Skoči na vsebino

[multi] The Witcher 3: Wild Hunt


Gost

Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 2 urama:

A je kaj rečeno, če bo bojevanje tudi nadgrajeno, ker absolutno neigrabilno beden combat je edino kar me preprečuje da bi zdržal v igri več kot par ur.

če ti je ta combat neigrabilen, kaj bi potem šele rekel za Witcher 1

 

pač ja, combat je bolj zarad lepšega not, ampak vsaj ni tak dolgčas kot Skyrim 

Povezava do prispevka

Witcher 3 ima res ogromno zgodbe in lokacij. Nekatere scene so res zelo lepe (npr. podrt grad na enem od otokov v Skellige kjer so banditi). Karakterji so super.

Kar ne morem verjet, da zgodba kar traja in traja.

 

Pac bojevanje je kar je, prav tako mi open world ne disi najbolj. Ampak igra je res vredna preigranja.

Povezava do prispevka

Hehe. Si dal vse bordele in kurbe skozi? 
Passiflora (madame Marquise Serenity, Amrynn. Narcissa. Viola) v Novigradu. 
Crippled Kate's (Madame, Bertha, Mercia, Suzy, Sweet Nettie) v Novigradu.

The Belles of Beauclair (Madame Isabelle, Madeleine, dve neimenovani) v Beauclair Portu (Blood & Wine DLC). 

  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 16 minutami:

Hehe. Si dal vse bordele in kurbe skozi? 
Passiflora (madame Marquise Serenity, Amrynn. Narcissa. Viola) v Novigradu. 
Crippled Kate's (Madame, Bertha, Mercia, Suzy, Sweet Nettie) v Novigradu.

The Belles of Beauclair (Madame Isabelle, Madeleine, dve neimenovani) v Beauclair Portu (Blood & Wine DLC). 

Ne, v bordele nisem sel. Je pa golote kar nekaj tudi ce ne gres ke.

Dobil sem tak obcutek, da so vse enake. Razen une mame v savni, tista pa je definitivno drugacna :D

Blood and Wine pa se nisem zacel. Moram se glavno kampanijo koncat.

 

Pa pravkar berem, da bo cez 1 mesec prisel nek remaster za Witcher 3 ja.

Prej sem ga cakal eno leto, pa sem nekje prebral, da se ne bo kmalu. No ko se spravi igrat pa pride v roku 1 meseca... mah

Povezava do prispevka

Hja, jaz Witcher 3 remasterja ne rabim. Original mi je več kot OK, ne vem kaj bi bilo sploh treba izboljšati. Glede, da je govora o remasterju bodo verjetno ruknili samo višjo resolucijo in to bo to.

Glede gwenta pa: Saj ni slaba zadeva (lol, iz tega so naredili celo samostojno igro), ampak niti slučajno ne bom rekel, da je najboljši del igre. Hja, itak sem ga preigraval samo zaradi tistega questa glede kompletne zbirke posebnih kart. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Gwent je v Witcherju 3 tudi meni precej lame in sem ga malo igral, dočim sem v standalone MP Gwentu bil jači od sudbine, pa SP Gwent kampanijo sem obrnil, edino najnovejšega releasa nisem, torej Rogue Mage. Tega še nisem, sem pa hyped in bo gotovo kdaj padel

 

Drugače mi je Gwent v Witcherju 3 tako bolno dobra ideja, samo malo okoren gameplay mi je

Povezava do prispevka

Sanja svinja...

V updejtu boš lahko izbral med performance ali pa quality mode

 

Weraziel reče pred 7 urami:

pač ja, combat je bolj zarad lepšega not, ampak vsaj ni tak dolgčas kot Skyrim 


To je to, an? Borilni sistem se primerja z napačno igro. Zahvalite se pa lahko opisovalcem, ki talajo Spajdermanom ipd. igram 10ke, ker se je luštno gujsati po mestu :sick:

Povezava do prispevka

Sem že mislil, da sem edini, ki mu je bil combat v W3 čist fajn. Razen crossbowa seveda. Sem pa igral s controllerjem na PCju, keyboard in miš bi bilo precej slabše po moje :D

 

Kar se gameplayja tiče nisem nasploh imel pripomb. Razen jebeno prižiganje/ugašanje sveč povsod, kar so popatchali in vse misije, kjer slediš rdečemu oblakcu po zelenem gozdu, preden so dodali opcijo za barvno slepe. Sem izgubil 10 let svojega življenja z izgubljanjem po gozdu :D

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Jurus reče pred 25 minutami:

Sem že mislil, da sem edini, ki mu je bil combat v W3 čist fajn. Razen crossbowa seveda. Sem pa igral s controllerjem na PCju, keyboard in miš bi bilo precej slabše po moje :D

 

Kar se gameplayja tiče nisem nasploh imel pripomb. Razen jebeno prižiganje/ugašanje sveč povsod, kar so popatchali in vse misije, kjer slediš rdečemu oblakcu po zelenem gozdu, preden so dodali opcijo za barvno slepe. Sem izgubil 10 let svojega življenja z izgubljanjem po gozdu :D

Pa sej je čist fajn, bi bil pa best game ever če bi boj in do neke mere premikanje blo še malo boljše

 

Za Souls fane je boj itak meh, al pa za For Honor/Mordhau ljudeke. Za vse ostale je pa lih tapravi basic combat, da ni slab, ni pa odličen.

Povezava do prispevka

ITT noben ni preigral witcherja 1 ko je blo kul. Noben zgleda ne ve oziroma razume da je bla zadeva narejena na istem pogonu kot neverwinter nights, kar tdu pojasni zakaj je bil tako lesen ampak pravomoski gajmerji smo to razumeli in spil komot preigral in uzivali v questih in novem witcher svetu, ker pac ni bil ravno nekaj kar si ze igral ampak je dejansko bil takrat nekaj novega.

 

Za w3 je do neke mere slabo da je zadeva postala dovolj mainstream da mefisti kricijo po internetih kako je to najboljsi spil ever s tem hypajo folk ki o spilu nimajo pojma, oziroma, boh pomagaj, folk ki bo mislil da je (oz.bo) se3 witcherja dejanski kanon.Lahko bi rekli da ni sans da w4 ne bo nadaljne watered down mediocre spil ki bo moral zadovoljiti cim vecjo bazo, quote in custva tako da pozabite na kak poseben kombat, upajte na zabavne queste, pa ne prevec ker ne bojo presegli 3ke, za katero si upam trditi da je peak serije.

 

Tldr mefisto je navadn prisesek ki nima pojma o witcherju in mu bi folk v soli moral krast malico.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Ne razumem sploh namen tega posta. Jaz sem preigral Witcher 1 dost zgodaj, ker je bil eden redkih špilov, k mi je dejansko delal na starem PCju. Pravomoški gejmerji smo že takrat hejtali boj, so pa bli svet in liki dovolj kul, da sem komaj čakal Witcher 2

 

Witcher 1 remake bo imel isti boj kot W3 pa bo čist dost. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 11 minutami:

Ne razumem sploh namen tega posta

Veliko postov kako noben ni preigral w1

Cudenje

Pojasnilo zakaj je bil lesen, kar je tudi pojasnilo zakaj je bil boj kot je bil, pac ni bil carski boj, nism pa mel razloga hejtat ker sem vedel v cem je spil narejen in razumel limitacije.

Provokacija mefista.

 

Mogoce bo komu podatek zakaj je kot je zanimiv, najbrz zal ne, si se pa pofackal da ti si igral w1 tko da te bom crtal iz seznama.

 

Lp

 

 

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...