Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 43 minutami:

drugač sem ene dve leti nataj pokoristil to 2=3 akcijo, ko sem stanoval par sto m stran od pinkija

 

trije smo bili

 

polovico smo stran fuknili

 

never again

(do m33ta)

 

 

a si pr trznici zivel :D (na konc bom zvedu, da si bil sosed)

 

drugač so zdej pinki ful podrazil... ni vec tok value kokr je bil.

 

čeprav pinki bomba je se zmer kul, pleska pa pohan sir s special omakco.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
atomic reče pred 4 urami:

Tako kot, recimo "najbolj šik" turistični karji v Sloveniji praktično nimajo, Bled ima eno restavracijo omenjeno tko uizi... Portorož, Izola, Piran, Koper pa niti ene restavracije?

Zakaj? Zato ker ne rabiš sem tak kaj preveč matrat in boš itak prodal.

Ena izolska je omenjena... marina...

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 59 minutami:

 

 

a si pr trznici zivel :D (na konc bom zvedu, da si bil sosed)

 

drugač so zdej pinki ful podrazil... ni vec tok value kokr je bil.

 

čeprav pinki bomba je se zmer kul, pleska pa pohan sir s special omakco.

 

vogal grablovičeva/potrčeva

 

2 meseca samo, za en projekt

 

dovolj, da sem se nategnil s pinki pico :D

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 30 minutami:

Kva 10 evrov!!! To je pa res dosti, ker pice res niso preveč velike. Premer pice je manjši od mojega kurca.

 

Očitno je to edina prava gurmanska pica v Sloveniji, draga ko pes(5), majhna kot smrkovi možgani, a dobra kot slatka 12-letnica.


Si kdaj jedel pico iz Maxi dostave v MB? Sicer so na debelem testu (ampak res super testu), kar ni ravno klasika. V bistvu je malo ponudnikov tovrstnih pic, ampak ej, te so preverjeno top (vsaj zame, poleg tega so že 25 let plus v biznisu). Glede na velikost bi marsikdo rekel: pol mojega k****, ampak v tem primeru velikost res ne igra vloge. Se naješ, pa še res dobre so. Cena? Od 6 do 10 €, povprečno in z dostavo vred. 
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 33 minutami:

Kva 10 evrov!!! To je pa res dosti, ker pice res niso preveč velike. Premer pice je manjši od mojega kurca.

 

Očitno je to edina prava gurmanska pica v Sloveniji, draga ko pes(5), majhna kot smrkovi možgani, a dobra kot slatka 12-letnica.

 

 osebni prevzem je 7.5e ko sm se preselil v moste je bil 4.99. Pa tud dobiš tretjo pico gratis (sam glede tega se strinjam z uporabnikom slinch, da je to value bolj sumljive sorte :D)

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 16. 6. 2020 at 19:24:


Si kdaj jedel pico iz Maxi dostave v MB? Sicer so na debelem testu (ampak res super testu), kar ni ravno klasika. V bistvu je malo ponudnikov tovrstnih pic, ampak ej, te so preverjeno top (vsaj zame, poleg tega so že 25 let plus v biznisu). Glede na velikost bi marsikdo rekel: pol mojega k****, ampak v tem primeru velikost res ne igra vloge. Se naješ, pa še res dobre so. Cena? Od 6 do 10 €, povprečno in z dostavo vred. 
 

Ouu tole bo treba probat. Sem velik fan debelega testa. Poleg Parme in Pinkija v Ljubljani, je očitno še Maxi na štajerskem.

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka
lizz reče pred 2 minutama:

jazst sem jedla zadnjic v MB v Piceriji Roma

kr dobra pica za neko homemade varjanto (k niso une tanke lepe pice)

je pa bolj premera penisa 

 


Eh, Roma je zame nerelevantna. Sem jedel sicer pred časom, ampak tu res ni ničesar, da bi izpostavil kot "top". Potem že rajši Pomodoro. Pa dejansko so v MB tudi LaCantina odlične (čeprav nekoliko drage, povprečno 10 € na pico). 

Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:


Eh, Roma je zame nerelevantna. Sem jedel sicer pred časom, ampak tu res ni ničesar, da bi izpostavil kot "top". Potem že rajši Pomodoro. Pa dejansko so v MB tudi LaCantina odlične (čeprav nekoliko drage, povprečno 10 € na pico). 

to povej ko bom naslednjic v MB in bom lacna

ne zj!

Povezava do prispevka

Ena iz Pomodoro MB. Slika sicer ni moja (ukradel prijateljčku na FB, ampak toliko da imamo neko predstavo :) ) :
Sicer je na sliki neka polnozrnata Di Casa ?, ampak imajo tudi klasične itd. Dobre so, v glavnem.  

pomodoro.thumb.jpg.ef8f2c87a1a61bf641ee1468bda21d24.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

@ĆAMIR lahko pa jaz še enkrat postam tisto mojo varianto "domače" pizze. Hihihi. :) 

Daj posti, da mal obudim spomin

 

Čeprav realno ne bo preseglo kumarce na pici in pol metra debelega zažganega testa, rip :(

 

Sem pa slišal tudi legende o mujo01 pici, ampak žal noben ne hrani screenshotov

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 12 minutami:

Ouu tole bo treba probat. Sem velik fan debelega testa (držim se politike debelo testo na pici = debel kurac). Poleg Parme in Pinkija v Ljubljani, je očitno še Maxi na štajerskem.


Glede na to, da jim že 25+ let biznis konkretno teče in da imajo vsak dan omejeno količino pizz glede na testo, ki ga sproti pripravljajo en dan prej in je bojda kar "zahteven/izpopolnjen" postopek?, bi rekel, da so med najboljšimi. Vsaj v teh naših koncih in seveda striktno vezano na debelo testo (kjer pa so tako ali tako praktično edini).  :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...