Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 5 minutami:

Jaz sem precej fan majhnih in kompaktnih stanovanj. Edino spalnico imam rad ločeno, da lahko imaš prosto vse elektronike 


Ja, to absolutno drži. Samo jebat ga, ker jaz pri skoraj 50-ih nimam volje kupovat novega majhnega stanovanja. Sploh pa ne v kakšnem bloku. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 minutami:

Ja, to absolutno drži. Samo jebat ga, ker jaz pri skoraj 50-ih nimam volje kupovat novega majhnega stanovanja. Sploh pa ne v kakšnem bloku. 

Ja saj največji minus stanovanj je, da so v bloku in ljudje so glasna goveda. Zaenkrat se mi zdi najboljša opcija montažna hiša nekje 80m2 neto prostora :D. 

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 12 minutami:

A je blo hudo igrat pikado s pol metra razdalje?


Pikado je samo provizorično dal na steno. Nekje tam je v bistvu planiran TV (pod njim pa 2 monitorja).

Pa tiste police na levi strani gredo tudi vstran. Tam bo sedežna, zraven pa klubska mizica. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 5 minutami:

Je na netflixu ali HBO-ju? Ne da se mi torrencev za to prižigat

Noben od teh servisov nima.

Drugače so težke smeti, razen par bolj prizemljenih scen in nekaj gaming easter egg trenutkov. Zelo slab humor in neverjetno zanič in pretirana over the top akcija. Enostavno nisem nikoli uspel pasti v film in pozabiti, da gledam holywoodsko bedarijo. Zadnja tretjina filma so dobesedno smeti. Pa ne te naše forumske smeti, ki jih pripišemo vsaki stvari, ki nam ni res ful všeč, ampak dejansko smeti.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Je na netflixu ali HBO-ju? Ne da se mi torrencev za to prižigat

Mas na plexu

 

Navedek

Tomb Raider je proti temu verjetno pravi biser, ali? 

Tomb raiderja sm uspel pogledat do konca. Je pa slabsi kot ce gledas na youtubeu "all cutscenes cinematic rise of TR"

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

@ke_kit: zaupam ti glede mnenja/ocene. Res mi je bad, da je izpadlo tako slabo, kot praviš. Tomb Raider je proti temu verjetno pravi biser, ali? 

TR mi je bil boljši, sam tudi tisto mi je bilo mal mimo glede atmosfere in castinga. Če dam Uncharted 3/10, pol si TR zasluži 6/10 imo.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

TR mi je bil boljši, sam tudi tisto mi je bilo mal mimo glede atmosfere in castinga. Če dam Uncharted 3/10, pol si TR zasluži 6/10 imo.


Kateri Tomb Raider film pa imaš točno v mislih? "Tanovi" z Alicio ali starejši z Angelino? ;)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Tnx, @ke_kit. Čeprav me ogled Uncharted The Movie res mika (ipak gre za ene najbolj legendarnih iger), sem sedaj skoraj preveč skeptičen.
Ali res ne morejo sproducirati enega top odličnega filma po igri? Hollywood ima praktično vse na pladnju (odličen scenarij, ker so igre že sami po sebi filmske), ogromen izbor igralcev in igralk, ki bi ustrezale, denar za produkcijo... Res, ni mi jasno, kako lahko zajebejo pri takih stvareh.
Čeprav se mi zdi, da itak zajebejo pri vseh filmih (ajde, ali pa vsaj v 90%), ki so posneti po igrah. :( 

Povezava do prispevka

A) Ker se folku odgovornemu za to dobesedno jebe, pri haloju so priznal da sploh ne poznajo zgodbe iz igre npr, chief si da dol celado v like prvem(?) delu :D

 

B) ker grejo na safe "x bo itak gledal zarad igre/nostalgije" in nardijo neko standard holiwood 100x videno limonado

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

@Sovica: Res je butasto to. Dobesedno odlične zgodbe imajo servirane na pladnju, potem pa naredijo neko jebeno priredbo/limonado, zaradi razlogov, ki si jih omenil.  
Zdaj se sicer ne morem spomniti, ampak kar precej filmov po igrah je bilo res brezveznih. Pač nekaj na prvo žogo.

 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 minutami:

Res je. Butasto. Dobesedno odlične zgodbe imajo servirane na pladnju,

Ker dajo dnar "zlahti" zlahta pa nima pojma o igricah, kr enim outsiderjem ki so saj mal fani/geeki pa ne bojo dal dnarja

 

Pa dostkrat ker morjo kes prnest not ne upajo sploh jit prevec "in" sam nared cim bolj mlacno da bo za mase, kar je po svoje smesno ker tok kot ma trg consoomerjev zdaj jih nikoli ni imel in bi blo lah res vsega za vse

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Ti dam čisto prav. @Sovica. Sploh to v smislu: "Ajmo naredit en popcorn fil3m za mulce! Itak bodo gledali, ker bo že samo .vstavipopularnoigro... v naslovu".
Neki stari prdec (npr. jaz, ki sem dobesedno tričetrt življenja preživel v gamingu) pa bo pogledal in rekel: "Meh, to je bilo res škoda denarja za karto." in med pljunkom dodal še:  "Pfuj, uničili so mi lepe spomine na fenomenalno igro." ;) 
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...