Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

ke_kit reče Pravkar:

Jaz pa mislim, da ti je samo udaril ven salty žabar.

 

Ma ne vem, niti nism neki žabar, sam zoprn k se neki brezveze dissa in to dissanje makaronov mi gre že dalj časa na živce, ni kot da si ti edini, ki prodaja to kako je "ogabno" rečt makaroni, ko basically vsa narečja maskrirajo jezik. Tko da si glih lepo naletel, sploh ker si sam izredno salty mf.

Povezava do prispevka

A to maš vedno tolk typotov in mitraljezka dejch postov, al si sam pijan (in zato tako vzkipljiv in salty)? :D

 

Tebe je res ful enostavno razpizdit. Zadnjič z omembo ekstremizmov v tvojih postih kjer pljuvaš po igricah, zdaj z makaroni.

Verjetno je sam fora, da ti grem na kurac. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pri nas doma na štajerskem (MB) so moji starši vedno rekli:  "Špageti bojo za kosilo."  ali "Danes bomo pa makarone meli." ali celo "Naredla bom makaronflajš." ;) 
/seveda je šlo za čisto različne jedi!
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 9 minutami:

a pa je kdaj rekla makarone pol je pa nardila fusille al pa taglietele


Itak. Ker samo špageti so bili dejansko špageti, makaroni pa so bili pač vse druge vrste testenin. 
Sicer pa domačih raviolov, fussilov itd. ni nikoli pripravljala, lol. ... Makaroni so bili pač vsi random polžki iz vrečke. 
Je pa moj stric (in pred njim seveda še dedek) delal odlične domače rezance. Tiste za v govejo župco ob nedeljskem kosilu. ;)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 minuto:

Pri nas (vas med Ptujon in Ormožom) so bili makaroni in špageti. Toj to v lajfu. Za pašto sem prvič slišal v LJ

 Saj pri meni v MB tudi. Mati je dejansko iz Ptuja (in še danes ne ve, kaj točno bi naj pomenila beseda pašta).
Babica po fotrovi strani pa je bila tista, ki je vedno govorila o pašti (kot sem že omenil, je bila istranka; Ćelica po imenu, če to kakorkoli komu pomaga).
Imel sem pač srečo, da v familiji nimamo nikogar iz LJ ;) 
 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Da malo prekinem pašta-testenine-makarone debato:
Kako pa rečete tlačenki? Hladetina? Žolca? ;) 

 

"Prestvüršt"

 

Hernier reče pred 1 uro:

Pri nas (vas med Ptujon in Ormožom) so bili makaroni in špageti. Toj to v lajfu. Za pašto sem prvič slišal v LJ

 

Točno to. Edino še široki rezanci so bli. Zdaj pa je tudi že teh rezancev cela vrsta, z glave vem samo tagliatele...

 

Makaron je točno ena stvar bila pri nas in ne nasploh testenine. Zasukani mali drekec, različnih debelin... z luknjo v sredini. Špaget pa pač špaget. Drugega ni blo. Pašta pa neuporabljen izraz.

 

Makaronflajš pa je tudi točno znana jed in ne more pomeniti, da dobiš špagete ali rezance zdaj z mesom pa bi se isto reklo.

Povezava do prispevka

Ej primorci: a italijani delajo kakšne top tier pirine ali polnozrnate paste, ali so vse bela moka (nisem še videl italijana, ki bi kuhal karkoli z ne-belo moko)? Pa da se da kaj tudi pri nas kupit?

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Feget reče pred 10 urami:

Ej primorci: a italijani delajo kakšne top tier pirine ali polnozrnate paste, ali so vse bela moka (nisem še videl italijana, ki bi kuhal karkoli z ne-belo moko)? Pa da se da kaj tudi pri nas kupit?

 

Imaš, seveda, kar si zamisliš (vsaj tu pri nas) - Barilla ima zdaj tudi neko bio eko linijo, sem videl (nisem sicer probal še)...kaj gor pri vas ni?

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 56 minutami:

 

Imaš, seveda, kar si zamisliš (vsaj tu pri nas) - Barilla ima zdaj tudi neko bio eko linijo, sem videl (nisem sicer probal še)...kaj gor pri vas ni?

 

Barilla je za Italijane to kar je Maksi na mn3njalniku za grafične kartice:D Torej ne ravno premium edition - ampak cheap komercialna pasta. Sem imel v mislih kakšne "artisan" paste ali kakšne high premium znamke. V sparu mislim da imajo Di Martino, še raje pa bi najdel kje La Molisana (sicer obe commercial brands - ampak visoke kvalitete).

Povezava do prispevka

Kaj pol summerboyzi, a kej uporabljate "italijansko" besedo Paštašuta, ne vem kaj majo nemške popačenke s primorskim uničevanjem jezika :D Sam itak pač ne boste kle prišli do nekih normalnih zaključkov, ker mate deformirane standarde.

 

Dobiš v Ljubljani od makaronarjev tud par dobrih testeninc, v centralni tržnici. Raw Pasta je tud ok, sam cene so pa res kr obilne.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...