Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 14 urami:

Mene po drugi strani bolj zanima kdo dejansko uživa in ima noro dober sex po recimo 5-letih monogane zveze? Torej vsak dan isti pussy, isti položaji, isto beden sex. Na uč bi rekel, da se ene 2% folka po parih letih še vedno mastno fukari in uživa v sexu, ostalih 98% pa nažiga slabe JRPG špile. 

 

Osebno tudi ne verjamem v monogamijo moškega. To ni nekaj kar bi bilo v naši biologiji. Ampak se potem nekako socializiramo in posvetimo eni osebi. Samo ne mi pa fejkat, da imaš lahko monogamen odnos, disney love, pa še mega noro dober sex. 

 

Tako da vsaj s tega vidika mega respect temu odprtemu paru, podpiram na polno. 

Skor nobenmu ni všeč, da še kdorkoli drug priva njegovo žensko. Si pa ne bi mislil, da je to tebi kul. 

Povezava do prispevka

Ok... ali se komu sanja kako je to mogoče? @Slinch ti imaš stike s filmsko industrijo kolikor vem... Nekako razumem celo, da lahko ob zamenjavi nabojev, ustreliš nekega igralca, ki sodeluje v kadru... Kako za vraga pa lahko ustreliš direktorico fotorgrafije in režiserja po pomoti? Kaj imaš sploh za uprejati pištolo proti njima?

 

"Ameriški igralec Alec Baldwin je na snemanju filma v zvezni državi Novi Mehiki streljal s pištolo rekvizitom, pri tem pa je ubil 42-letno direktorico fotografije Halyno Hutchins in ranil 48-letnega režiserja Joela Souzo. Policija dogodek še preiskuje."

 

https://www.rtvslo.si/kultura/igralec-alec-baldwin-pri-streljanju-s-filmskim-rekvizitom-ubil-direktorico-fotografije/598394

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 48 minutami:

Ok... ali se komu sanja kako je to mogoče? @Slinch ti imaš stike s filmsko industrijo kolikor vem... Nekako razumem celo, da lahko ob zamenjavi nabojev, ustreliš nekega igralca, ki sodeluje v kadru... Kako za vraga pa lahko ustreliš direktorico fotorgrafije in režiserja po pomoti? Kaj imaš sploh za uprejati pištolo proti njima?

 

"Ameriški igralec Alec Baldwin je na snemanju filma v zvezni državi Novi Mehiki streljal s pištolo rekvizitom, pri tem pa je ubil 42-letno direktorico fotografije Halyno Hutchins in ranil 48-letnega režiserja Joela Souzo. Policija dogodek še preiskuje."

 

https://www.rtvslo.si/kultura/igralec-alec-baldwin-pri-streljanju-s-filmskim-rekvizitom-ubil-direktorico-fotografije/598394

Lahko da je dual wieldov

aDVWoznk_700w_0.jpg

Povezava do prispevka

Sem pogledal Squid Game. Ne vem, če sem v zadnjih letih gledal kaj z več luknjami v konceptu in scenariju, pač skoraj vsaka peta stran scenarija ima pomoje nedoslednosti in nekonsistentnosti. Pač saj ajde, nek splošen vibe je okej, in kot je nekje napisal Atomic, bi zadeva v anime obliki mogoče funkcionirala, samo tako pa mi je overall res debilna do konca. S M E T I

Povezava do prispevka

Meni je prvi del okej, pač spodobno odigrano in proper režija, pol pa samo downhill. Pa še posebej mi je zamorilo, da je cel subplot

Spoiler

s policajem not dobesedno za brezveze, ker je cela njegova odisejada brez pomena. V finalu pa še gladko uničijo mogoče edini nek žalosten moment, ko starček umre, samo valda je starček v resnici mastermind in avtor igre

. In kao serija ima neko družbeno sporočilo, ne se hecat dečki res :D. Saj me ne bi triggeralo, če ne bi bila to najbolj gledana serija v dosedanji zgodovini Netflixa, zaradi katere zdaj šestletniki s palcami pretepajo druge šestletnike, ki izgubijo v frnikulah :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 14 minutami:

Meni je prvi del okej, pač spodobno odigrano in proper režija, pol pa samo downhill. Pa še posebej mi je zamorilo, da je cel subplot s policajem not dobesedno za brezveze, ker je cela njegova odisejada brez pomena. V finalu pa še gladko uničijo mogoče edini nek žalosten moment, ko starček umre, samo valda je starček v resnici mastermind in avtor igre. In kao serija ima neko družbeno sporočilo, ne se hecat dečki res :D. Saj me ne bi triggeralo, če ne bi bila to najbolj gledana serija v dosedanji zgodovini Netflixa, zaradi katere zdaj šestletniki s palcami pretepajo druge šestletnike, ki izgubijo v frnikulah :D 

 

Z veliko večino tvojih zapisov o seriji se absolutno strinjam in je sam tudi nikomur ne bi priporočil gledati, če me vpraša za nasvet. Ampak kaj nisi tukaj v citiranem zapisu malo pretiral s spoilerji? Praktično vse si povedal in ta oranžna barva pisave prav nič ne skrije :D

Povezava do prispevka

za tako low stvar je itak vseeno a se spoila al ne

 

Jaz imam teorijo, da Netflix itak stalno 'fejk' hajpa svoje serije preko memov, tumblrja, tik toka,.. uno k zgleda kot da je nek fan naredu, ampak včasih se neki gifi pojavijo še preden serija pride ven :rolleyes: Ozarka še nism gledal, ampak sem slišal, da ni slabo, pa Maniac mi je bla kr všečna

Ampak vse te neki super hajpane zadeve a la Money Heist, Bridgerton (kao najbolj gledana Netflix serija), Shadow and Bone, deloma tud Stranger Things, Squid Game, ... vse neki kar ma v najboljšem primeru kul idejo, izvedba je pa porazna in nevredna hajpa. Ampak vseeno je stalno za njihove serije nek abnormalen hype, kar sploh ne razumem. V primeru Squid Game pa sploh.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 minutama:

za tako low stvar je itak vseeno a se spoila al ne

 

Če je tebi in meni low, ne pomeni, da je vsem. Pa jaz nisem občutljiv na spoilerje sploh. Ampak potem tudi ostali naj ne jokajo, ko se spoila nekaj kar je njim pomembno in se naj zaveda, da je pa tisto mogoče drugemu low. 

 

Tudi na, tem forumu je kar nekaj ljudi izrazilo, da jim je, serija bila precej kul. 

Povezava do prispevka

nekje sm bral, da ta naziv "najbol gledana serija" temelji na statistiki, ki upošteva vse vrste "gledanj"

tle not štejejo tud tiste pajace, k so sam pržgal gledal 1 epizodo al pa sam 5 minut pa pol odnehal

tko da niti ni tok merodajo, je pa fajn reklama za NF

 

edit: aja pa še to, mogoč je tut razlika med "Netflix branded show" (uno ko je NF tud produciral/sofinanciral serijo) pa serijo, ki se sam predvaja na Netflixu

nekak težko verjamem, da bi tale squid game prehitel razne Office (pride nazaj na NF kmalu yay) pa Seinfelde ...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...