Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ma saj jim je ravno to v interesu, da čim prej dobijo denar. Če imaš možnost odplačati, potem takoj v akcijo.
/jaz sem se celo tako dogovoril, da sem lahko vrnil dolg na obroke (kljub temu, da je bila že izvršba z rubežem v igri), ampak to sem verjetno imel res srečo. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

slučajno se je nekdo na mobilno oglasil zdaj, je rekel, da naj pokličem v pon zjutraj, da se dogovorimo o gotovinskem plačilu, da ne bom še vandranja bande in turističnega ogleda stanovanja plačeval, ker gre za res mali znesek.

Povezava do prispevka

Itak. Tudi če bi prišel rubežnik in bi se z njim dogovoril za gotovino, bi ti kasirali še te in one stroške. Tak da... tu ni kaj dosti za debatirat :) 

Edit: @jazbinec: me pa samo zanima, če ti ni odveč: kako to, da se ti niso najprej zalepili na TRR? Ali so se, pa ni bilo sredstev in je posledično prišel rubež premičnin v igro?

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Cherniernier reče Dne, 8. 5. 2021 at 16:40:

Kakšni pa so razlogi, da je prišlo do tega? Ne rabiš neki razlagat intimne situacije, sam me zanima al propadel biznis al ne vem kaj, da ti pridejo rubit premičnine? 

 

Pr men, oziroma bolje rečeno v primeru lastnice stanovanja, kjer sem bival prej, je blo zarad fucking nevračila Telemachove opreme

pogodba na njo, js kontaktna oseba. Se izselim iz stanovanja, not ostaneta 2 študenta, ki sta odjavla net. (js sm lastnico itak že prej svaril, da nej ju ne pusti samih not, ker sem mel že js težave dobit keš za stroške od njiju. Na koncu sem sicer dobil vse)

Nista pa vrnla opreme. Vrjetn poštar sam metal obvestila v kaslc, ki so bila ignorirana. Potem pa samo en dan men zvoni telefon, da pridejo rubit, če ni plačano v 24h.

Sem kontaktiral pol lastnico, pa je vrjetn plačala pravi čas. Sicer pa dvomim, da je blo v unmu flatu vredno kaj odnest :D

Povezava do prispevka

  

Slinch reče pred 11 urami:

vsi razen Fegeta

 

To so ti forumski "prijatelji". Skoz neki lajki, smajliji, i got your back buddy boy varovali te bomo pred cigani, ni da ni

 

pol je pa prvi sončni dan pa pade takoj ekskluziven mega meet samo za izbrance, je se sladoled, fuka pičke, komentira se dobre špile, boža se živali, uno res maximum happyness, kako sem vesel da sem mlad in zdrav in da nisem plešast

 

edino uporabnika feget in galko sta doma, galko se igra s palico in hulahup ogročem, feget pa dela potičke iz pasjih iztrebkov

 

#MnenjalnikBFF

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 5 minutami:

Lacn sm


McCountry? To mi prvo pade na pamet. Al pa kitajska. Al pa KFC, ki pa je žal  v SLO zajebano zaprt že sto let. :) Mislim, KFC imajo res neko čudno "politiko". Večina restavracij se je znašla, a ovi pa niti slučajno. Zaprti že od prvega vala lani. Majku jim. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...