Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 1 uro:

Ko smo že pri izletih.. Letos bo zame poletje prav pestro. Sto let nisem bil nikjer izven SLO, letos pa imam planirani kar dve zadevi. Omenjeni Balkan trip in celo, pazi to: Afriko! Verjetno se spomnite, da sem imel vedno nek odpor do afriških dežel (revščina, puščava, tuga pač..). Ampak letos me je kolegica prepričala. V bistvu me je dobesedno kupila, ker ona časti komplet vse. Tako da: pričakujte reportažo iz Cabo Verde! (če preživim, seveda). 

A to se samo delaš nerazgledanega, al dejansko si nalašč nerazgledan?

Povezava do prispevka

In ti se bojiš, da boš umrl v tej revščini? :avadodo:

 

Pizda, prišel boš v rezervat za turiste in užival v nekem all in resortu.

Ne bi rekel nič, če bi se odpravil na nek random backpacking po zahojenih predelih, da doživiš "the real deal", sam tole kar imaš ti tukaj je res pičkin dim stari...

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 5 minutami:

on pa pribije cabo verde v resortu :D Upam da preživiš vse cocktaile, ki ti jih bo osebni kelnar prinesel do ležalnika or smth


Kdo kaj? Jaz govorim ravno o tem, da je v planu povsem drugačen dopust. Ni Hilton v igri. Sploh nobenega resorta. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Film zgleda dober, ampak s tempom današnjega časa mi je res odbijajoče začet gledat dramo, ki traja 3h.  Zato so serije vedno bolj popularne, ko hocem nekaj gledat pogledam za 1h in gremo pod tuš in spat. Isto težavo imam z gamingom, ko vidim 50h gameplaya… In na koncu potem samo Fifo še igram. Odšpilaš 2 tekmi in je to to…


Prav cool bi blo tud pri igrah, da bi vsak petek prišel nov del igre, ki bi imel samo 3h gameplaya :)

Povezava do prispevka
atomic reče pred 30 minutami:

Film zgleda dober, ampak s tempom današnjega časa mi je res odbijajoče začet gledat dramo, ki traja 3h.  Zato so serije vedno bolj popularne, ko hocem nekaj gledat pogledam za 1h in gremo pod tuš in spat. Isto težavo imam z gamingom, ko vidim 50h gameplaya… In na koncu potem samo Fifo še igram. Odšpilaš 2 tekmi in je to to…


Prav cool bi blo tud pri igrah, da bi vsak petek prišel nov del igre, ki bi imel samo 3h gameplaya :)

Ma Tar, za razliko od veliko drugih težkih dram, teče kot urca. Men je film kar letel mimo. Zasluga gre predvsem Kate Blanchett, ki me je faking očarala z igro. Ves čas sem ji visel z ust. Dobesedno sem bil njena bitch. :D

 

Res nehumano priporočam zadevo vsem filmskim sladokuscem.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 38 minutami:

Film zgleda dober, ampak s tempom današnjega časa mi je res odbijajoče začet gledat dramo, ki traja 3h.  Zato so serije vedno bolj popularne, ko hocem nekaj gledat pogledam za 1h in gremo pod tuš in spat. Isto težavo imam z gamingom, ko vidim 50h gameplaya… In na koncu potem samo Fifo še igram. Odšpilaš 2 tekmi in je to to…


Prav cool bi blo tud pri igrah, da bi vsak petek prišel nov del igre, ki bi imel samo 3h gameplaya :)

Jaz pa s takimi filmi prav probam lifehackat tempo današnjega časa. Ker me to nenehno hitenje res utruja, usest se 3h in gledat en dober film pa mi je še vedno res top feeling. Za razliko od Jaya pa sem jaz res mega fan filmskega formata, serije me sicer zelo hookajo, ampak na TOP seznamih imam ful več filmov kot serij :D 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 11 urami:

Sam res dopust, kere so kej cool destinacije na hrvaski? Lani sm bil v mali losinj, je blo ok. 

 

Hrvaška obala / otoki so jeben zakon. Nima veze kam grem, naj bo še tok daleč in še tok instagramiš, na koncu čisto vedno ugotovim, da se obala od ne preveč ljubih sosedov poščije in poserje po večini globalne ponudbe.

 

Moj top 3 (s tem da res nisem neki jak poznavalec / mornar):

 

- Hvar, kje okrog kraja Jelsa na severnem delu otoka. Jaz sem bil v "camp Holiday" kampu malenkost pred začetkom sezone in lahko samo avadodoje lepim. Od čistoče pa do lokacije in najbolj fotogeničnega kafiča ever (pod borovci na klifu nad kristalno čistim morjem), pač hrvaška postcard idila

 

- Šolta, kraj Šolta. Fenomenalno lep manjši otoček, malenkost bolj miren, super zrihtan. Treba rezervirati čimprej, ker je bolj malo kapacitet. Dosti apartmajev ima razgled na zaliv oz celo odprto kuhinjo, ki se odpira na zaliv / mestece. Posledično so za posrat lepi zajtrki, kosila in večerje, tko že kar malo kičasto je.

