Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 5 minutami:

Drugo je verjetno, če imaš otroka in to... Jaz froca nimam, da bi za njega ustvarjal neko "knjigo" doživetij. 


Mah, o knjigah doživetij nisem nikoli niti razmišljal. Fotkal sem pač rad že od nekdaj (in še vedno rad), tu otrok nima neke veze. Je pa feeling, ko pogledaš nekaj v arhivu izpred, kaj pa vem, 10, 20 let... :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 20 urami:

 

To je kot, da bi želel podariti zadevo :D

 

2067551905_Screenshot_20211022-183514_SamsungInternet.thumb.jpg.1f26f9a222c6c190b206625309abdf88.jpg

To je dark mode ja, jaz imam isto

 

 

 

 

 

DaCapo ne uporablja mobitela, kot samo za klice lol.. to je ze na nivoju mojega 70 letnega fotra ki je anti tehnologji kar je naprej od mehanike.. se moj 90 letno nono je bolj avandgarda in drka yt lol

 

Mefisto lol.. 22 let jaja to so bila leta testosterona in wanna be king of the world.. se spomnem tudi jaz kaksnegam mojga izpada, prav me je sram 🤣

 

Bolj mi je cudno, da ima folk to se vedno shranjeno nekje, brez da bi sploh vedel verjetno. ta internet je res casovni stroj

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

DaCapo ne uporablja mobitela, kot samo za klice lol.. to je ze na nivoju mojega 70 letnega fotra ki je anti tehnologji


Moj foter (79) je anti edino za računalnike. Pri telefonih pa se bolj spozna kot jaz. Pa non stop jih menjava (vedno gre na nek boljši model) in si nalaga raznorazne appe in kaj vem kaj vse. Pa bluetooth zvočnik obvezno in potem je Avsenik party na celem vrtu in okolici. :)
edit: mi je pa hecno, ker tja do 50-ega leta niti slučajno ni hotel slišati o kakšni "pleh" muziki oz. nasploh tej domači. Samo Queen, Dire Straits, David Bowie, Stonesi in take je preferiral. Potem pa se mu je zgleda nekaj premaknilo v glavi :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 23 minutami:

Fak. Na disku mam 2160p HDR verzijo Dune 2021. Mrzla jesenska nedelja. Perfect comfy mood za ogled.

 

Ampak.

Jaz bi rad gledal tole v kinu. Sam ne vem al se mi res da dve uri in pol sedet tam z masko na faci. Za folk, ki je bil v kinu (cineplexx). Kakšna je izkušnja in to?

 

zakon :) pa ko se usedes ni vec treba met maske na sebi :)

 

sicer ne vem a so zvocnike nabil na 200%, ker tako zahteva reziser al so sami pretiraval,ampak obcutek je bil super

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Fak. Na disku mam 2160p HDR verzijo Dune 2021. Mrzla jesenska nedelja. Perfect comfy mood za ogled.

 

Ampak.

Jaz bi rad gledal tole v kinu. Sam ne vem al se mi res da dve uri in pol sedet tam z masko na faci. Za folk, ki je bil v kinu (cineplexx). Kakšna je izkušnja in to?

Najboljša je v Zagrebu, arena IMAX.

Sedaj so ločeni zici med gledalci, maske med predstavo ne rabiš

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Jaz bi rad gledal tole v kinu. Sam ne vem al se mi res da dve uri in pol sedet tam z masko na faci. Za folk, ki je bil v kinu (cineplexx). Kakšna je izkušnja in to?

 

Ne poslušat sovice (ki igra igrice tako da jih gleda na yt, filme pa gleda tako da o njih bere na foromo) in areya (ki je od starosti slep in gluh).

 

Tole je essential kino ogled, razen če imaš doma tako hud setup kot se feget dela da ga ima. Redek film, kjer je zvok eden izmed glavnih likov. Še redkejši, kjer Zimmer ne oponaša Zimmerja. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 urami:

Kino je awesome

 

Ampak prvo pravilo dobre kino izkušnje je, da greš v kino, kjer ne strežejo kokic

This.

 

Saj se strinjam s @Slinch, da je tole obvezen kino ogled, ampak pičku mater, da me vedno mrazi, ko grem v neko kinodvorano, tam pa folk brska po vrečki za tisto zadnjo kokico, cmoka še zadnji kos mesa dol z rebrc pa valda sreba še tisto zadnjo kapljico coca cole, itak medtem ko svojim spremljevalcem vmes še razlaga pol filma, valda narobe. 

 

Tko da rajš mam quality ogled doma, ko pa da se morm dobesedno silit preslišat 101 zvok okoli sebe, ker iz nekega dobesedno p r i z a d t e g a razloga folk ne zmore bit dve uri v kinodvorani brez hrane in pijače, ker drgač to ni kino izkušnja fukni se po štengah spaka. 

uredilo bitje Avion
  • Račka +1 2
  • Solzice 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...