Skoči na vsebino

[multi] The Witcher 3: Wild Hunt


Gost

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 1 uro:

zih je nekaj off z gibanjem lika, tle ga Bloodborne in Elden RIng posekata čist

Ja večji framerate na PCju pomaga malce + animation patch,.. Drugače je pa špil groza od gibanja,.. Sicer razumem da vse ne more biti GOW,DS,DKS,BB,DMC,Sekiro,.. ampak gibanje je kot hlod v rit z neverjetno pretirano inercijo,.. Skratka šit,.. Mogoče je pač preveliko laga v framebufferju ali nekaj,.. vglavnem ni vredu,.. Ni grozno,.. ni pa zelo odziven špil (na kontrolerju) Slabše kot W2,.. Ni mi ravno najljubši špil ,.. ni pa grozen,.. Razen e obsesivno drkaš fromsoftove špile,.. ing prešaltaš na to,.. jao boš klel.

Povezava do prispevka

Meni kot nerednemu gamerju je zelo dogajal, edini minus, ampak ta zelo velik, so mi nagrade za ubite bosse. Srečaš enga, kateremu nisu kos po levelu, se zajebavaš par ur, da ga fentaš in potem dobiš meč, ki si ga imel že 2 dni nazaj...Zelo slabo nagrajevanje truda.

Combat je pa čist lušn, če sam pomislim na Gothicov :D

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

sej kul, zdej greš lah še 2x obrnit špil

 

najjači je itak oni 'srednji' ending, k bi imo moral biti canon

Men pa ima W3 res tko 0 replay value, ker se mi res ni dalo še enkrat dat skozi un mediocre gameplay. Sej mogoče obstajajo kake speed run strategije, da imaš skozihod obrnjen v 10 urah, sam nisem nikjer zasledil. Dejansko grem raje na youtube pogledat vse možne kombinacije.

Povezava do prispevka

smo že mel to debato, ja

 

meni je to prijeten comfort game in je dost variacije v odločitvah, da se mi splača po večkrat it čez, npr. koga imaš poleg glede na odločitve pri nekem dogodku (oh noes kaki spoiler)

 

zanimivo, da igre, ki imajo samo to (Until Dawn, Detroit Become Human) se mi pa ne da še enkrat čez

Povezava do prispevka
Sovica reče Dne, 15. 11. 2022 at 20:07:

ITT noben ni preigral witcherja 1 ko je blo kul. Noben zgleda ne ve oziroma razume da je bla zadeva narejena na istem pogonu kot neverwinter nights, kar tdu pojasni zakaj je bil tako lesen ampak pravomoski gajmerji smo to razumeli in spil komot preigral in uzivali v questih in novem witcher svetu, ker pac ni bil ravno nekaj kar si ze igral ampak je dejansko bil takrat nekaj novega.

 

Za w3 je do neke mere slabo da je zadeva postala dovolj mainstream da mefisti kricijo po internetih kako je to najboljsi spil ever s tem hypajo folk ki o spilu nimajo pojma, oziroma, boh pomagaj, folk ki bo mislil da je (oz.bo) se3 witcherja dejanski kanon.Lahko bi rekli da ni sans da w4 ne bo nadaljne watered down mediocre spil ki bo moral zadovoljiti cim vecjo bazo, quote in custva tako da pozabite na kak poseben kombat, upajte na zabavne queste, pa ne prevec ker ne bojo presegli 3ke, za katero si upam trditi da je peak serije.

 

Tldr mefisto je navadn prisesek ki nima pojma o witcherju in mu bi folk v soli moral krast malico.

js sem igrala witcherja 1 ob enhanced edition

 

combat mi je bil kul, ker zahteva od tebe sam 1 tipko + gibanje, kar je za nespote mojega tipa odlična opcija :D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Končno sem se lotil branja Witcherja (Last Wish) ... in O MOJ BOG, kak trash od knjige :avadodo: :rofl: . Pizda questi iz W3 so proti slogu te knjige tako za Pulitzerja, nič čudnega, da je Sapkowski tako triggered zaradi igric, če neki geeki pišejo jače od njega :D

 

Je pa smešno, kako verodostojno je boj preveden v knjigi. Prav tako kot v igrici je fighting proti pošastim en velik clusterfuck :D :D :D 

 

Že dolgo nisem bral tako trashy knjige, can't stop, uživam :D 

Povezava do prispevka

buddy CELOTEN fantasy žanr je tak trash da boli glava, izven GRR Martina in pač Tolkiena :D:D:D Jaz sem letos malo bral te kao malo bolj moderne in ful zrele fantasy avtorje, pa so take smeti od literature da je nerealno :D:D 

 

Drgač kandidate za absoluten top tier trash pa mislim da je nekoč na morje privlekel uporabnik @Feget - World of Warcraft romane :D:D Tisto je pa že po naslovnicah izgledal tak cheese da si dobil mazolje po riti

 

Mk1rst.jpg

 

m m mmmmm 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 43 minutami:

Končno sem se lotil branja Witcherja (Last Wish) ... in O MOJ BOG, kak trash od knjige :avadodo: :rofl: . Pizda questi iz W3 so proti slogu te knjige tako za Pulitzerja, nič čudnega, da je Sapkowski tako triggered zaradi igric, če neki geeki pišejo jače od njega :D

 

Je pa smešno, kako verodostojno je boj preveden v knjigi. Prav tako kot v igrici je fighting proti pošastim en velik clusterfuck :D :D :D 

 

Že dolgo nisem bral tako trashy knjige, can't stop, uživam :D 

Moraš začet z Blood of Elves. Ta Last WIsh je spisano kot kup kolumn, ki jih kasneje izdaš v knjigi.

Povezava do prispevka

Witcher 3 je d best špil! Boj res ni na nivoju soulsov, ampak je je čist soliden in mi je čist kul. Najbolj v Wicherju 3 pa mi je poleg zgodbe in kvestov najbolj všeč svet. Maš normalno velika mesta, polja in kmetije okoli mest. Vse je postavljeno veredostojno in dokaj relistično. Ni nobenih out of place varjant. Svet je eden boljših v igrah.

 

Enkrat sem v Blood and Wine iz svojega vinograda kar peš mahnu v Beauclair in z walk brzino prešetal celo mesto in opazoval vse naokoli... k en turist. To nisem še v nobenmu špilu naredu.

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 18. 11. 2022 at 10:03:

Jaz. Rothfuss je meni najbolj berljiv fantasy avtor, samo nažalost tretje knjige po 11letih še vedno ni.


P** zdaj si me spomnil. Jaz sem dejansko že obupal nad tretjo. 

Drugače pa mi je precej sedel Abercrombie (trilogija Prvi zakon). Liki so zelo dopadljivo spisani (niso zgolj črnobeli navadneži), sploh legendarni Glokta The Inkvizitor. No v bistvu kar vsi ti glavni. Oni cepič Jezal recimo, ki je na začetku en tak lahkoživec, v zadnji knjigi pa totalen preobrat. Pa Logen The Barbar.. itd. Knjige verjetno res niso višek tovrstne literature , ampak je lepo berljivo, vleče od začetka do konca in nenazadnje je zapakirano v odličnem Sneteževem prevodu. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...