Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

[]D [] []V[] []D reče pred 18 urami:

To sta vama soseda ukradla iz nabiralnika...

Baje je dostavljalec zamočil, ki ni pošta...

Navedek

Ravno Pošta se je izkazala za zelo zanesljive, raznašalci podjetja Izberi d.o.o. pa za malo manj. Prosim preverite e-pošto, ki smo vam jo poslali. Hvala.

 

Povezava do prispevka
Navedek

 

Naročilo #1030 sprejeto!

Hvala za nakup!

Hej, xxxx. Takoj, ko od veselja, da smo prejeli naročilo, nehamo rajati - se bomo spravili k pakiranju. Nemudoma, ko bo naročilo odpremljeno, prejmeš potrditev na e-mail, ki ga pošljemo po e-mailu. :)

 

23.11.2020 17:58

 

Navedek

Juhej! Naročilo številka #1030 je na poti.
 

Tvoje naročilo je bilo odposlano.

Tvoje naročilo je bilo predano Pošti Slovenije. Sledi pošiljki in bodi obveščen(a) o statusu ter predvidenem času dostave.

29.12.2020 21:54

 

Zanimivo je da piše na speltni strani:

Naročilo je bilo predano Pošti Slovenije.Dostavo lahko pričakujete naslednji delovni dan. Spodaj se nahaja sledilna številka pošiljke.
 

No ni je nikjer napisane...

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Yo, neki časa nazaj sem se vam smejal ker ste meli debato o posodah, zdej se mi je v 2 tednih tefalova odluščila na čist random mestu. Klošarji jedni, prav tam kjer se na notranji strani stika ročaj s posodo, torej čist njihova napaka, če bi blo kje v posodi bi blo možno da bi jaz kaj zdrzal. In dol je šlo ful hitro, od "kot nove" ponve do "1cm luknja" v enem tednu. 

 

Ponva je bila drugače huda, ful dolgo sem jo iskal po teh klasičnih trgovinah, ker je mela debelejše dno. Tako da nisem neki zahteven uporabnik, tefal kvaliteta (obvezno z debelim dnom) mi je bla čist ok, razen tega da je popolnoma neuporabna po enem letu ker se lušči

 

Torej, kaj je bila končna odločitev glede ponve? Rabil bi že za vikend ker mi gre na kurac, bom našel kej dobrega v večjih shopping centrih, tut če preplačam, kateri brand naj gledam?

 

Fun fact: takrat sem šel nekej googlat tefal in valda fasal remarketing oglas na FBju. Ene 20 commentov v enem mesecu, čist vsak se je pritoževal da se jim lušči posoda. Ne vem a so mel slabo serijo al so šli čist v kurac. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
kemik reče pred 20 minutami:

Yo, neki časa nazaj sem se vam smejal ker ste meli debato o posodah, zdej se mi je v 2 tednih tefalova odluščila na čist random mestu. Klošarji jedni, prav tam kjer se na notranji strani stika ročaj s posodo, torej čist njihova napaka, če bi blo kje v posodi bi blo možno da bi jaz kaj zdrzal. In dol je šlo ful hitro, od "kot nove" ponve do "1cm luknja" v enem tednu. 

 

Ponva je bila drugače huda, ful dolgo sem jo iskal po teh klasičnih trgovinah, ker je mela debelejše dno. Tako da nisem neki zahteven uporabnik, tefal kvaliteta (obvezno z debelim dnom) mi je bla čist ok, razen tega da je popolnoma neuporabna po enem letu ker se lušči

 

Torej, kaj je bila končna odločitev glede ponve? Rabil bi že za vikend ker mi gre na kurac, bom našel kej dobrega v večjih shopping centrih, tut če preplačam, kateri brand naj gledam?

 

Fun fact: takrat sem šel nekej googlat tefal in valda fasal remarketing oglas na FBju. Ene 20 commentov v enem mesecu, čist vsak se je pritoževal da se jim lušči posoda. Ne vem a so mel slabo serijo al so šli čist v kurac. 

 

Jaz sem tudi kupil po nasvetu forumašev ponev "Tefal" v BF akciji na Mimovrste in sem močno razočaran. Nič ni prav. Že takoj ko primeš zadevo v roko je weird filing, ko je lahka ko pero in daje bolj fake vibe kot Dishonored 2. Potem pogledaš dno ponve in je polno nekih umetnih kruciksov notri ki kar kličejo po razvoju rakastih tvorb. Pač nemška posoda, itak da hočejo pobiti čim več slovanskih kuharjev, verjetno je za DE trg ful boljša. Za finale se pa še ful čudno speče vse skupaj, tak resno nenavaden, fake občutek pečenja je - težko opišem, kot da meso ali jajce "lebdi" na ponvi oziroma je nek mikro-buffer med hrano in ponvijo. Se pa res ne prime 1 promil na to posodo (kar potem še poveča fake & gay filing).

 

Tako da sem nazaj na litoželezni ponvi. Se vsaj počutim kot moški, ko se mi napnejo žile na podlahti pri dvigovanju 5kg ponve. In vsaj imam občutek, da delam s pravim ognjem in s 300 stopinjami, ne pa da samega sebe vlečem za jajca.

 

Tefal posoda = extreme drek

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Dusan99 reče pred 12 urami:

Eh nič ne bo. 2k košta domena k dam v košarico. Nej grejo skalperji nekam 😤

Edino, če dam co na mesto com...druge ni :) 

 

 

verjetno hočeš registrirat neki kratkega ali pa takega ki že ima ime na drugem TLDju. take domene so vedno dražje. se pa splača pogledat pri različnih providerjih. jaz sem dobil cene za isto domeno od nekje 400€ do 10k €. 

