Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 7 urami:

Sem pogledal že precej reviewov SN Worlda in folk bolj hvali izgled zadev, kakor pa zabavnost atrakcij. Sej ne rečem, vsekakor bi šel pogledat, sam po moje je vse skupaj preveč na easy in premalo adrenalinsko.

 

Na izi je sigurno, v nintendo delu ni adrenalinskih stvari (so pa v drugih delih parka). Ampak meni je to kul, ker mam zelo slab zelodec za te zadeve in me vsak avijon/vlakec fino zjebe. Gre bolj za vibe, ki je zadet vrhunsko imo. Se zdej se mal rezim.

Povezava do prispevka
Scar reče pred 1 uro:

 

Na izi je sigurno, v nintendo delu ni adrenalinskih stvari (so pa v drugih delih parka). Ampak meni je to kul, ker mam zelo slab zelodec za te zadeve in me vsak avijon/vlakec fino zjebe. Gre bolj za vibe, ki je zadet vrhunsko imo. Se zdej se mal rezim.

 

Mene osebno to nahypa, ker nisem fan adrenalina. Fix obisk ob obisku Japonske zgleda. 

Povezava do prispevka
Navedek

‘Super Mario Bros. Movie’ Passes $500 Million Globally, Becomes Biggest Video Game Adaptation Ever

Variety

 

Ne spomnim se kje sem prebral, da je film jih stal $100m. 50-50 je bila delitev stroškov.

 

Sam sicer ga še nisem gledal, ker so se naši kinematografi odločili, da bojo predvajali samo sihnorizirano.

Povezava do prispevka

Ce snamem Nintendo ocala, mene tale trailer ni prevec nahypal. Tko Botw v1.5, prejsnja mapa s craftanjem vozil in letecimi otoki.
Sej bom nabavil verjetno day 1, tud Botw mi je bil hud game sam ne vem no.
Sploh branje nintendofan komentarjev pod videom omg no, si sam mislim smirite dozivljaj no :D

Povezava do prispevka
atomic reče pred 13 urami:

Enostavnoo te 720p grafike in 30fps z dropi ne morem v letu 2023 preživeti.

 

Lepo YUZU emulator in steam app na TVju za 4K 60fps izkušnjo.

 

Meni pa emulatorji na splošno neki ne sedejo - ni mi isti užitek igrat, kot na original hardveru...pri emulatorjih imam vedno nek občutek, kot da dejansko ne igram zares, da zgubljam čas - da vse kar dosežem v igri, bo šlo v nič, ne vem kako bi sploh povedal - v glavnem, jaz bi Zeldo raje klel in igral 30fps 720p, če bi imel opcijo. :D

 

Povezava do prispevka

Se strinjam, da je na original hardwaru bolje. Samo switcha na tvju nisem mogel igrat, ker ke vecji tv in potem to res rastegne in se preveč visi.

Handheld je je cisto ok, samo so pa tistw gobice tko jadne, da mi je še na wiiu ful boljse.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
rage reče pred 34 minutami:

A če za otrokeže ubodem Switch Lite se bo na obeh dalo igrati špile, ki jih imam na svojem Nintendo računu ali bo to kaj zafrkavalo?

Se da ja. Edina finta je, da boš moral biti konektan na internet, da bo šlo skozi da boš lahko igral. Zdaj pa nevem ali oba ali samo od njega Switch. Tu maš članek o tem.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Nintendo Switch has now sold 125.62 Million Units Worldwide

 

Top 10 Best Selling Switch Games (as of March 31, 2023):

  • Mario Kart 8 Deluxe - 53.79M
  • Animal Crossing: New Horizons - 42.21M
  • Super Smash Bros. Ultimate - 31.09M
  • Breath of the Wild - 29.81M
  • Pokemon Sword/Shield - 25.82M
  • Super Mario Odyssey - 25.76M
  • Pokemon Scarlet/Violet - 22.10M
  • Super Mario Party - 19.14M
  • New Super Mario Bros. U Deluxe - 15.41M
  • Ring Fit Adventure - 15.38M

Other titles (as of March 31, 2023):

  • Xenoblade Chronicles 3 - 1.86M
  • Fire Emblem Engage - 1.61M
  • Kirby Return to Dreamland Deluxe - 1.46M
  • Metroid Prime Remastered - 1.09M
  • Bayonetta 3 - 1.07M
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 27 minutami:

Btw a pri MK8 gre samo za switch verzijo al je všteta tud prodaja na WiiU?

Samo Switch verzija. Wii U verzija je prodala 8.46M. Obe skupaj 62,25M.

 

BOTW je tudi čez 30M, če seštejemo zraven Wii U verzijo, ki je prodala 1.7M.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...