Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 3 minutami:

No, jaz sem 5 let delal z italijani, there you go

 

V sloveniji ne vem če obstaja pravi izraz. Mi ga imamo. Ljigavi su mi do picke materine

 

Sej pravim, meni so carji izključno iz vidika, da jim je prioriteta dobro jest, dobro pit in kaj dobrega pofukat - se mi zdi, da greš ful manj stresno skozi življenje s tako mentaliteto. :D

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

Evo mogoče nekaj zate - sej si vedno govoril, da bi rad neko dobro boksarsko igro, ne?


Zaenkrat sem nabavil Undisputed, ker je pač praktično edini boks za PC: https://store.steampowered.com/app/1451190/Undisputed/

Niti slučajno ni slaba zadeva, kljub temu da je jebeni early access (kariera recimo komplet manjka itd.).  

Creed Rise to Glory pa imam že dolgo na PS4 VR, ampak mi nikoli ni nekaj preveč sedlo. VR igre mi enostavno ne ustrezajo.  

Btw, PS3 (!) imam priklopljen izključno zaradi Fight Night serije. Še dandanes je užitek preigravat. Res škoda, da tega niso nadaljevali in naredili kaj novega.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 16 minutami:

 

Sem napisal da mogoče ni dovolj lepa, da je premlada al naivna, ti pa si razumela da to pomeni slaba oseba?

Ni čudno, da se pol ne razumeva - podobne fore ima moja žena - pol ure ji poskušam neki dopovedat, da na kraju ugotovim da je že v štartu razumela po svoje :D

 

ne slaba oseba

slaba ženska

in če se ti opis 'ne dovolj lepa, premalda in naivna' sliši kako drugače, je problem pri tebi

 

pa tudi če to pustiva

še vedno si si vzel čas, da si projeciral 3 slabe lastnosti nanjo sam zaradi asociacije, ki jo je dobila na posedovanje bemfla

kar je tko no :rofl: mal nesigurno bi rekel človek

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 18 minutami:

ne slaba oseba

slaba ženska

in če se ti opis 'ne dovolj lepa, premalda in naivna' sliši kako drugače, je problem pri tebi

 

pa tudi če to pustiva

še vedno si si vzel čas, da si projeciral 3 slabe lastnosti nanjo sam zaradi asociacije, ki jo je dobila na posedovanje bemfla

kar je tko no :rofl: mal nesigurno bi rekel človek

 

Aja ok - nikoli ne uporabljam besede slaba na tak način, zato sem narobe razumel - pardon.

 

Isto se meni njena izjava zdi nesigurna...

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

 

Tebi moja, meni njena. :D

 

Drugače nimam BMWja, če misliš da zato zagovarjam :D - jaz sem bolj Lexus tip človeka (ker jih tudi manj kradejo v Bosni :D)

Samo pač zmotila me je tista izjava, ker poznam več normalnih ljudi z dobrimi avti kot kretenov...

 

Idi v Sarajevo, pusti avto na lokalnem parkirišču brez rampe, 50 korakov proč od avta in uživaj v magiji, sad ga ima-sad ga nema :D

Povezava do prispevka

True story; Slavonski Brod mejni prehod, čakamo enkrat poleti v koloni iz Bosne, gužva ne me jebat kot ponavadi - od avta do avta hodijo 3 tipi sumljivi ko noč, kao "ajte sa nama znamo prečicu" - se jim zahvalim za to njihovo čarobno prečico brez mosta in zaprem okno - minuto kasneje vidim v retrovizorju enega z A4 karavanom obrača sredi cesti, ode z njimi. :D

 

Povezava do prispevka

Eeeh ne pretiravajte momci. Mi smo šli po tej prečici vsakič, dam mu 5eur in me pelje mimo gužve direkt do meje. Tam te noben ne bo oropal, brez skrbi. Lahko te pa policaji piknejo, ker se ne bi smel po tej strani pripeljat. In tam je vedno blo poln k policije, ce karkoli cudnega naredis, gres lepo na stran. To pa stane.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 minutami:

kaj misliš da so ga dejansko oropali? Oz mu vzeli avto? A ni to tko, kar hardcore kaznivo dejanje :D 

 

Ne vem - sem pol ful razmišljal o tem, sem tudi brskal po googlu za kako novico, ma nisem našel nič - imo se ni moglo dobro končat.

Tip ni bil sam, poln avto je imel, verjetno še žena in otroci - ni hec.

Se mi je zdel prav tisto nigerijsko bosanski scam, kjer padejo samo najbolj dovzetni - mislim, vidiš da ni nikjer blizu nobenega mostu in greš s tipi, ki ti rečejo da poznajo krajšnico. :D

Nekaj podobnega se mi je že enkrat zgodilo pri tem mejnem prehodu, samo takrat je na srečo bilo izven sezone in sem lahko spizdil - smo šli nekaj pojest tam takoj zraven mejnega prehoda in ko sem šel s parkinga ob cesti v rikverc sem za trenutek zaprl pot nekim takim podobnim momčilom v starem Golfu II (ja prav tisto sterotipni Golf II trula višnja :D)

- začeli trobit, jaz roko ven v opravičilo, ma ni pomagalo - tipi gas za mano - vsa sreča ni bilo nobenega na meji in sem spizdil k policiji...

