Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 27 minutami:

Torej si ugotovil, da so dobri izdelki dobri, slabi pa slabi. Mindblowing :D 

 

Woke izdelki so po naravi slabi in poneumljeni in praktično vedno slabši, kot če ne bi bili woke. Samo pravim, da če na koncu dobimo še vedno dober izdelek, ga samo zaradi woke sranja ne bom odpisal. Prvi del te He-man serije, ko je še kao true He-man je brutalno dober :)

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Arey reče pred 28 minutami:

Sam za plex, govorim ce si ga sam postavim, moras pol rocno torrente iskat pa downloadst ane? Mene ima da bi si zrihtal plex pa amda bi mi auto downloadalo eno serijo k jo z zeno gledava ki ni na netflixu, sam kaj ko ne vem kako, ne da se mi pa googlat ce se sploh da..

Netflix je pa kul ker majo tok contenta da mal sprobas nanizanko pa ce ti ni kul najdes naslednjo ki ti bo. Zena skor vsak dan pogleda del ali dva kaksne serije, jz pa tut. 

Se da dost automatizirat  sam sm tle k ti, pr ne da se mi, star komp mam za podstavk za luc

 

Lah mas bota in mu kot npr ribco sam meces imdb linke pa on poisce po trackerjih. Bl je fora da mas dost dobrih.

 

Men se je pa zdelo po mesecu N da sm ze dost preobrnu, na plexu tudi dost prej najdm tut ce hocm nekaj na "silo" gledat. Govorim zdej seveda za androtovega.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

Sam za plex, govorim ce si ga sam postavim, moras pol rocno torrente iskat pa downloadst ane? Mene ima da bi si zrihtal plex pa amda bi mi auto downloadalo eno serijo k jo z zeno gledava ki ni na netflixu, sam kaj ko ne vem kako, ne da se mi pa googlat ce se sploh da..

Netflix je pa kul ker majo tok contenta da mal sprobas nanizanko pa ce ti ni kul najdes naslednjo ki ti bo. Zena skor vsak dan pogleda del ali dva kaksne serije, jz pa tut. 

 

maš instaliran plex pa en torrent program. pol pa si instaliraš še Sonarr, pa tam nt dodaš trackerje pa serije kere nej ti čekira. pa je ubistvo to to. Dela na windowsih, MacOS, linuxih, pa na vseh popularnih zastojn NAS sistemih. 

za filme je pa Radarr. 

čist simpl uglavnem. več al majn je vse u gui za nastavlat

 

pa v oba lahk pol dodaš liste (svoje, al pa kurirane) iz imdb pa tmdb. 

uredilo bitje Bumbar s kanglico
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 urami:

Oj. Vzel/podaljšal bom netflix, zanima me, če bi kdo šel v family plan. 3 € / mesec, najjači paket

 

Lahko se tudi priključim komu, če ima kdo fraj špoto 

Jaz imam trenutno 2 placa fraj na max paketu, če te zanima v primeru, da smo trije je pač cena 4€, če se najde pa še kdo pa seveda 3€.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 8 minutami:

Men je precej stvari všeč, vsaj dovolj všeč da še vedno plačujem unih 3 al kok € nas tomažek reketira.

 

Ja 3€ na mesec na osebo pride. Jaz ga mam zdaj že celo večnost in na koncu filme in serije potegnem dol s torrenta in gledam :D Zdaj sem pogledal 2 Netflix seriji (Squid Game in Midnight Mass) in sem obe skinil preko torrenta hehe... Pa sam ne vem zakaj. Nekak sem se navadil preko PC-ja priklopljenega na TV poklikat in operirat z miško. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 urami:

Ja 3€ na mesec na osebo pride. Jaz ga mam zdaj že celo večnost in na koncu filme in serije potegnem dol s torrenta in gledam :D Zdaj sem pogledal 2 Netflix seriji (Squid Game in Midnight Mass) in sem obe skinil preko torrenta hehe... Pa sam ne vem zakaj. Nekak sem se navadil preko PC-ja priklopljenega na TV poklikat in operirat z miško. 

Saj imaš tudi PC app za Netflix. Ne rabiš nujno preko smart tvja.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 3 minutami:

Lol :D Drgac mas netflix.com ja :D

 

Ma preko neta sem vedel haha. Sem mislil, da je res kak poseben program :D Pa saj imam smart TV in aplikacijo gor. Ampak mi je dosti več dela kot odpret divx (al kaj je pač to s torrenta že za format).

 

Probal bom si raje porihtat Plex. Kot si ti zadnjič nekaj omenjal. In v njega fuknit vse torrente pa preko njega gledat. Ker si vedno nekaj premišljujem in itak so Netflix vsebine najmanj kar gledam, ampak večino ostale serije in filme. Bo mi Plex bolj prav prišel za vse vsebine.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Saj drugače mene tudi osebno več nekaj dosti ne prizadane, ker že nekaj let ne hodim več na te masovne prireditve... ampak, če že imamo s kolegi kaj, imamo bolj privat. Ne morem pa rečt, da mi je vseeno tudi za masovne zadeve, ker naša celotna občina gradi turistično podobo na vinu, martinovanju, vinski ceti... in je največji del promocije kraja z okolico to. Veliko ljudi tudi izgublja ogromne dohodke zadnji 2 leti zaradi teh zadev. Zato mi ni vseeno, jaz ne bom kaj dosti trpel, ker bomo itak s frendi meli kaj.

 

Dobro, da je vsaj en kolega, ki prodaja vino, vsaj prejšnji teden uspel prodati še cca. 5000l za noč čarovnic Prekmurcem. Je vsaj nekaj dobil.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...