Teb že celo prvenstvo očitno ni jasno, da je najbolj ključni element sodobne igre košarke met za 3 in se ga skoraj mora forsirati, tudi če ne gre

 

In tu so nas pojedli 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 5 minutami:

 

srcno upam, da se bo nekoliko spremenil gameplan in da bodo vecjo vlogo dobili drugi, Cancar, Prepelic, Dragic, Tobey...

 

to mrcvarjene preko Doncica je kolikor se da precitano, predvsem je pa mozakar na zadnjih hlapih in ne more vec odigrat 37'. 

 

Naj se sprav v boljšo kondicijo

Naj se sprav skupi s svojimi prostimi meti

Pa bo bog

 

Tako je pa nevrjetn košarkar, ki se mu bo vsakič, ko mu kej ne bo ratalo očitalo, da bi lahko, pa ni...

 

Drgač pa zgubili smo za fucking 1 

 

 

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Škoda. Po tekmi sem bil povsem čustveno izpraznjen in potrt. Sedaj po enem pivu in racionalni refleksiji se počutim že prej bolje. 

 

Je že res, da so izgubili za piko in to proti danes se kako premagljivim Francozom. A jebat ga, lajf. 

 

Pod črto naši igrajo odličen turnir in imam občutek, da bodo tudi oni po parih solzah ponovno prišli do tega spoznanja se zbrali in domov prinesli kolajno. 

 

Glede na to, kakšno košarko slovenske raprezentance smo gledali se pred dobrim letom, je tole kar spremljamo sedaj, vredno našega spoštovanja. 

 

Globok poklon fantje za borbenost, čustva in povišan pulz na tem turnirju ter srečno v soboto. Mate to. 

Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 4 minutami:

 

Se nisi slisal za Russela Westbrooka in Hardna? Aja sj res, prides v to temo 1x leto, ko si nahaypan. 

 

Triple double je sinonim za dobro predstavo, to kaze na vse tvoje siroko poznavanje kosarkarske igre. 

umiri svoje konje, ker so predivji. triple double ne razkrije vsega.

Povezava do prispevka

Tud če bi Luka zadel nakoncu pa bi slovenija orgazmirala nanga po clutch shotu

 

se ne bi mogel sestavit da bi nasul potrebnih 50 pik američanom za zmago

 

če bi ostal "dolžnik" pa čist možno da bi jih sam potopil

 

again, škoda škoda

 

 

mislim da gremo lahko povsem sproščeno po medaljo

Povezava do prispevka

še parkrat sem si pogledal zadnji napad. Če bi imeli še eno minuto odmora pa bi se tam dogovorili za napad bi bilo vse drugače. Zdaj pa so delovali, kot da tega niso pričakovali, vsi so nekaj stali, dončiča so odrinili ven, on je potem podal... v bistvu so naredili kar so lahko. Jim je težko karkoli očitat.

Povezava do prispevka

Verjetno najslabša 3 četrtina naših na turnirju. Boli, ko izgubiš za eno piko, ko si celo tekmo borbal, ko si igral proti vrhunski ekipi, ko so te nekajkrat našponali še sodniki. 

 

Samo očitat našim karkoli je totalno nespoštovanje ekipe, ki je garala vsako tekmo, očitati Luku karkoli, potem ko ga že cel turnir vsi tepejo ko vola, haha, pejte nazaj v luknje kavč mojstri..

 

KAPO DOL našim, res, takih predstav še nisem videl in komaj čakam tekmo za 3 mesto, kjer bodo zradirali Aussije. 

Povezava do prispevka

Tisti ki hejtajo Doncica so deluded in resno ne mi ni jasno kaj bi se lahko naredil vec? Ne vem poglejte samo kako je napad izgledal tistih par minut ko ga ni bilo na parketu in niso mogli spraviti zoge nikamor. V prvih dveh cetrtinah so se na njem konstatno menjali in glede na vse je se dolgo zdrzal. In da glede na vse na koncu spusis samo za piko svaka jim cast in nic drugega. Brez Doncica bi ze zdavnaj vsi kartali nekje v Dalmaciji. Dragic proti Nemciji 27 pik danes ni zadel oceana. Prepelica se neki kurca pa je model edini (poleg Doncica in Tobeya) ki si je upal metati in sam narediti met. 

 

Glede na vse res svaka jim cast in Avstralija je zihr premagljiva ker pac nimajo igralca tipa Gobert. Edina stvar, ki se jim lahko ocita so tehnicne. Pri 78/78 in 4 minute do konca gres pizdit in takrat se je naredil +4 obrat za Francoze. Ja saj so potem prisli nazaj sm vseeno no. Tehnicnih je blo na celem prvenstvu prevec.

 

Aja pa folk kurca Dimca skos. Na vseh tekmah je svoje minute oddelal zelo solidno.