 

- Rab, kraj Suha Punta. Najbolj samoten od vseh treh, ampak pojma nimam zakaj - kraj je za umret luškan, ful lepši od bolj znane Rajske plaže aka Cvretje na 40 stopinjah brez sence. Polno mini plažic z borovim gozdičkom, propertyji so poceni, imaš tudi zelo lepo prenovljen Valamarjev hotel Carolina. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 18 urami:

Sem se pozanimal, kako je z zdravjem, čistočo in prehrano. Kolegica trdi, da je vse tip top. Nobenega smrtnega primera na račun zastrupitev, napada morskih psov in podobnih nenaravnosti niso imeli že vsaj 10 let. Voda je v plastenkah (uvožena iz EU), hrana povečini riž (uvožen iz EU), če imaš srečo ti domačini postrežejo tudi kakšne školjke. Rib se načeloma izogibajo (bojda so strupene), si pa lahko privoščiš tudi kak zrezek (izvor mesa neznan). Bomo videli, pomoje zna biti kar zanimivo. Aja, pa še to: če prineseš kakšno plastenko cocacole ali Milka čokolado si največji kralj. Prav dobesedno se ti klanjajo.  Govorim seveda o zabačenih vasicah. V glavnem mestu imaš tudi Hilton, če ti bolj ustreza tak stil počitnikovanja.

 

Verjetno sem late to the party ampak holy fuck model. Kako ti v dobi interneta uspe napisati tako nerazgledan post.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

 

Hrvaška obala / otoki so jeben zakon. Nima veze kam grem, naj bo še tok daleč in še tok instagramiš, na koncu čisto vedno ugotovim, da se obala od ne preveč ljubih sosedov poščije in poserje po večini globalne ponudbe.

 

Moj top 3 (s tem da res nisem neki jak poznavalec / mornar):

 

- Hvar, kje okrog kraja Jelsa na severnem delu otoka. Jaz sem bil v "camp Holiday" kampu malenkost pred začetkom sezone in lahko samo avadodoje lepim. Od čistoče pa do lokacije in najbolj fotogeničnega kafiča ever (pod borovci na klifu nad kristalno čistim morjem), pač hrvaška postcard idila

 

- Šolta, kraj Šolta. Fenomenalno lep manjši otoček, malenkost bolj miren, super zrihtan. Treba rezervirati čimprej, ker je bolj malo kapacitet. Dosti apartmajev ima razgled na zaliv oz celo odprto kuhinjo, ki se odpira na zaliv / mestece. Posledično so za posrat lepi zajtrki, kosila in večerje, tko že kar malo kičasto je.

 

- Rab, kraj Suha Punta. Najbolj samoten od vseh treh, ampak pojma nimam zakaj - kraj je za umret luškan, ful lepši od bolj znane Rajske plaže aka Cvretje na 40 stopinjah brez sence. Polno mini plažic z borovim gozdičkom, propertyji so poceni, imaš tudi zelo lepo prenovljen Valamarjev hotel Carolina. 

 

+1 js sem močan hrvaška oboževalec. Včasih si mislim da bi blo fino it kam drugam, včasih tut gremo, ampak res samo zato da "nismo skos na hrvaškem". 

 

Če bi rad kdaj res odklop varjanto ful priporočam Silbo. 

 

Otoček brez avtov, gor je ena vasica z mini mestnim centrom kjer maš vse kar rabiš (sladoled, par konob, par lokalov, trgovino in par stojnic s sadjem) in to je to. Nightlajfa ni nič, razen posedanja v lokalu. So pa konobe kr pricey, tko da obvezno apartma z grillom da lahko tut roštiljaš zravn. 

 

Če se kje spočiješ se tam. Folk itak ful sčiliran, umirjen vibe, o plažah pa raj nebi ker so itak odlom. Recimo rentaš tist čolniček za veslat, se odpelješ mal okol in si izbereš en bay kjer si po možnosti celo sam (odvisno kdaj greš) 

 

Gladko nr1 dopust kar sem ga mel na hrvaškem, sledi Korčula, od teh bližnjih ne otoških mi je pa presenetljivo carski Rovinj. 

 

Se mam pa tbh na hrvaškem vedno zakon, lani smo bli na Krku da ni tok za furat pa isto ni blo nič narobe. :D 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...