Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 5 urami:

In, a ste se ga kej nasekmislim kulturno obogatili? :D


Jaz imam že pet dni strogi post. Nazadnje pa sem pojedel dva ali tri vložena "rakca" iz glaža iz neke random trgovine. Večinoma pa pijem vodo. Če bo šlo tako naprej, bom kmalu čisto shiral. Zato imam v planu, da si jutri privoščim kakšno dobro enostavno jed na žlico (enolončnico - mineštro). Malo fižola, obvezno koruza, nekaj testenin (polžkov), mičkeno korenčka, pelat ali dva za okus in pač ostale začimbe. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 10 minutami:


Jaz imam že pet dni strogi post. Nazadnje pa sem pojedel dva ali tri vložena "rakca" iz glaža iz neke random trgovine. Večinoma pa pijem vodo. Če bo šlo tako naprej, bom kmalu čisto shiral. Zato imam v planu, da si jutri privoščim kakšno dobro enostavno jed na žlico (enolončnico - mineštro). Malo fižola, obvezno koruza, nekaj testenin (polžkov), mičkeno korenčka, pelat ali dva za okus in pač ostale začimbe. 

 

kaj pa je narobe s tabo? mislim sej vem da to dostkrat pišeš da se po tedne postiš, sam a hodš k terapevtu al pa kej tazga? Pač mislim da je za razmislt.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 1 minuto:

kaj pa je narobe s tabo? mislim sej vem da to dostkrat pišeš da se po tedne postiš, sam a hodš k terapevtu al pa kej tazga? Pač mislim da je za razmislt.


Vedno manj nekega apetita imam. Prav nič mi nekako ne ustreza. Edino ta omenjena mineštra mi je zdaj padla na pamet.  Vse skupaj je posledica, ker se zadnje čase res malo gibam. Namiznoteniško sezono smo zaključili, zdaj mi je ostalo samo še delo od doma (ki ga je precej), pa občasno sprehod po vrtu :)   

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:


Vedno manj nekega apetita imam. Prav nič mi nekako ne ustreza. Edino ta omenjena mineštra mi je zdaj padla na pamet.  Vse skupaj je posledica, ker se zadnje čase res malo gibam. Namiznoteniško sezono smo zaključili, zdaj mi je ostalo samo še delo od doma (ki ga je precej), pa občasno sprehod po vrtu :)   

 

nič od tega niso razlogi, niti kej drugega, pejt k terapevtu pa povej da ješ tko 3-4 na mesec in da misliš, da je neki globoko narobe s tabo.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 6 minutami:

 

nič od tega niso razlogi, niti nič drugega, pejt k terapevtu pa povej da ješ tko 3-4 na mesec in da misliš, da je neki globoko narobe s tabo.


Čisto možno, da bo to treba storiti. Čeprav so mi dohtarji že povedali, da imam mičkeno oslabljeno srce (neko pešanje) in pa da naj merkam tudi na žolč, ker se zna razviti v kaj bolj resnega..
V glavnem: konkretno se moram izogibati vsaki soli v hrani, mastnemu, pikantnemu, jajcam in pa alkoholu, pa še kaj bi se našlo, ampak sem trenutno pozabil. :) 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ma predvsem je žalostno da se oseba pri teh letih in sinu ne spravi sama do dohtarja in namesto tega piše po forumu. 

 

Dobesedno cel čas zres smeti (pb teden, MCD obsesija) in nato pričakuješ da se boš dobro počutil. Pomoje ti je že cela gostilna pisala da se spravi do dohtarja ampak ne. 

 

Combo osebni zdravnik/psihiater in se spravi k sebi da DaPubec ne bo DaSirota.

 

 

Povezava do prispevka

@DaCapoOslabljeno srce + problemi z zolcom + mcd + peanut butter + mastni kitajec je super kombo. 

 

Pa 5 dnevni post kjer pijes samo vodo potem pa nardis minestro z pasto pa nevem cem vsem, mislm dej ce se ze postis poj se tud nauči kako se uvedes nazaj na "normalno" dieto. Ne mors it iz 0 na mineštro z fižolom in pasto. Dej se zamisl mal clovek.  

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 15 urami:

To kar omenja že zelo dolgo ni nič normalno, samo pesek si meče v oči. Na tak način bi bil ekstra začuden, če se človek včaka abrahama brez večjih težav žal. S tvojim telesom je nekaj hudo narobe... kar pišeš zadnji 2 leti je absolutno nenormalno.

A ni vse sam bait? Če bi nekdo 2 leti res to počel, verjetno zdaj ne bi več pisal po foromih

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka
uros678 reče pred 17 minutami:

Ajjjjj, ko bi se vsaj zvaljal te s kelnarco


Haha, to se bere kot da smo neki najstniki. Kaj se bo te "stari" @tomazek žvaljal s kelnarco? Drugo je, če bi jo "položil" v zadnji sobici/skladišču. :) Čeprav mi nek notranji glas pravi, da ni ravno njegov tip ženske. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:


Haha, to se bere kot da smo neki najstniki. Kaj se bo te "stari" @tomazek žvaljal s kelnarco? Drugo je, če bi jo "položil" v zadnji sobici/skladišču. :) Čeprav mi nek notranji glas pravi, da ni ravno njegov tip ženske. 

 

Bi jo... Dobro zgleda :D Pred par leti jo je kar dolgo časa kolega peglal... Zdaj pa tudi nima resnega tipa hehe. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...