Povezava do prispevka

dej mutombo mutavi, kako boš racionaliziru da nas je ogromno razočaranih nad dončičem. enostavno je tak filing sprožu po tej tekmi in sprožu ga je velikrat tudi v NBA. verjetno bolje da ne doseže vsega kar bi lahko brez polike, ker nima niti porihtane glave in ni prav da ga imamo za športni zgled. je pa genij seveda kar se igre tiče. glej že v prvem napadu je blo jasn, odtapku z žogo not pa ven brez ideje, hvala lepa, nato pa odlaganje odgovornosti na blažiča 

Povezava do prispevka

Ni. Ni normalno, da pride slovenska reprezentaca do polfinala OI, ni normlano, da si pri 22 nosilec ekipe v NBA, da takrat podpišeš pogodbo za 200 miljonov, ni normalno, da imaš na olimpijskih triple double, ni normalno, da ti NBA zvezde nasprotne ekipe pridejo dat objeme po koncu ekipe, ni normalno, da so pri tvojih letih športne stave z dnarjem od socialne vrhunec dneva. Tako smo mi slovenci, narod nenormlanih dosežkov.

 

 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 3
Povezava do prispevka
dilar reče pred 2 urama:

Pać naši so po mojem mnenju danes odigral najslabšo tekmo na tem prvenstvu, pa so skor zmagal za finale.

 

tole je celo nekdo od naših izjavil po tekmi (Blažič?), tako da se očitno tudi sami zavedajo.

 

ampak tako pač je. dlje kot prideš na turnirju, bolj si utrujen, bolj se pozna dolžina klopi (in nje manjko), kakovost tekmecev raste, potrebuje se več rutine in suverenosti (ki pa je minorna v primerjavi s Francozi), ipd.

 

kar je, je, bili smo blizu. upam, da se jim prikaže Marija v tekmi za tretje mesto, ker tista medalja bo zame čist iste barve, kot bi bila srebrna. :)

 

Berbasecks reče pred 2 urama:

Teb že celo prvenstvo očitno ni jasno, da je najbolj ključni element sodobne igre košarke met za 3 in se ga skoraj mora forsirati, tudi če ne gre

 

ah. :)

 

še enkrat; OK, to je trend, ampak ti moraš igro prilagodit igralcem v ekipi.

 

če imaš v ekipi v povprečju praktično vse igralce manjše od nasprotnika in ti naproti njim eklatantno primanjkuje atletskih sposobnosti, se enostavno ne moreš 60% časa zanašat na met z razdalje, pa šta bude, bude.

 

to se gredo lahko v NBAju, kjer imaš random zumbe s fedri v riti,.ne pa s temi belčki slovenčki.

 

že tako ali tako mi ni jasno, kako smo skok izgubili za manj kot 10.

 

BlueSan reče pred 2 urama:

Naj se sprav v boljšo kondicijo

 

ne vem, no. moje mnenje je pač takšno, da je tu LD predizpozicijsko limitiran in tudi če jutri začne delat s Timom Groverjem, se njegova pripravljenost ne bo povečala za - ne vem - 30%.

 

ima mnoge druge kvalitete, tukaj pa pač nikoli ne bo briljanten.

 

tudi ne razumem, zakaj mora čisto. jebeno. vsakič. on vodit žogo čez igrišče, da se še tam brez veze utruja. vsaj te malenkosti bi mu res lahko olajšali, no.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 14 minutami:

Ni. Ni normalno, da pride slovenska reprezentaca do polfinala OI, ni normlano, da si pri 22 nosilec ekipe v NBA, da takrat podpišeš pogodbo za 200 miljonov, ni normalno, da imaš na olimpijskih triple double, ni normalno, da ti NBA zvezde nasprotne ekipe pridejo dat objeme po koncu ekipe, ni normalno, da so pri tvojih letih športne stave z dnarjem od socialne vrhunec dneva. Tako smo mi slovenci, narod nenormlanih dosežkov.

 

 

kaj je s temi ad hominemi človek. ni normalno da je igral od rojstva za mnogo starejše selekcije, kar ti pove da je rojen za presežek. tako da je normalno. z dragičem smo na istem tako da očitno je normalno da smo v vrhu basketa, zakaj ne? basket je kao zajeban šport? v nba stojijo, ko gledam doncic hajlajte se folk sprehaja ubistvu. 

Povezava do prispevka

Na kurac mi greš/greste folk, ki v lajfu ni naredil ama nič, kar zahteva trud, ki je vložil v nekaj čas, švic, trmo, fokus, pizda jaz v eno bolognese vložim več napora ko pol tega foruma in slovenskih internet komentatrjev v svoj šiht, a vas nič ne ustavi pametovat o vsem in polagat račune nekemu jebenemu Dončiću, kaj bi mogu in kako je vas in vašo rit razočarl. Pač GTFO.

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 5
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...