Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 15 minutami:

verjetno se jim še vedno bolj splača prek Wolta, kot furat svojo dostavo in met dodatno zaposlen folk? 


Kdo bi vedel. Če gre za neko družinsko restavracijo, potem kak pubec pač vozi dostave in ne rabijo zunanjih ponudnikov. 
Na Woltu imajo pa reklamo, ker je popularno in narod itak naroča preko teh aplikacij. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jz delam dodatno v Woltu zdaj že en let prej pa Glovo 2 leti. Kot dodatn šiht tko je kr ql, čeprav zadnje čase se mi ne da tok. V mojih najboljših časih sem kolesaril tudi 6 ur tist dan. Nebi pa to delal full time. Sem probal z vsemi tremi prevoznimi sredstvi pa je z bajkom še najbolj kul, sam tm se utrudiš, sploh če veter piha pa če naletiš na kakšne hribe. Skuter je fun, sam če je mraz al pa dž dokaj zajebano, z avtom je pa mal dolgčas pa za benz zmečeš mal preveč.

 

Tko da men dejansko sede, da ni full time, ker si ne predstavljam da bi to delu dnevno 8+ ur. Morm pa rečt, da razn enkrat nism mel nekih scen s kakšno stranko. Enkrat je en bodybuilder totalno popenil k mi ni znala baba točn povedat kje je vhod, pol pa še ni vedu da sm mel dvojno dostavo pa je mislu, da sm se naokol z njegovim mekom fural. :D Mi je pa 2 leti blo kr fun delat, zdej mi je pa ratal mal boring. 

Povezava do prispevka

Kar se pa tiče zaposlitve ni neki tko, pomoje praktično vzamejo vsakega. Glovo sem bil sicer edn prvih direkt tista prva uvajalna scena, prva skupina pomoje tud k nas je blo ene 10 not. Jz sm takrat poslal k je bla reklama na FBju da iščejo, za ehrano, pa me kličejo že tist tedn pa pravjo da bo glovo. No tm takrat niso preverjal niti če nis bil nič kaznovan pol ne vem kako so mel. Pr woltu pa morš potrdilo o nekaznovanosti jim poslat pa te fore.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 15 minutami:

Meni gredo pa vsi te dostavljalci hrane svinjsko na kurac. Res ko vidik enega ratam živčen. A obstaja kakšen mod za GTA 5 da si glovo pa wolt dostavljalce vnese v igrico? Bi ga takoj inštaliral in samo gazil s terencom po njih.


Ma jebeš dostavljalce. Važno je, kaj ti prinesejo. 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 16 minutami:

Meni gredo pa vsi te dostavljalci hrane svinjsko na kurac. Res ko vidik enega ratam živčen. A obstaja kakšen mod za GTA 5 da si glovo pa wolt dostavljalce vnese v igrico? Bi ga takoj inštaliral in samo gazil s terencom po njih.

lol trol. mene je folk bil načeloma kar vesel k me je videl. ful je carsko k prpeleš kam pa je kakšna družina pa froci čist hepi lej k bo za jest. čeprav jz zadnje čase grem kr v restavracijo pa tm jem, da sem mal med ljudmi.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 29 minutami:

 

verjetno se jim še vedno bolj splača prek Wolta, kot furat svojo dostavo in met dodatno zaposlen folk? 

 

Sploh, k so ponavadi te z lastno imele dostavo zastonj (vsaj po mojih izkušnjah), tako da jim je itak dostava konkretno zažirala v ceno obroka

Fora je, če prav razumem, da wolt naredi svojo aplikacijo s ponudbo "vse na enem mestu" in če neka restavavracija hoče bit vidna, mora pristat na njihove shitty pogoje.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 9 urami:

Fora je, če prav razumem, da wolt naredi svojo aplikacijo s ponudbo "vse na enem mestu" in če neka restavavracija hoče bit vidna, mora pristat na njihove shitty pogoje.


ja, tko nekak, isto kot so razni brandi prisiljeni oglaševat na dominantnih social media platformah

 

nasploh bi rekel, da vse te digitalne platforme, kjer je na enem mestu zbrana ponudba vseh ‘podizvajalcev’ storitve, naravno gravitirajo k monopolu, ker pač ljudje ne bojo uporabljal 10 različnih Wolt-like zadev, al pa 8 različnih airbnb-jev… en ali pa dva prevladata in potem narekujeta (slabe) pogoje vsemu ostalemu - restacvracijam, dostavljalcem, ponudnikom nastanitev oz taxi prevozov itd

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 15 urami:

Pr woltu pa morš potrdilo o nekaznovanosti jim poslat pa te fore.

