Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

včasih sm v 90ih na TV SLO gledu, NBA playoff, gledu sm wrestling, gledu sm na običnem tvju verjetn HRT star trek pa mission impossible pa ves ta shit. zdej pa nej plačujem za 5 streaming kanalov za vsak shit posebi. shit it's cruel

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 40 minutami:

mislm v 90ih je bla TV SLO the shit! gledu sem vse 

Itak, carsko je blo, kupli so prvi dve sezoni stargate in pol po cliffhangerju ko sm s trdim cakal ali bo O’neal postal Goa’Uld al se bo klapa uspela resit pred zlobnim Aphopisom naslednji dan v faco dobil S1E1 pilot serije.

Pol ko so 2x ponovili so presaltali na S5 ST VOY, ko nisem mel pojma kaj d fak dela ta ladja v vesolju in zakaj je gor ena zenska s kovino na faci in joskami vecjimi od warp core-a. Zakaj ma glavna inzenirka hrbtenico na glavi? Doesn’t matter. Napol crnobela prva epizoda nekega Captain Proton? Wtf? In seveda se je zgodba s cliffhangerjem ponovila, na koncu 24. epizode Voyagerju posadka iz Equinoxa spizdi edino zascito pred zlobnimi alieni in zagotovo bo posadka umrla. Ali pac? Nisem izvedel ker me je naslednji dan pricakala random epizoda ST ENT s kapitanom ki je imel drasticno manj las kot Janewayeva.

Resnicno zlata leta gledanja nanizank.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 minutama:

Itak, carsko je blo, kupli so prvi dve sezoni stargate in pol po cliffhangerju ko sm s trdim cakal ali bo O’neal postal Goa’Uld al se bo klapa uspela resit pred zlobnim Aphopisom naslednji dan v faco dobil S1E1 pilot serije.

Pol ko so 2x ponovili so presaltali na S5 ST VOY, ko nisem mel pojma kaj d fak dela ta ladja v vesolju in zakaj je gor ena zenska s kovino na faci in joskami vecjimi od warp core-a. Zakaj ma glavna inzenirka hrbtenico na glavi? Doesn’t matter. Napol crnobela prva epizoda nekega Captain Proton? Wtf? In seveda se je zgodba s cliffhangerjem ponovila, na koncu 24. epizode Voyagerju posadka iz Equinoxa spizdi edino zascito pred zlobnimi alieni in zagotovo bo posadka umrla. Ali pac? Nisem izvedel ker me je naslednji dan pricakala random epizoda ST ENT s kapitanom ki je imel drasticno manj las kot Janewayeva.

Resnicno zlata leta gledanja nanizank.

yea bro. se američani got nothing on us. vse smo gledal. tenis, F1. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 urami:

Čudno, da se v igrovju nič ne jamra glede YouTube. Imate vsi vključene oglase? Zgleda ublock več ne bo pomagal, ali pa ga mogoče dodelajo. V glavnem zdaj še opozarja, da ne smem blokirati oglasov in počakam par sekund, da lahko prekinem obvestilo. Sem pa tudi že dobil obvestilo, da bom čez par posnetkov blokiran. Ima kdo kako pot za zaobiti zadevo?

 

Ko bi kurci res vsaj pošteno plačali creatorjem ne pa, da sem videl kup posnetkov kak dajejo vedno manj in jebejo algoritme.

Ublock Origin mi še vedno dela, ampak moram vsake toliko (ko mi javi, da me bojo prislili v ogled oglasov) počistiti cache od extensiona. Pol spet laufa.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 54 minutami:

@Slinch Ponosen na Galkove detektivske skille.

Kosmati daddy je flavor text. :D

Aaaaa... nisem stekal reference.

 

Kosmaty daddy je drugace ZELO on point :D

 

ke_kit reče pred 51 minutami:

Verjetno roll-outajo postopoma.

 

Jop, meni je kolega prejsnji teden kazal screenshote in sem bil samo wtf ti ne znas uporabljat kompa, pol mi je poslal da mu je komplet blockalo, sploh vec ne more gledat. Par dni pozneje pa sem sam prvic fasal popup. Sad days.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...