 

so pa ponavadi potem naslednja leta dost ok cene - recimo po 20€ na leto odvisno TLDja. 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 13 minutami:

Pa a v shopping centrih zdaj sploh prodajajo posodo?

 

Ne vem brt sporočim danes po službi

 

Galko reče pred 4 minutami:

 

Jaz sem tudi kupil po nasvetu forumašev ponev "Tefal" v BF akciji na Mimovrste in sem močno razočaran. Nič ni prav. Že takoj ko primeš zadevo v roko je weird filing, ko je lahka ko pero in daje bolj fake vibe kot Dishonored 2. Potem pogledaš dno ponve in je polno nekih umetnih kruciksov notri ki kar kličejo po razvoju rakastih tvorb. Pač nemška posoda, itak da hočejo pobiti čim več slovanskih kuharjev, verjetno je za DE trg ful boljša. Za finale se pa še ful čudno speče vse skupaj, tak resno nenavaden, fake občutek pečenja je. Se pa res ne prime 1 promil na to posodo (kar potem še poveča fake & gay filing).

 

Tako da sem nazaj na litoželezni ponvi. Se vsaj počutim kot moški, ko se mi napnejo žile na podlahti pri dvigovanju 5kg ponve. In vsaj imam občutek, da delam s pravim ognjem in s 300 stopinjami, ne pa da samega sebe vlečem za jajca.

 

Tefal posoda = extreme drek

 

 

Ma točno zato sem jaz  obdelal 7 trgovin preden sem nekje našel tefal z debelim dnom. Ima svojo težo + debelo dno pridoda svoje pri kuhi, samo pač ja, jajca k se luščijo 

 

 

Povezava do prispevka
Dusan99 reče pred 4 minutami:

Morda ja. Ja gledam. Cene so različne da. Bom še Iskal, še je upanje. Hvala 😁

 

mislim, če je nekje ful visoka cena (torej ni lih 20€) bo povsod "visoka" cena, ker furajo neke algoritme kjer pogleda če so imena zasedena na drugih TLDjih in potem probajo ugant kolk boš dal za to. zasedenost .com in drugih popularnih - recimo .tv ipd takoj dvigne ceno. 

 

pa različni lastniki TLDjev imajo že tko različne cene. neki kratkega (5 ali manj črk) boš težko dobil za drobiž. razen če je res en lev TLD

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

Yo, neki časa nazaj sem se vam smejal ker ste meli debato o posodah, zdej se mi je v 2 tednih tefalova odluščila na čist random mestu. Klošarji jedni, prav tam kjer se na notranji strani stika ročaj s posodo, torej čist njihova napaka, če bi blo kje v posodi bi blo možno da bi jaz kaj zdrzal. In dol je šlo ful hitro, od "kot nove" ponve do "1cm luknja" v enem tednu. 

 

Ponva je bila drugače huda, ful dolgo sem jo iskal po teh klasičnih trgovinah, ker je mela debelejše dno. Tako da nisem neki zahteven uporabnik, tefal kvaliteta (obvezno z debelim dnom) mi je bla čist ok, razen tega da je popolnoma neuporabna po enem letu ker se lušči

 

Torej, kaj je bila končna odločitev glede ponve? Rabil bi že za vikend ker mi gre na kurac, bom našel kej dobrega v večjih shopping centrih, tut če preplačam, kateri brand naj gledam?

 

Fun fact: takrat sem šel nekej googlat tefal in valda fasal remarketing oglas na FBju. Ene 20 commentov v enem mesecu, čist vsak se je pritoževal da se jim lušči posoda. Ne vem a so mel slabo serijo al so šli čist v kurac. 

js sem nazadnje vzela Tefal v Leclercu, pač pogledala sem da je ena od njihovih boljših linij (ime je blo valda sam na kartonu zuni, na ponvi ni nič)

vidim pa zdele da piše spodi 'made in france', če ma slučajno vezo

ma prijetno težo, mal debelejše dno ampak ne ful debelega, jedro za indukcijo je v redu, mislim da jo mam zdej 2 leti pa je nepoškodovana, sam mogoče ni več tolk neverjetno neoprijemljiva kot je bla na začetku

 

tole k je počila pa faking nesi nazaj če si obdržal račun, koji kurac majo za prodajat taka jajca

 

 

Povezava do prispevka

Teflonske ponve so v resnici precej potrošni material - slej ko prej bo vsaka šla. Jaz jih ponavadi kupim v Ikei - imajo lepo označeno kvaliteto teflona (t.i. Professional kvaliteta, najvišja kvaliteta, tudi dejansko najdlje zdrži).

Sicer imajo pa za OK denar super rostfrei (oz. “sendvič” rf-alu-rf konstrukcija) ponve iz serije Sensuell - proper masivne, da zadržijo toploto, grejo v pečico tudi, neuničljive. Ajde, hrana se prime, ampak se zelo na izi pomijejo, pa brez problema se dajo v pomivalca (teflon recimo načeloma gre, ni pa priporočljivo).

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 1 uro:

 

 

tole k je počila pa faking nesi nazaj če si obdržal račun, koji kurac majo za prodajat taka jajca

 

 

 

 

Sej bi samo je stara +1 leto, valda nimam več računa za neki kar ni garancije in stane 34 € :D 

Hvala za made in france tip, dvomim da frenčijem lansirajo tako govno kot sem imel jaz 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 minuto:

 

 

Sej bi samo je stara +1 leto, valda nimam več računa za neki kar ni garancije in stane 34 € :D 

Hvala za made in france tip, dvomim da frenčijem lansirajo tako govno kot sem imel jaz 

aja narobe sem prebrala

povezala 2 tedna na starost ponve namest na čas lupljenja :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...