Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...

Ha. Barvna kombinacija pa kot po čudežu, ravno da paše v dnevni s Ps5 designom :D  Niso neumni tile od Nintenta!

 

To je edina prednost, ki je vidim v tem modelu, ker me OCD že jebe, ko Switch zgleda čisto izven konteksta v moji dnevni :D 

 

Pa OLED... čakam na prve reporte burn ina :P 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

https://mn3njalnik.com/uploads/monthly_2020_05/mn3njalnik.thumb.jpeg.0861c39f224ea50fd8c91c3ef3dbfd14.jpeg

Vedno sem mislu, da ima sumničav izraz na obrazu. Sam zdaj mi je postalo jasno, da gre za možgansko kap.


Jao, samo nekaj pravilno reportam po vaših mn3njalničarskih nenapisanih pravilih, pa se že pizdite tukaj :huh:

 

Zdaj veste, zakaj mi ta forum ni tako všeč več …

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 7 minutami:


Jao, samo nekaj pravilno reportam po vaših mn3njalničarskih nenapisanih pravilih, pa se že pizdite tukaj :huh:

 

Zdaj veste, zakaj mi ta forum ni tako všeč več …

Ma dej no, samo hecam se.

Deluješ kot uni stereotipični "zaslepljeni" Nintendo fani (pa ne sam zaradi tega posta zgoraj). Valjda te bom prcal. :D

 

Nikakor nočem, da se počutiš, kot da bi te rad odgnal al neki. Kul dečko si in vse. Res gre samo za PRIJATELJSKO prcanje.

Opravičujem se, če sem te resno užalil s tistim.

Ko delam take joke mi je bolj point v jokeu samemu, ne pa v tem, da bi rad kogarkoli podjebaval.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Nikakor nočem, da se počutiš, kot da bi te rad odgnal al neki. Kul dečko si in vse. Res gre samo za PRIJATELJSKO prcanje.

Se opravičujem, če sem te resno užalil s tistim.


Spet sem overreactov :confused:

Se tudi jaz opravičujem.

Dokler lahko (s)pijemo kako pivo in se pomenimo o igrah v živo v prestolnici, je vse v redu! ;)

Tako da ni problema, stari :) 

 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 36 minutami:

Sicer je čisto možno, da še pride kaka revizija pred koncem Switch cikla saj naprimer Gameboy in 3DS sta res mela veliko revizij. Bi bil pa čisti Nintendo stil. Letos pred božičnim obdobjem vturiš basic OLED model, da folk navali in pokupi drugo leto pa coj BOTW2 daš 4k model, da isti folk spet navali in pokupi. 

 

Sicer jaz dvomim in mislim, da 4K bo šele next-gen saj zaenkrat čisto vse revizije Switcha (V2 verzija, Switch Lite, OLED model) je Nintendo predvsem delal, da se izboljša handheld izkušnja in se mi zdi, da jim je to kar prioriteta.

 

Drugače pa ja manj poslušaš "leakerje" manj si razočaran ko pride kaka revizija ali direct ven :D 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...