Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Šimšalamima Huhu reče pred 5 minutami:

 

Pizda res moški intervju, koherentno, strokovno, direktno. Zih sta se še mal žvalila na koncu.

 

Ni kupil xbox x seriesa, ker ko so mu poslali vprašanja, se je več učil, kot za pravniški izpit. Zdej bo pa padla konzola končno.

Povezava do prispevka

Jaz zase skoraj 100%, da če bom praznoval v krogu familije, bo za silvestrovo  biftek, francoska in dobra stara Ivačičeva sarma (ajde, ta se naslednji dan je). Za vse ostalo pa nimam pojma... :) 

@atomic: yes to je dragulj!  In še vedno me na Amy iz BB Theory spominja.. :):)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 9 minutami:

@DaCapo

ti k si bolj fotr, pa k vidim da sekaš to pravo tradicijo biftek, francoska za silvestrovo, sarma za prvi januar

a pol se tud obvezno gledajo dunajski filharmoniki?


Ma če priznam: dejansko si zadel. Dunajski koncert je na sporedu že toliko let, da se niti ne spomnim več.. 
To je taka tradicija, kot npr. papežev nagovor za božič (urbi et orbi) in podobne zadeve, ki jih moja familija "forsira" že leta in leta in leta ... + obvezno spremljanje novoletnega dogajanja "v živo" iz studija RTV SLO.

Zdaj, ko malo bolj pomislim: takrat, ko praznujem v družinskem krogu, se dobesedno preselim tja nekam v konec 70-ih, začetek 80-ih.. :) Edino bifteka več ne pripravljajo sami, ampak ga kar nabavijo. In cel pršut s stojalom se mi zdi, da že vsaj 2 leti ni bil na mizi; ko se je za narezek sproti ročno rezalo finofinotanke šnite. :( 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 5 minutami:

I knew it :D

sej v naših koncih je tud melo ful folka direkt te iste, z našo družino vključno

sicer, ko sem začel hodit žurat za silvestrovo, sem sam to potem opustil, ker ni blo šans vstat pravi čas


Tako kot praviš.
Dočim pri pijačah pa so moji imeli (med drugim)  tudi obvezno doma pripravljeno bovlo (ne vem kako se drugače reče, podobno kot sangria recimo..), pač tisto vino s sadjem (pomaranče, limone). In to res velik lonec! :)  

Povezava do prispevka

Jz drgac ne stekam kako bi lahko nekdo ki uziva v igrah bil z zensko ki tega ne razume. Mislim, valda, to velja za vse hobije - ne rabi se it hobijev ki se jih grem jaz v bistvu sem redko mel deklico ki je mela iste hobije kot jaz, sam valda pa vsaj steka da ti sede spilat igre in da je to isto sranje kot gledanje nanizank, ne? Men zena se rece kdaj naj grem spilat ker ji kej tecnarim ko mi je dolgcas.

No, ajde, slednjega zadnje case ni ravno veliko ker mam ful dela + froc, pa itak zadnja leta na sploh manj igram, sam v lajfu mi pa ni tezila zakaj spilam igrice. Mogoce ce bi cele dneve prelezal pred TVjem, sam to ni pol problem v tezenju ampak v tem da ne pocnes nic produktivnega v lajfu :D

Povezava do prispevka

Evo oblast je ze izkazala svojo moc, dealhunter slinch je na black friday ostal brez elektrike pod pretvezo "planiranega izklopa zaradi montaze KBV" (aka KGB), tako da sem se odlocil izkoristit priloznost za postimat cable management.

 

Bil je ze cas.

 

cqYc5qg.jpg

 

S predvideno eliminacijo zadnjih trgovskih marz se nadaljuje proti veceru.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...