Skoči na vsebino

[multi] The Witcher 3: Wild Hunt


Gost

Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 2 minutama:

Jaz mam 0 hype. Sicer še nikoli nisem preigral DLCjev, in tisto mi dvigne hype iz minus 20 na ničlo, ampak se mi nikakor ne da it skozi igro, sam da lahko preigram dodatka. Bom probal in me mogoče potegne.

@tomazekKupiš PS4 verzijo? Če si ti bolj navdušen nad igranjem, ti rade volje odstopim.

 

Lol :D Zdaj poveš, da imaš... no saj po eni strani še pravi čas. Kolko hočeš za njo? Saj to je goty verzija?

 

Jaz sem ti danes poslal Callisto.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 minutami:

Jaz mam 0 hype. Sicer še nikoli nisem preigral DLCjev, in tisto mi dvigne hype iz minus 20 na ničlo, ampak se mi nikakor ne da it skozi igro, sam da lahko preigram dodatka. Bom probal in me mogoče potegne.

@tomazekKupiš PS4 verzijo? Če si ti bolj navdušen nad igranjem, ti rade volje odstopim.

 

Ti v resnici ni treba, mislim da imas moznost startat z insta lvl, ki ga zahteva prvi dodatek, oziroma celo skocit direkt v drugega. 

 

Malo off topic, se mogoce kaj ve kako se bo ta update odrezal na steam decku?

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 4 minutami:

A boste zagnal NG+ al na frisno? Ma Witcher sploh kake hude bonuse v NG+, da se splaca?


Na kratko:

Navedek

 

New Game + (stylized as NEW GAME +) is an unlockable game mode for The Witcher 3: Wild Hunt. It is one of the 16 free DLCs available for the game, released on August 17, 2015.
It allows players to restart the game and retain all their gold, abilities and most of their gear, including items stored in your stash.
However, you will LOSE all of the following (regardless of where they're stored):

 - Quest items, except for some rather minor ones that you might as well sell when you get the chance.
 - books, both physical copies and their entries in your journal
- Gwent cards, except for the basic starting Northern Realms deck
- crafting diagrams, including all witcher school gear diagrams
- A number of alchemy formulas, however quite a few will remain for potions, bombs and ingredients.
- Trophies, both ones worn on Roach for status effects and any you may have won and displayed in your house in the Blood and Wine expansion at Corvo Bianco.
- All map exploration, points of interest, etc.
- Bestiary entries
- Character entries

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...