Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ma v kakšna kina to hodite, da folk drka tolk kokice in vse to. Če grem gledat nek mal bolj zanimiv film (da ni lih avengers, F&F pa ta tier), je že tako skoraj na tričetrt prazna dvorana in nihče ne utruja s kokicami toliko, da bi bilo moteče

 

:D

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka

Nisem bil v Sloveniji v kinu že vsaj kakšnih 15 let. Nazadnje sem bil v Koloseju ali Planet Tuš (eden od teh). Razjebani sedeži, polno umazanije, dvorana smrdela po kokicah, slika meglena kot da gledam film do konca nasekan in pred platnom ena ogromna luža na tleh, ker je zamakalo s stropa in potem je cel čas kapljalo dol, kar je bilo skrajno moteče pri ogledu filma, ki ima precej mirnih scen. Potem sem pisal pritožbo in so mi v opravičilo ponudili zastonj ponoven ogled filma. Sem napisal samo hvala lepa, zbrisal mail in nikoli več šel v kino pri nas.

 

Odkar je Cinestar v Zagrebu hodimo samo še tam. Predvsem imax.

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 1 uro:

A ni tko da sam odvetniki pa ljudje z slabim okusom za igrice začnejo izgubljati lase?

 

Lahko potrdim. Mislim da od Smetanovcev v RL samo Samo_hrena mal pobira, ostali pa furamo take grive da moraš imeti pir s pokrovčkom pokrit :D Recimo uporabnik Slinch ima samo po podlahti več kocin ko povprečni 30. letnik po celi glavi

Povezava do prispevka
Denny Crane reče Dne, 25. 10. 2021 at 18:31:

Nisem bil v Sloveniji v kinu že vsaj kakšnih 15 let. Nazadnje sem bil v Koloseju ali Planet Tuš (eden od teh). Razjebani sedeži, polno umazanije, dvorana smrdela po kokicah, slika meglena kot da gledam film do konca nasekan in pred platnom ena ogromna luža na tleh, ker je zamakalo s stropa in potem je cel čas kapljalo dol, kar je bilo skrajno moteče pri ogledu filma, ki ima precej mirnih scen. Potem sem pisal pritožbo in so mi v opravičilo ponudili zastonj ponoven ogled filma. Sem napisal samo hvala lepa, zbrisal mail in nikoli več šel v kino pri nas.

 

Odkar je Cinestar v Zagrebu hodimo samo še tam. Predvsem imax.

 

 

Odkar je planet tuš prevzel Cineplexx je v Kranju zelo kul izkušnja, valda ni IMAX ampak se pozna, da so avstrijci prevzeli in da ni izčrpavanja firme in so celo nekaj vložili. 

 

Smo šli pa for teh lulz last duel gledat v Kolosej. Moj bog, kot pišeš je blo že 10 let nazaj v kurcu, zdej je bla pa prav outer body experience. Film 21:20, tko da je bila tema. Parkneš, pogledaš proti koloseju in čista tema. Nikjer nobene luči, bara in restavracije odprte, včasih so mel vsaj tiste cigo avtočke in meka s čefurji, zdej je še fucking mek zaprt. Kje si vidu, da zapirajo meka, ta jajca se ponavadi samo odpirajo. 

 

Prideš previdno do vrat, jih po srednjeveško odpreš ker ne veš a boš dobu meč v faco al se dejansko not kej dogaja. Tam vseen en tečen varko gleda PCT, skupaj z njim so pomoje v celem objektu še 3je študenti, to je to. Se spotikaš čez tla ker majo te izbokline kot pri asfaltu skozi katerega rastejo korenine do kart. Prideš do dvorane, folk sedi pred dvorano, ker slišijo iz notranjosti film - to so že trailerji za naš film, modeli mislijo, da gre za prejšnji film, samo ker nikjer ni nobenga ki bi usmerjal vsi sedijo zunaj. :D  Notri užge bas, slišim plastiko kako ropota, si rečem fuck. Istočasno sredi platna opazim neki kar je podobno a) ogromni beli praski, b) madežu sperme ki se razliva na dol. Na srečo je bil cel film siv, če bi gledal dune bi gledal ta madež direkt cele 3 ure. Na koncu prideš ven v zaprt in temen bar, kar nekje, lahko bi se samo ulegel nekam, zaspal in živel v kinu 1 teden pa noben nebi dojel. 

