Skoči na vsebino

[multi] The Witcher 3: Wild Hunt


Gost

Priporočeni prispevki

Mimogrede, kateri quest v Witcher 3 vam je bil najbolj všeč? Ali pa vsaj najboljši trije, ker enega izbrat je res težko.  

Meni je recimo res sedel tisti z gledališko predstavo. Umiral sem ob Geraltovem recitiranju. :)  Ampak dejansko ne morem izbrati top 3. Enostavno preveč je dobrih. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Najljubši?

1. Ko 

Spoiler

Roach

postane zelo zgovoren

 

2. Quest, kjer moraš ugotovit kje je Dandelion

 

3. Tist, kjer je council monsterjev, ki ti sodi v 

Spoiler

Skellige

 

Nasplošno se teh treh questov vedno veselim. Je pa verjetno najboljši quest Red Baron, ki je itak večstopenjski in ima daljnosežne posledice skupaj s tistim, kjer je neka pošast pod hribom in v vsakem primeru nekdo grdo najebe.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 16 minutami:

Ja, original verzija je 30 eur, samo zakaj bi igral brez tistih dveh dodatkov?

 

https://store.playstation.com/en-si/product/EP4497-CUSA05574_00-00000000000GOTY4

 

Goty je 50 eur.

 

 

 

Pol sem gledal napačno - že 30 se mi je zdelo preveč, zdaj ko vem da je bila še obična verzija, pa naj si jo samo imajo... :D

 

Povezava do prispevka

Več kot 10€ jaz tudi ne dam. Imam GOTY verzijo kupjeno in preigrano na PC in pa osnovno sem preigral na PS4 (ampak prodal naprej potem plošček). Tako bom novo verzijo (GOTY) igral na PS5 takrat, ko bo kaka akcija. Ajde, 15€ bi verjetno še tudi dal.

 

Nisem kupil, ker sem nekako bil prepričan, da imam igro v library... sem pa imel na PC.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Jaz sem nabavil par dni nazaj iz bolhe GOTY za 15 €. Jih je pa še nekaj po tej oz. podobni ceni, tako da navali narode. Zdaj imam zalogo iger, ki dobijo ali so dobile free PS5 upgradem Witcher in Cyberpunk 2077 sta že takšni.

 

Imam pa še W3 GOTY na GOG Galaxy, upam da se bodo sejvi res sinhronizirali, da lahko igram na Steam Decku on the go in na PS5 doma.

uredilo bitje reaper
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 31 minutami:

 

Kaj res?

Prejšnji teden je bila 30 in to brez popusta...bo zgleda treba z bolhe nabavit (če se ne bodo tudi tam podražile).

 

Stipič, ti boš igral Witcherja? :D Kvaj je to zdaj, a v starih letih sisi zaželel nekih pederskih igric s tekstom, transseksualnimi liki, pogovarjanjem, skill drevesih, ki povrhu NISO ekskluzive? 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 16 minutami:

Stipič, ti boš igral Witcherja? :D Kvaj je to zdaj, a v starih letih sisi zaželel nekih pederskih igric s tekstom, transseksualnimi liki, pogovarjanjem, skill drevesih, ki povrhu NISO ekskluzive? 

 

Sej to se že leta spravljam, da ga bom nabavil in preigral, nisem se včeraj spomnil. :D

Sem igral dvojko svoj čas in mi ni sedla, sem zbrisal nekje na polovici - dvomim da mi bo tudi trojka, ampak težko je čez tak forum hype + pride tudi remake enke, tako da vedno težje se upiram. :D

Lahko bi sicer igral na PCju, ampak take igre mi ni sedet dolge ure pred monitorjem...

 

 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 16 minutami:

Kdo bo tole ponovno igral takoj ob izidu next gen?

 

Delno me matra da bi jo spet (tretjic) igral, delno pa bi raje se malo pocakal, da kaj pofixajo oz. da malo bolj pozabim od zadnje izkusnje.

 

Jaz 1000%. Celo igro sem platiniral že 2x. DLCje pa preigral 1x tako da res komaj čakam da spet preigram tole ker je od zadnjega igranja že 5 let.

 

Wait what igro so nazaj podražil na 50€?!? A se je to že kdaj zgodilo lol? Pa sej verjetno je še zmer v PS+ kolekciji za PS5 lastnike a ni?

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...