Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Dober večer, sem Čamir, znan uporabnik videoigric. Kupil sem Switch LIDLIČ kontroler in ga ne znam syncat na konjzolo :avadodo: 

 

Navodila sem gladko fuknil vstran (ker kaj bodo mi kurčeva navodila za LIDL kontroler), pospravil controller v predal in ga zdaj želel sprobati

 

A je slučajno še kdo kupil lidlič kontroler in bi bil tako prijazen, da bi mi iz navodil prepisal, kako ga syncam :D :D :D 

 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 37 minutami:

Dober večer, sem Čamir, znan uporabnik videoigric. Kupil sem Switch LIDLIČ kontroler in ga ne znam syncat na konjzolo :avadodo: 

 

Navodila sem gladko fuknil vstran (ker kaj bodo mi kurčeva navodila za LIDL kontroler), pospravil controller v predal in ga zdaj želel sprobati

 

A je slučajno še kdo kupil lidlič kontroler in bi bil tako prijazen, da bi mi iz navodil prepisal, kako ga syncam :D :D :D 

 

A ima usb port. Lahko probaš povezat direkt na konzolo.

Če ima samo baterije, zna bit un sinc gumb pod njimi.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Fora je v tem, da itak sem te obvious fore najprej sprobal

 

Sync gumba nima, ker je yolo lidlič

 

Probal sem povezat z USB C - USB in z USB C - USB C kablom, z nobenim mi ne zazna svinje. Ima pa zadeva gor dva gumba, ki ne vem kaj počneta, mogoče jih moram kliknit v kakem pravem zaporedju ali držati za pravo količino sekund :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 8 minutami:

Fora je v tem, da itak sem te obvious fore najprej sprobal

 

Sync gumba nima, ker je yolo lidlič

 

Probal sem povezat z USB C - USB in z USB C - USB C kablom, z nobenim mi ne zazna svinje. Ima pa zadeva gor dva gumba, ki ne vem kaj počneta, mogoče jih moram kliknit v kakem pravem zaporedju ali držati za pravo količino sekund :D 

Probaj tole

 

Povezava do prispevka
kirurg_frankfurt reče pred 7 urami:

Je ta lidl gamepad se kje na voljo? Al je bil takoj razprodan…

 

Slinch reče pred 1 uro:

Jaz sem ga randomly nabavil to soboto v sezani, po lj se pa ne spomnim, da bi ga zasledil. Verjetno vecja sansa v bolj vaskih lidlih, kjer se mladi raje vozijo s traktorji kot igrajo splatato.

Lahko tudi vprašaš v lokalnem Lidlu ali lahko pogledajo drugje kake so zaloge. Mislim, da ti lahko celo naročijo zadevo in jo pol prevzameš na licu mesta, namest da se voziš okoli po trgovinah.

Povezava do prispevka

Pitanje za lastnike Switcha. Kako se obnese two player igranje, če le-to ni povezano ne TV? Je treba bit 15cm od ekrana in oba playerja lovingly se stiskat, ali pa je vseeno "kul" na neki razdalji? Na posnetkih na netu zgleda vse lepo ampak v praksi me malo skrbi, da je enkran vseeno premajhen za neko kakovostno igranje v dvoje. Ali pač? (asking for my 2 kidz)

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 7 minutami:

Za otroke ti je itak vseeno

 

Nice :D

 

Gledam, ker ima T2 na obroke OLED model in pride skupno cca 270€ kar je sumljivo nizko napram ostali ponudbi. Mulca zdaj špilata igre na najinih telefonih, ko pač imata dovoljenje. S tem bi si jih skipali z jaja. TV pa odpade, ker je point da sta v sobi daleč stran od naju :D

yup, parents of the year, thank you

Povezava do prispevka

Jebenti fantje...

 

Podlegel :D 

 

Soforumaš prodal Switch (ne oled)...

 

S tamalo sprobala:

Super Mario Odyssey

Sports Party

Pokmene Brilliant Diamond (v Müllerju je bil 55€ + 20% off) - tole je bolj zaradi nostalgije :D

 

Velik plus kot pravi žena, da ne zasede dovolj placa. TV ma načeloma lahko frej :D

 

Minus - kake cene iger noro :O 

 

Še vprašanje glede neke naročnine...Se splača? Ni mi težko dat tistih 30 € na leto...

 

Aja pa Lidel kontroler sploh ni tok slab :w00t:

 

Tnx :D

uredilo bitje Tadey
Povezava do prispevka

Kar se tice narocnine. Placujem taosnovno verzijo (mogoce se vam na neki tocki probam pridruzit v mnenjalniski familiji :) ce bo kdaj plac) izkljucno za obcasen mario kart in mario macker 2. Ce mas namen spilat online, se imo splaca teh 20 evrov. Tistih starih spilov bolj ne jebem

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...