 

Ne me jebat

če pa za koga, bi si pa za njih mislu, da jih to ne gane in z veseljem vzamejo tud bivše kaznjence ...

 

Čeprav zanimivo, js sm tud sam za 1 šiht od 4, na kolkih sem bil (oz. enga še bom) redno zaposlen, mogu priskrbet to potrdilo.

Povezava do prispevka

Jst naročim wolt samo takrat, ko me pride kaj ceneje kot pa v restavraciji (zaradi kakšnih akcij itd), se pravi, 1x mesečno. Drugače res ni računice, je dostava vsaj par € dražja od obiska restavracije, tako da ne vem, v kakšne restavracije hodi @DaCapo :D 

 

V tujini so si dostavljalci izpogajali boljše pogoje, majo kolektivno pogodbo, opcijo redne zaposlitve, neko hibridno zaposlitev med sp in redno zaposlitvijo (imaš bolniško, nimaš dopusta, urna postavka je višja itd). 

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 1 uro:


men se ni zdel tak slab da bi glih reko da je drek… ni pa nek presezek.. imdb ocena je kr realna, mogoce se kake pol tocke a pa celo odstejes

Ma ni slabo, čeprav je sam scenarij dost neverjeten. 

Všeč mi je bila pa igra, režija in fotografija in pa razni "jajčki". 

Lahko pa najdeš pri vsaki stvari nekaj, da je fail. 

Povezava do prispevka

Jest nikoli ne naročam wolt, 500m od doma ima walter, mcdonalds, pizzerije... Otroc pa vidm, da sem ji tudi makaronov ne da skuhat.

 

Ampak wolt, kot šiht pa ne gledam na full time job. Ampak bolj, kot side hustle, kar se mi pa dejansko zdi dost cool, da ima tudi navadna nekvalificirana raja možnost dostopa do tega. DA bi bil kdo fulltime primoran furat wolt pa ne verjamem danes, ker je že 5 let tolk jobov na trgu, da je to malo verjetno.

 

Kako je z Uberjem v Sloveniji, to lahko kaj furaš?

Povezava do prispevka
atomic reče pred 4 urami:

Jest nikoli ne naročam wolt, 500m od doma ima walter, mcdonalds, pizzerije... Otroc pa vidm, da sem ji tudi makaronov ne da skuhat.

 

Ampak wolt, kot šiht pa ne gledam na full time job. Ampak bolj, kot side hustle, kar se mi pa dejansko zdi dost cool, da ima tudi navadna nekvalificirana raja možnost dostopa do tega. DA bi bil kdo fulltime primoran furat wolt pa ne verjamem danes, ker je že 5 let tolk jobov na trgu, da je to malo verjetno.

 

Kako je z Uberjem v Sloveniji, to lahko kaj furaš?

Ni uberja v Sloveniji. Ampak 5 let nazaj ko sem dnevno rabil taxi sem samo oboleval nad situacijo. Ampak bom uzgal dacapa in prihranil zgodbo ;)

Povezava do prispevka

Meni je zanimivo, ko dostavljalcu povem, da sem dal npr. 50 centov napitnine (preko aplikacije) in se začne skorajda klanjat. 
Namreč, 50 centov za dostavljalca itak vedno dam že ob naročilu, v roko pa mu pravtako stisnem še 50 fizičnih centov. Včasih celo cel evro, če je dostava res hitra. Zaradi tega drobiža jaz ne bom na slabšem. 

Pomoje itak največ živijo od napitnin. In če mi hitro pripelje (plus dober prijazen odnos) je to to. In ne vidim problema, da mu ne bi vsaj nekaj napitnine dal. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...