 

So pa na ta račun zaživeli ostali kinoti po LJ, Bežigrad je kr true geek experience. 

 

 

uredilo bitje kemik
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka

zadnja izkušnja s Kolosejem je bla v času prvih Avengerjev

platno je blo zgleda premejhno, ko da bi gledu u 4:3 formatu

in pol je bla una scena ko so vsi avengerji naenkrat v sceni, kao stripovski moneyshot, in dejansko sta bla tista dva (menda black widow pa hawkeye) na desni pa levi strani lepo odrezana stran :rofl:

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

 

 

Odkar je planet tuš prevzel Cineplexx je v Kranju zelo kul izkušnja, valda ni IMAX ampak se pozna, da so avstrijci prevzeli in da ni izčrpavanja firme in so celo nekaj vložili. 

 

Smo šli pa for teh lulz last duel gledat v Kolosej. Moj bog, kot pišeš je blo že 10 let nazaj v kurcu, zdej je bla pa prav outer body experience. Film 21:20, tko da je bila tema. Parkneš, pogledaš proti koloseju in čista tema. Nikjer nobene luči, bara in restavracije odprte, včasih so mel vsaj tiste cigo avtočke in meka s čefurji, zdej je še fucking mek zaprt. Kje si vidu, da zapirajo meka, ta jajca se ponavadi samo odpirajo. 

 

Prideš previdno do vrat, jih po srednjeveško odpreš ker ne veš a boš dobu meč v faco al se dejansko not kej dogaja. Tam vseen en tečen varko gleda PCT, skupaj z njim so pomoje v celem objektu še 3je študenti, to je to. Se spotikaš čez tla ker majo te izbokline kot pri asfaltu skozi katerega rastejo korenine do kart. Prideš do dvorane, folk sedi pred dvorano, ker slišijo iz notranjosti film - to so že trailerji za naš film, modeli mislijo, da gre za prejšnji film, samo ker nikjer ni nobenga ki bi usmerjal vsi sedijo zunaj. :D  Notri užge bas, slišim plastiko kako ropota, si rečem fuck. Istočasno sredi platna opazim neki kar je podobno a) ogromni beli praski, b) madežu sperme ki se razliva na dol. Na srečo je bil cel film siv, če bi gledal dune bi gledal ta madež direkt cele 3 ure. Na koncu prideš ven v zaprt in temen bar, kar nekje, lahko bi se samo ulegel nekam, zaspal in živel v kinu 1 teden pa noben nebi dojel. 

 

So pa na ta račun zaživeli ostali kinoti po LJ, Bežigrad je kr true geek experience. 

 

 

 

kid666 reče pred 1 uro:

zadnja izkušnja s Kolosejem je bla v času prvih Avengerjev

platno je blo zgleda premejhno, ko da bi gledu u 4:3 formatu

in pol je bla una scena ko so vsi avengerji naenkrat v sceni, kao stripovski moneyshot, in dejansko sta bla tista dva (menda black widow pa hawkeye) na desni pa levi strani lepo odrezana stran :rofl:

 

ok ne vem za ostale ampak meni se tole bere kot MEGA izkušnja :D:D:D

Povezava do prispevka

Res žalostno kako je to propadlo. Spomnim se, ko so odprli Kolosej in sem ga prvič videl v živo. Pobiral sem čeljust iz tal. Prej me je stari vozil v lokalni kino (kulturna dvorana, kamor so starši hodili s kamerami snemat bruke, ki si jih potomci delajo na odru) gledat klasike tipa Free Willy in Levji kralj (solzice.jpg pri obeh btw), kjer so bili stoli tako udobni, da je bilo bolj prijetno cel dan sedet na lesenem stolu. V LJ pa kr stavba z več kinodvoranami, oblazinjenimi sedeži in prostorom za odložit cocacolo. Noro. Kdo bi si mislil, da bo zadeva tako hitro postala tarča posmeha. Kljub temu da imajo zelo kul lokacijo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...