Skoči na vsebino

[multi] The Witcher 3: Wild Hunt


Gost

Priporočeni prispevki

LargoWrench reče pred 3 urami:

Na Decku se spila za prste obliznit lepo. Priporocam, da nastavite na 40hz/40 FPS performance mode. Razlika se niti najmanj ne opazi, pa se bolj tekoce deluje, ceprav nima nobenih tezav z laufanjem na 60 FPSjev. Manj baterije skuri, to je najbolj vazno :D

Za urco pa pol potem pa hop nazaj na PC oziroma polnilec.:lol:

Povezava do prispevka

Začuda serija meni ne sede. Ljubitelj Witcherja in vse to... ampak enostavno mi nekaj ne štima. Sicer sem pogledal zgolj par delov prve sezone in verjetno ne morem najbolj soditi. Itak pa niti sam ne vem točno, kaj me moti.  Hecno pač.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Wallux reče pred 1 minuto:

 

Edin to, da je folk na polno kupoval špil.:D

pač serija je bla semi-popularna in se jim splačal še za več exposura nardit nek deal z Netflixom. tud ko je Witcher Season 1 izšla, je bil ogromen porast Witcher 3 igralcev na Steamu.

Zdej imajo isto foro s Cyberpunk animejem (tudi na Netflixu)

Povezava do prispevka
Weraziel reče Pravkar:

pač serija je bla semi-popularna in se jim splačal še za več exposura nardit nek deal z Netflixom. tud ko je Witcher Season 1 izšla, je bil ogromen porast Witcher 3 igralcev na Steamu.

Zdej imajo isto foro s Cyberpunk animejem (tudi na Netflixu)

 

Ja, serija je pomagala pri prodaji njihove igre normijem. In povečano število igralcev, ki so šli spet špilat igro, da so si popravili okus po drek seriji.

 

Ampak zakaj boš pol v rit lezu Netflixu. Ravno Netflix je lahko hvaležen CDPR-ju za popularnost Wicher IP-ja.

 

Isto je pri Cyberpunk animejem.

Mal si zamešal vzrok in posledico. CDPR naredi neki IP polularen pol se pa Netflix šlepa na to.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 15 minutami:

Začuda serija meni ne sede. Ljubitelj Witcherja in vse to... ampak enostavno mi nekaj ne štima. Sicer sem pogledal zgolj par delov prve sezone in verjetno ne morem najbolj soditi. Itak pa niti sam ne vem točno, kaj me moti.  Hecno pač.

 

Zato ker je ametersko narejena, plus writerji niso maral source material-a. Edinemu, ki mu je blo kaj mar za IP je bil Cavill in še ta je zdaj spokal ker ni mogel več gledat showriunnerjev kako maličijo Witcher IP.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

sure, ampak spraševal si se zakaj so dodajali neke oklepe in meče iz shit serije not v špil

 

no, zato, ker bo Netflix plačal za kolaboracijo in verjetno se je že splačalo. Kot so nardil tud za Triggerjev anime

 

OK, če jim je Netflix to mastno plačal, pol razumem to dejanje. 

uredilo bitje Wallux
Povezava do prispevka

Witcher 3 je enostavno Goat igra. Težko je naredit karkoli boljšega, zato v morebitno štirico (if ever) sploh ne polagam nobenih upov. Je pa tudi strašansko "time consuming" zadeva (seveda če ne letiš zgolj skozi glavno zgodbo). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

timeconsuming igra

 

igralci coda, dote, lola in csgoja v smeh

 

redko dobimo odlično in dolgo igro, kjer si vsaj pisci vzamejo čas, da spoznaš glavne like in kjer je tok dobrih questov ter dobrih dialogov

 

witcher 3 nardi v enem špilu to kar so bioware rabli trilogijo, pa od tega je Mass Effect 1 dost meh

 

če je igra vredna denarja, pol je vseeno a je timeconsuming.

 

 

Povezava do prispevka

Jap. Saj timeconsuming sem pravzaprav napisal v dobrem smislu. In s tem itak nisem mislil na primerjavo z online igrami.
Hočem pač reči, da skozi igro s toliko questi, dialogi in liki pač ne moreš rushat. Torej da bi šel na brzino samo skozi main story. Mislim, saj načeloma lahko, ampak to ni to! Prepričan pa sem tudi, da je ogromno igralcev, ki so spustili vsaj polovico igre. Škoda, ker nekateri stranski questi so tako odlični, da jih je res greh preskočiti. Npr. za razliko od marsikatere frpjke je tukaj že na videz preprost "fetch quest" nekaj posebnega. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...