Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Bessie reče pred 1 minuto:

@Kastor @Fuksija

Po moje, če ima ta non binary drug spolni organ kot ti, pač nisi, in dajteš zaradi osebka ne zaradi spolnega orga, kar je imo itak bistvo. Pač higher love al neki.

 

po tej isti teoriji šteje un spol k ga čutiš od znotraj :D tko da takoj k se nekdo identificira kot nebinaren je teoretično vseen kaj je zraslo na njem

 

osebno sicer mislim da če kdo trdi, da ne dejta (delno) zarad spolnih organov, ene 99% ziher da laže (kšn procent ljudi je dejansko aseksualnih)

lahko ti je kvečemu vseeno kere vrste so, ker te vsi zabavajo

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 3 minutami:

po tej isti teoriji šteje un spol k ga čutiš od znotraj :D tko da takoj k se nekdo identificira kot nebinaren je teoretično vseen kaj je zraslo na njem

 

osebno sicer mislim da če kdo trdi, da ne dejta (delno) zarad spolnih organov, ene 99% ziher da laže (kšn procent ljudi je dejansko aseksualnih)

lahko ti je kvečemu vseeno kere vrste so, ker te vsi zabavajo

Jaz sem enkrat na YT gledal neko oddajo o aseksualnosti, pa je modelka-aseksualka trdila, da nima mentalne želje po seksu, ima pa fizično željo, zato v bistvu kljub aseksualnosti seksa in masturbira in tako naprej

 

Tako da tudi aseksualnost je meni malo nenavadna. Bi pričakoval, da je aseksualnost bolj stanje, da tudi fizično nimaš želje po spolnosti? 

Povezava do prispevka

Mislim, saj dokler se drugi osebek ne sleče včasih ne moreš vedet kaj ma med nogami oz. nima. Jaz po moje ne bi spizdil, če bi dejtal osebka,, ki bi ga imel za žensko pol pa binga bonga, jebiga in greš na polno do konca. Zelo malo pa je možnosti, da bi dejtal osebka, ki bi ga imel za moškega, čeprav med nogami nima tiča... bi se verjetno premislil, če bi zvedel, da ga nima in bi mi bil kul kot oseba :D

 

Hvala kur*u, sem safe in se mi ne treba bat za take dileme :mafija:

 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 minutama:

Jaz sem enkrat na YT gledal neko oddajo o aseksualnosti, pa je modelka-aseksualka trdila, da nima mentalne želje po seksu, ima pa fizično željo, zato v bistvu kljub aseksualnosti seksa in masturbira in tako naprej

 

Tako da tudi aseksualnost je meni malo nenavadna. Bi pričakoval, da je aseksualnost bolj stanje, da tudi fizično nimaš želje po spolnosti? 

 

Se strinjam. Za mene je to potem eno in isto v primeru, ki ga opisuješ :D Ne želi si sexa (spolne zadovoljitve) a hkrati si želi...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 minutama:

Jaz sem enkrat na YT gledal neko oddajo o aseksualnosti, pa je modelka-aseksualka trdila, da nima mentalne želje po seksu, ima pa fizično željo, zato v bistvu kljub aseksualnosti seksa in masturbira in tako naprej

 

Tako da tudi aseksualnost je meni malo nenavadna. Bi pričakoval, da je aseksualnost bolj stanje, da tudi fizično nimaš želje po spolnosti? 

kar sem zasledila po internetih, aseksualnost pomeni, da ti nihče (noben spol) ni privlačen

fizično si normalna oseba z normalnimi potrebami

Povezava do prispevka

Kako je že rekel pesnik....

 

Navedek

Nekoga moraš imeti rad,
pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen,
nekomu moraš nasloniti roko na ramo,
da se, lačna, nasiti bližine,
nekomu moraš, moraš,
to je kot kruh, kot požirek vode,
moraš dati svoje bele oblake,
svoje drzne ptice sanj,
svoje plašne ptice nemoči
- nekje vendar mora biti zanje
gnezdo miru in nežnosti -,
nekoga moraš imeti rad,
pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen
ker drevesa in trave vedo za samoto
- kajti koraki vselej odidejo dalje,
pa čeprav se za hip ustavijo -,
ker reka ve za žalost
- če se le nagne nad svojo globino -,
ker kamen pozna bolečino
- koliko težkih nog
je že šlo čez njegovo nemo srce -,
nekoga moraš imeti rad,
nekoga moraš imeti rad, z nekom moraš v korak,
v isto sled -
o trave, reka, kamen, drevo,
molčeči spremljevalci samotnežev in čudakov,
dobra, velika bitja, ki spregovore samo,
kadar umolknejo ljudje.

 

Povezava do prispevka

Mene po drugi strani bolj zanima kdo dejansko uživa in ima noro dober sex po recimo 5-letih monogane zveze? Torej vsak dan isti pussy, isti položaji, isto beden sex. Na uč bi rekel, da se ene 2% folka po parih letih še vedno mastno fukari in uživa v sexu, ostalih 98% pa nažiga slabe JRPG špile. 

 

Osebno tudi ne verjamem v monogamijo moškega. To ni nekaj kar bi bilo v naši biologiji. Ampak se potem nekako socializiramo in posvetimo eni osebi. Samo ne mi pa fejkat, da imaš lahko monogamen odnos, disney love, pa še mega noro dober sex. 

 

Tako da vsaj s tega vidika mega respect temu odprtemu paru, podpiram na polno. 

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

Jaz si tudi ne predstavljam, da bi s kom delil partnerja. Grem rajši narazen v isti sekundi. Že samo misel, da nekdo drug poljublja mojo žensko me spravlja v bes, da bi pa v njo porinil tiča se mi pa sname.

 

Valda, če gresta s punco narazen, itak da bo z drugim, all good. Itak da boli ko prasica, ko veš da ti eden porka žensko, sploh če ona pusti tebe in ti ta čas doma nažigaš slabe JRPG-je, ampak tak je lajf. Najprej boli, potem boli manj, potem se zaceli. Da bom pa v tekoči zvezi moral to doživljat in to celo dan za dnem... Rajši crknem

 

Tudi če je ta tip Luka Dončič? 😁

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 3 urami:

ja v principu pride cel komplet pol :D

men je velika fascinacija kako si uspe folk z velik partnerji organizirat čas

S dej Evita nkar ga ne ser. Vsak lokalni privatnik, k ma malce več denarja fura firmo, družino, 3 froce, pa zraven še eno s strani mal pritiska. Žena če pa dobro zgleda jo pritiska fuzbal trener njenega mulca.

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 1 uro:

Jaz sem tud mislu da bo neka originalna zgodba, prequel pa to. V trailerju pa scene iz U3 in U4. 

 

Weird.


Res malo čudno zgleda to vse skupaj. Sem zelo skeptičen (čeprav bom, kot velik fan franšize, seveda pogledal). 
Malo v šali: rajši bi en dober komplet CGI film sproducirali, kot pa to z nekimi igralci, ki "ne pašejo" v setting. :) 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...