Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Zdaj sem se spomnil na en moj dogodek, za katerega mi je v bistvu precej žal, da se je dogodil. Itak zelo veliko let nazaj, ko smo s kolegi še harali po teh diskotekah v MB. No, ene noči sem se res pošteno napil in bolj slabo se spomnim, ampak domov sem si pripeljal neko precej "močno" metalko. Nimam pojma kako in zakaj, po moje se je ona obesila name in v mojem deliriju sva pač šla k meni. Zjutraj sem se šele zavedel, da niti približno ni moj tip ženske (p.... bulerje, ki sem jih najprej opazil je imela trikrat večje od mojih čevljev). Itak nisva nič imela, razen, da je pač prespala (jaz sem bil koma in se itak ne spomnim, ampak v takem stanju ga tudi vtikat verjetno ne bi mogel). Problem je nastal potem zjutraj, ker se je nisem mogel znebiti. Kar visela je v bajti, pa kao da ima avtobus (ni bila iz MB) šele popoldan itd. Potem sem na pomoč poklical dobrega kolega, ki se je pripeljal iz Kungote in sva jo odpeljala v center MB (na Lent se mi zdi, da smo šli na neko pivo in prigrizek v Tacosa), pa potem sva s kolegom pač nekaj debatirala, dokler se metalka že končno ni spravila na avtobusno. Skratka, še dandanes imam kar neke nočne more, če se spomnim na to.  Uf, mladost norost. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Zdaj sem se spomnil na en moj dogodek, za katerega mi je v bistvu precej žal, da se je dogodil. Itak zelo veliko let nazaj, ko smo s kolegi še harali po teh diskotekah v MB. No, ene noči sem se res pošteno napil in bolj slabo se spomnim, ampak domov sem si pripeljal neko precej "močno" metalko. Nimam pojma kako in zakaj, po moje se je ona obesila name in v mojem deliriju sva pač šla k meni. Zjutraj sem se šele zavedel, da niti približno ni moj tip ženske (p.... bulerje, ki sem jih najprej opazil je imela trikrat večje od mojih čevljev). Itak nisva nič imela, razen, da je pač prespala (jaz sem bil koma in se itak ne spomnim, ampak v takem stanju ga tudi vtikat verjetno ne bi mogel). Problem je nastal potem zjutraj, ker se je nisem mogel znebiti. Kar visela je v bajti, pa kao da ima avtobus (ni bila iz MB) šele popoldan itd. Potem sem na pomoč poklical dobrega kolega, ki se je pripeljal iz Kungote in sva jo odpeljala v center MB (na Lent se mi zdi, da smo šli na neko pivo in prigrizek v Tacosa), pa potem sva s kolegom pač nekaj debatirala, dokler se metalka že končno ni spravila na avtobusno. Skratka, še dandanes imam kar neke nočne more, če se spomnim na to.  Uf, mladost norost. :) 

To je to, ko smo bili se mladi in zdravi 🤣

Meni mi ni zal.. ce te prime, tzdi ce si pijan, mores izkoristit 🤣 bala je ko te ne prime vec oz zal ti je lahko, da si bil prevec pijan in se ni dvignu 🤣🤣

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 13 urami:

jaka prenova, isto zgleda ko prej:avadodo:

Mislim, je res smesno sam pomoje so prenovili vse ostalo ker je bib backend verjetno se mega legacy. Glede na to da zgleda vse enako ampak malo off bi reku da so celo nalasc obdrzali isti design, ceprav ne vem zakaj tocno bi to hoteli :D

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

Čisto iz radovednosti vprašam: je kdo že kadarkoli kaj doniral Partisu?
Jaz sem nekaj malega že pred ohoho leti, to pa je tudi vse. 

Ne moreš tega spraševat na public strani foruma. Kolikor vem je en mn3čar enkrat neki pisal o donacijah Partisu, pa so mu čez 2 meseca doma zvonili kriminalisti, ki so iskali mecene slovenskega piratstva 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Kot, da si nisi že dovolj sranja nakopal z oponašanjem Hitlerja, branjem mein Kampfa, nakupom vojaške opreme za sina... :D


Jojmene, pa to so samo takšni mimogredni hobiji. Btw., Romper Stomper si gledal? En tak kultni film, v katerem se je proslavil Russell Crow. ;)
Sicer pa sem zdaj priden in berem Harry Potterja (trenutno sem na drugi knjigi). 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 24 minutami:

No, vidiš, to je primernejše branje od Mein Kampfa. Sedaj samo še namesto Partisu daruj nekaj cerkvi v nedeljo in bo takoj videti spremebo na bolje.


