Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Meni pa kar zelo obeta po videnem in slišanem tale xbox series X. Predvsem zato, ker imaš takoj celo knjižnico starih špilov, ki bodo delovali neprimerno bolje kot prej. Itak pa sem že rekel, da če mi dostavijo konzolo, ki mi bolje poganja witcher 3 jo kupim nemudoma, no questions asked.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 8 urami:

Meni pa kar zelo obeta po videnem in slišanem tale xbox series X. Predvsem zato, ker imaš takoj celo knjižnico starih špilov, ki bodo delovali neprimerno bolje kot prej. Itak pa sem že rekel, da če mi dostavijo konzolo, ki mi bolje poganja witcher 3 jo kupim nemudoma, no questions asked.

 

Witcher 3 itak dobi zastonj proper next-gen verzijo drug let. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
amnesia reče Dne, 10. 10. 2020 at 23:42:

model dejansko misli, da xbox posesa tolk zraka, da majhen odmik od povrsine, kjer konzola stoji,  enostavno ni dovolj lol

 

 

 

bigboss82 reče pred 22 urami:

Ja ki inzenirji ki dobijo par jurijev, ce ne par deset tisoc na mesec, so pac zajebali ki so naredili premajhno luknjo

 

Anyway

 

Itak koliko mi moja kmecka pamet pravi, ko se zrak segreva gre gor in glavno samo da segrer zrak cimprej izlocis iz sistema.. une luknje apodaj, pa tut ob strani so, zadaj, so cis dovolj da flow oz prepih povlece not svez zrak.. edino kar bi lahko bilo boljse je mogoce malo vecji heatsink sam.. ziher so tipi izracunali prav povrsino lol

 

Mene bi bolj skrbelo za ps5 ki sesa zrak od spredaj zgoraj in ga poriva dol in zadaj ven, ziher bo lazje odvajal toploto lezecke.. sam.. iskreno z unim hearsinkom, ki je ziher blizu 50 posto teze celega ps5 in ogromno povrsino ne bi smelo bit problemov... liquid metal bottleneck je itak safe, povrsina radijatorja je huge, edino treba videt kako so zrihtali ta air flow, da ni kje kaksne pretirane turbolence, ker par da ti topel zrak porivas od zgoraj dol ven ni lih natural

 

Tako da hlajenje pri obeh konzolah je sekar safe imo

 

Ampak ja.. treba videt v praksi, sploh ko bodo in ce bodo kej boostali performance in ko bo kaksna igra gnala na max par ur

 

res je, tudi zadaj so luknje - nisem vedel...tudi amnesia zgleda ne, ampak vseeno je trdil, da so dovolj in da Stipe sere. :D

še nehote ownam te tipe - I'm a natural... :D

Povezava do prispevka

verjetno nisi gledal videa, kjer so kazali, da ima ob strani tudi backup odprtino, ce bi slucajno kdo prekril zgornjo, ki je glavna za uhajanje vrocega zraka

 

pa tud verjetno nikoli nisi videl pcja, ki ima ene 7 velikih ventov in precej majhne odprtine, kjer vlece zrak in nima problemov s pregrevanjem

 

pac dobesedno pojma nimas, kako te zadeve delujejo, ce mislis, da en bogi ventilator rabi ne vem kolk lukenj

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 14 minutami:

verjetno nisi gledal videa, kjer so kazali, da ima ob strani tudi backup odprtino, ce bi slucajno kdo prekril zgornjo, ki je glavna za uhajanje vrocega zraka

 

pa tud verjetno nikoli nisi videl pcja, ki ima ene 7 velikih ventov in precej majhne odprtine, kjer vlece zrak in nima problemov s pregrevanjem

 

pac dobesedno pojma nimas, kako te zadeve delujejo, ce mislis, da en bogi ventilator rabi ne vem kolk lukenj

 

ja ja, to bo to...ne toliko solit, boš dobil visok pritisk. :D

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 1 uro:

120 fps način izgleda ko umrla smrt

 

 

Sej zato je modelčič na  veliko bluzil o tem kako next-gen igre ne bodo zgledale nič bolje ko doslej. Kar je seveda bullshit ker že Spiderman MM nakaže kaj vse se da delat z osvetlevanjem in particle efekti takoj ob izidu novih konzol v crossgen špilih. Kaj šele ko bodo prišle prve true next gen igre od ND, Rockstar, Sony Santa Monica itd. Verjamem pa da na Xboxu ne bo nekega preskoka če vzamemo Craiga za vzorčni primer in pa težnjo o 4K native @60 fps igrah. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 32 minutami:

Takoj ko so pricurljali na plano videposnetki sesuvanja XSX so se začele tud govorice da Sony ne da PS5 od sebe zarad tega ker imajo probleme s stabilnostjo sistema :rofl: Je pa logično da se takile crashi veliko pogosteje dogajajo dokler maš zadevo še v razvoju. 

 

 

 

Mogoče se pregreva... :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 38 minutami:

Takoj ko so pricurljali na plano videposnetki sesuvanja XSX

 

 


Full bi rad napisal hvala kurcu za xbg pass(PC), ampak  tisto je isto govno.

Halo strategija mi ne pride dlje od začetnega filmčka. Forza 7 kreša.
Vsaj Ori dela brez problema...

Povezava do prispevka

Kapo dol Xboxu za BC

 

- Auto HDR (for games that originally did not support HDR)
- Games run natively on the hardware = better IQ and framerate + better load times
- Select titles will get a significant FPS boost (like F4)
- Improved texture filtering and more

 

 

Fallout 4 laufa na 60fps brez patcha.

 

 

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...