Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Btw, DaPubec si je danes nabavil airsoft puško. Replika je sicer rabljena, ampak kot nova. Nisem pričakoval tako kvalitetnega izdelka (vse je komplet železno, tako da ima kar težo;  jaz sem namreč pričakoval neko bolj močno plastiko :). Model je M4 (točno kateri ne vem),  firma pa King's Arms. Električna zadeva. Mislim, da je za njegovo prvo airsoft puško kar dobro izbral. V bistvu je za 150 € dobil komplet repliko, scope, dušilec, dodatni ročaj, 6 nabojnikov, torbo, obrazno masko (ki pokrije tudi ušesa in ima železno mrežico), očala, in 2 manjši torbici. Znalci, kaj menite? Je OK za ta denar (in pač za nekega čisto začetnika na tem področju)? 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Arey reče pred 21 minutami:

Natancna u nulo na 60m je najvecja laz za airsoft kar sm jih slisal v mojem lajfu. :)


OK, na ca. 60 m je pač maksimalni domet. Gede natančnosti sem pa itak napisal, da "skoraj v nulo". Nekako sem pač sklepal, da bo razumljivo. Ni zdaj to mišljeno, da na 60 zadeneš piko v tarči. :)  
Kolikor sem pa seznanjen je najbolj optimalna razdalja za strele iz te puške 40 m. (komot lahko seveda tudi bližje ;) ).

Pubec jo je itak kupil od aktivnega (zaupanja vrednega) člana Airsoft društva, ki je tam tudi serviser in že zaradi svojega članstva ne bo prodajal slabih zadev. Preizkušena danes. Zanimalo me je samo, če se kdo kaj bolj spozna okoli cen in glede na model in firmo. ...

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 31 minutami:


OK, na ca. 60 m je pač maksimalni domet. Gede natančnosti sem pa itak napisal, da "skoraj v nulo". Nekako sem pač sklepal, da bo razumljivo. Ni zdaj to mišljeno, da na 60 zadeneš piko v tarči. :)  
Kolikor sem pa seznanjen je najbolj optimalna razdalja za strele iz te puške 40 m. (komot lahko seveda tudi bližje ;) ).

Pubec jo je itak kupil od aktivnega (zaupanja vrednega) člana Airsoft društva, ki je tam tudi serviser in že zaradi svojega članstva ne bo prodajal slabih zadev. Preizkušena danes. Zanimalo me je samo, če se kdo kaj bolj spozna okoli cen in glede na model in firmo. ...

 

Navleči gor na sebe vse kar si napisal, da si dobil zraven (masko, očala, torbico, orožje z dodatki...) in nam pokaži sliko, da bomo lažje ocenili vrednost. Lahko v oni "havaji" obleki, ki si nam jo predstavil, če nimaš maskirne.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 23 minutami:

Navleči gor na sebe vse kar si napisal, da si dobil zraven (masko, očala, torbico, orožje z dodatki...) in nam pokaži sliko, da bomo lažje ocenili vrednost. Lahko v oni "havaji" obleki, ki si nam jo predstavil, če nimaš maskirne.


Lol, dobra! Ampak to si DaPubec nabavlja. Kaj bom jaz s tem, čeprav me vseeno mika. Priznam sicer, da sem skoraj bolj "not padel", kot on. Pa še radijsko postajo, točno tako, ki jih uporabljajo na teh airsoftih, sem mu zrihtal (ker mi jo je sosed šenkal). Maskirne obleke seveda imam, vse original v vojaškem nahrbnitku še iz SLO vojske, ampak sem to opremo predal pubecu. Meni večina oblek ni več prav (razen opasača in nahrbtnika, kjer si lahko prilagodiš). V šotorko se lahko edino ogrnem, pa plinsko masko na glavo dam. ;) 

/btw, evo mene, vojaka iz '95 :) 
capo_vojska.jpg.048c17522b8975008d5bbd18351571b2.jpg 
(tapravi "žgoljo" sem zgledal)

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 30 minutami:

Hmmm... to vsak misli.


Eh, jaz sploh nič ne mislim. Tukaj sem pač napisal. Ker drugače me res "boli đoko" kje, kdo in kako me imajo evidentiranega ali karkoli ... Zaradi mene mi lahko tudi prisluškujejo in čekirajo moj komp in mi sledijo preko gps itd.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

A je kdo gledal novo serijo He-Man Masters of the Universe: Revelation? Feni so jo na polno kurcali, ker naj bi bila woke in naj bi se oddaljila od izročila, kar je res, glede na to, da sta Skeletor pa He-man samo v prvem delu serije, potem pa dobimo na polno girl power serijo skupaj z novimi črnskimi liki (samo še čakam, da še kakšen tranny uleti na sceno), ampak mi je po dveh pogledanih delih kar cool.

 

Tako da ugotavljam, da me v bistvo woke sranje ne mori, če je še vedno dostavljen dober izdelek. Tako je recimo Last of Us 2 na polno woke feministično empowered špil, ampak je vse tako dobro narejeno, da me ne moti. Po drugi strani so pa recimo serija Watchmen en posran črnski kup dreka. Vsiljevanje rasizma in črncev samo zato da so tam, zgodba v kurcu, navezovanje na legendarni strip pa čisto zgrešeno, oziroma prav brutalni masaker stipovskega izročila.

 

Še vedno sem sicer mega hejter woke sranja in cancel kulture, ampak ugotavljam, da me res ne moti, če je izdelek kot celota kvaliteten. V takem primeru se mi zdi da negativne ocene antiwokerjev (kot pri tem novem He-manu) niso upravičene. 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 44 minutami:

Kaj ti bo N ce mas plex

 

Dobesedno nic ni boljse

 

Apple tv, netflix, disney vse 3 sm sprobal mesecne triale pa se imo skupaj ne morjo primerjat z plex library

 

And its free

Sam za plex, govorim ce si ga sam postavim, moras pol rocno torrente iskat pa downloadst ane? Mene ima da bi si zrihtal plex pa amda bi mi auto downloadalo eno serijo k jo z zeno gledava ki ni na netflixu, sam kaj ko ne vem kako, ne da se mi pa googlat ce se sploh da..

Netflix je pa kul ker majo tok contenta da mal sprobas nanizanko pa ce ti ni kul najdes naslednjo ki ti bo. Zena skor vsak dan pogleda del ali dva kaksne serije, jz pa tut. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...