P*** kaj ti mi misli bereš? Ravno sem razmišljal, da bi šel malo v cerkvene vode. Moja familija je načeloma precej verna (starši, sploh pa teta). In ne dolgo nazaj so imeli povabljena dva lokalna župnika (v bistvu je to že dolgoletna praksa in celo večkrat na leto). Odlično se razumemo, vsekakor sem bil navzoč in dejansko so bile debate odlične. Pa nič kaj verske. Oba sta namreč sila razgledana človeka, zelo moderna in nasploh sta uživala v pogovorih z Alexo in izbiranjem različne muzike. Pa o knjigah smo tudi govorili; npr. Good Omens (ki sem ravno prebral) smo podebatirali, pa starejši gospod mi je v obvezno branje priporočil A Short History of Nearly Everything in A Brief History of Time. Sem si naložil na e-book, ker kolikor vem že od prej, sta res dobri zadevi (žal pa nikoli še nisem prebral).
S tem, ko sem omenil, da bi šel bolj v te verske vode, pa sem mislil, da bi tamlademu župniku kaj pomagal pri spletni strani in lokalnemu glasilu. Ne zdaj, da bi finančno prispeval, bi pa vseeno prispeval eno največjih vrednot, ki jih poznamo. To je namreč "čas". ;)  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Tako je... nekako sem začutil kaj potrebuješ na tej točki življenja in omenil.


S tem, da nam je vsem žal, da je konec sezone namiznega tenisa. Ker to smo poleti samo na vrtu igrali, v bajti pa ni prostora. Tamladi župnik je navdušenec in dogovorjeno je, da bomo drugo leto štartali (kakor hitro bo možno) z rednim igranjem. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Seveda sem gledal film...


Knjige so vsekakor boljše! (čeprav so Harry Potter filmi tudi odlični). Ampak to ne velja samo v Harry Potter primeru, temveč za večino filmskih priredb. Najdejo se pa tudi izjeme. Godfather mi je bil recimo kot film veliko boljši kot knjiga. In pa seveda Bladerunner (kjer je po knjigi itak povzet samo osnovni scenarij). No ja, saj bi se našlo še kaj, ampak res ne veliko. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

 

Za Romper Stomper si me spraševal. Harry Poter valjda nisem gledal, saj nisem froc :D


Ah ja... sem pač zamešal :) . Čeprav zanimivo mnenje. Harry Potter (vsaj zame) namreč ni docela otroška zadeva. Sploh kasnejši deli so nekako bolj "resni". Jutri pa ponovno štartam Lego Harry Potter (1 in 2), čeprav sem že ničkolikokrat končal. Nekako se mi zdi, da sta vseeno še najboljši igri (zaenkrat) v tej franšizi.
  /prvi del sva s sinom po dolgem in počez preigrala že na PS3 v co-op mode. Če bi mu pa zdaj rekel, da greva spet skozi, bi mi pa rekel točno to, kar si ti napisal: "saj nisem froc".  :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ma, saj se malo hecam... Ampak nekako tako je blo. Ko je izšla prva knjiga Harry Potter sem bil pri koncu srednje šole in valjda nismo tega brali, če smo takrat najbolj žurali in pičke lovili... Takrat so to dejansko brali v OŠ. Kasneje so tudi med faksom izhajala nadaljevanja... In valjda smo tudi takrat žurali. Tako, da sem to obdobje nekako šel mimo... Ne vem, če sem v tistih čaih sploh prebral bilokaj, kar ni blo potrebno za šolo al faks :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 29 minutami:

 

@DaCapo kak si ti uspel vse koordinirat?


Ma, Harry Potterja sem začel brati dokaj pozno (vsekakor krepko po 2006), ko nisem več ravno žural,  pa dobil sina in še polno dela sem imel v službi. V bistvu sem komplet knjig kupil izključno za pubeca, da ga bo pač čakalo, ko bo začel malce brati (še šal sem dobil zraven in en tak ličn "kovček"). Ampak mi ni dalo miru in sem pač bral, ko je bila zvečer priložnost in mi je bilo OK.  Kasneje pa so še filmi prišli, to sva pa itak že skupaj gledala in kot omenjeno še Lego igre .. Zabavni časi v glavnem. :) 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 6 minutami:

lol @DaCapo to resno, da so ti filmi odlični?

Ker so z izjemo tretjega več ali manj smeti (še vseen sem jih pa kot velik HP fan vse gledal v kinu) 

 

Odlični v smislu, da jih pač vzameš takšne kot so. :) Saj sem rekel, da se s knjigami ne morejo docela primerjat, ampak za casual-zabavno-sprostitveni ogled pa so dejansko čisto OK. Težko bi pomoje kaj izboljšali, razen če bi se vsega lotili docela drugače in bi bili filmi celo daljši (kar pa tudi ne bi bilo dobrodošlo, ker film je pač film; predvsem pa gledano na občinstvo, kateremu so Harry filmi namenjeni ;) ).   

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...