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 7 minutami:

Eeeh ne pretiravajte momci. Mi smo šli po tej prečici vsakič, dam mu 5eur in me pelje mimo gužve direkt do meje. Tam te noben ne bo oropal, brez skrbi. Lahko te pa policaji piknejo, ker se ne bi smel po tej strani pripeljat. In tam je vedno blo poln k policije, ce karkoli cudnega naredis, gres lepo na stran. To pa stane.

 

Ne vem o kateri prečici ti govoriš, maj jaz sem bil na kakih 100-150 metrov od meje - nimaš več tam kaj za pridobit... 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 4 minutami:

Ne vem o kateri prečici ti govoriš, maj jaz sem bil na kakih 100-150 metrov od meje - nimaš več tam kaj za pridobit... 

Ker, če bi bil dlje od meje, bi pa šel al kako? Vučkova poanta je bila v tem, da ni scam.

Edino Mefisto zna boljše premikat goalposte od tebe na tem forumu.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Ker, če bi bil dlje od meje, bi pa šel al kako? Vučkova poanta je bila v tem, da ni scam.

Edino Mefisto zna boljše premikat goalposte od tebe na tem forumu.

 

Ne, jaz ne bi šel v nobenem primeru s temi cigoti, si nor - bi pa sigurno lažje razumel, zakaj bi nekdo drug šel - tako pa nisem razumel, niti sem ga videl pol prit nazaj v kolono s tiste strani od tržnice, na katero so šli (Vučko ve o kateri strani govorim)...lahko da ni scam (oziroma je, če ne profitiraš nič :D), ampak meni ni bilo vseeno gledat tiste čudne face.

Drugače pa če boste šli dol, vi kar izvolite, če zaupate. :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 13 minutami:

 

Ne vem o kateri prečici ti govoriš, maj jaz sem bil na kakih 100-150 metrov od meje - nimaš več tam kaj za pridobit... 

Evo, tocno to. 200m od meje na Brodu, na bosanski strani. Namesto, da gres v koloni naravnost, gres nazaj, zavijes v mesto, gres okoli in prides na tisto krizisce direkt pred mejo, kjer se furajo lokalci. In ker je redko blo regulirano, smo vedno stali glih zaradi tega. Stari, vsako leto sem bil tam. 

 

Tako da te pravljice ne funkcionirajo.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 minuto:

 

Ne, jaz ne bi šel v nobenem primeru s temi cigoti, si nor - bi pa sigurno lažje razumel, zakaj bi nekdo drug šel - tako pa nisem razumel, niti sem ga videl pol prit nazaj v kolono s tiste strani od tržnice, na katero so šli (Vučko ve o kateri strani govorim)...lahko da ni scam (oziroma je, če ne profitiraš nič :D), ampak meni ni bilo vseeno gledat tiste čudne face.

Drugače pa če boste šli dol, vi kar izvolite, če zaupate. :D

 

Tam sem kupoval cd-je stari! Zdej si mi vsekal z nostalgijo 😂

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 14 minutami:

Evo, tocno to. 200m od meje na Brodu, na bosanski strani. Namesto, da gres v koloni naravnost, gres nazaj, zavijes v mesto, gres okoli in prides na tisto krizisce direkt pred mejo, kjer se furajo lokalci. In ker je redko blo regulirano, smo vedno stali glih zaradi tega. Stari, vsako leto sem bil tam. 

 

Tako da te pravljice ne funkcionirajo.

 

Ja, sej poznam tudi jaz tiste kraje, ne bi rabil sploh nobenega da me pelje za tisto malo, če bi hotel krajšat - zato mi je tudi bilo čudno, kaj boš profitiral tam do tistega križišča - ki smo tudi že sami kdaj čakali na tistem križišču za se uturit v kolono iz tam od tržnice (po porciji ćevapov zakinkaš v avtu :D) - kaj tipi ustavijo promet zate, da se uštuliš al?

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 6 minutami:

Tam sem kupoval cd-je stari! Zdej si mi vsekal z nostalgijo 😂

 

E ja - zdaj nisem bil dol že 3 leta, me zanima če se je kaj spremenilo...drugače se za dol skoraj vedno ustavimo na ćevape v tisti prčvarnici na vogalu takoj zraven tržnice, ki mi imajo ful dobre - na WCju imajo kar brisačo za roke, ne jebejo papir :D

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 16 minutami:

Ne, jaz ne bi šel v nobenem primeru s temi cigoti, si nor - bi pa sigurno lažje razumel, zakaj bi nekdo drug šel - tako pa nisem razumel, niti sem ga videl pol prit nazaj v kolono s tiste strani od tržnice, na katero so šli (Vučko ve o kateri strani govorim)...lahko da ni scam (oziroma je, če ne profitiraš nič :D), ampak meni ni bilo vseeno gledat tiste čudne face.

Drugače pa če boste šli dol, vi kar izvolite, če zaupate. :D

Ma valjda ne bi zaupal enim levim tipom, a si ti nor lol.

Also, stat v koloni na meji je del počitniške izkušnje. Ne bi se odrekel temu za nič na svetu. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...