Skoči na vsebino

Trenutno igram [03/2021]


AMF

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 13 minutami:

Epilog epilog je šel meni tako svinjsko na kurac in tok sem bil že sit špila, da če bi moral dati oceno igrici v afektu zadnjih 5 ur, bi mu dal tam nekje 80 :D 

Lol samo popravljanje ograje da špilu 10/10 oceno.Užival na polno.

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
fric reče pred 5 minutami:

Lol samo popravljanje ograje da špilu 10/10 oceno.Užival na polno.

 

Nekaj takega ja. Ne glih 10/10 je pa odličen špil. Če v špilih recimo pričakuješ konstantno akcijo ala v FS špilih, potem je bolje, da se takih špilov niti ne lotiš. Je počasen špil, v bistvu kot neka simulacija življenja. In to je definitivno najboljša simulacija življenja v Wild Westu. Ogromno dogjanja kot je dejansko blo v RL takrat... počasi delaš kar ti zapaše, greš ribarit, greš lovit, raziskovat... vmes pa kaj akcije. Jaz imam ravno take špile rad, zato tudi zlajnanega AC-ja. Komot si vmes vzameš čas za sendvič naredit in ga vmes jest, it na čik...

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Sem po treh tednih zagnal igrico, ker sem si res želel mal gejmat. In sicer nadaljujem Disfuncitonal Penis Rising, ki sem ga dropal kmalu po začetku, ker sem začel igrati Demonce Soulce. Men ta Fenyx niti približno ni na nivoju Zelde. Kot prvo mi je špil grši, kot drugo preveč posut z opravili (v Zeldi so le-ta dosti bolj diskretna), kot tretje ima dosti slabši filing adventure. Je pa vseeno kul mladinska igra za osnovno- in srednješolca z par carskimi easter eggi za odraslega igralca, prav vesel sem, da kaj takega obstaja, ker je mladinskih iger res zelo zelo malo. Ampak je pa mladinska igra, to pa ni kaj. Fajn igrica, samo nič posebnega, vsekakor nič takega, kar bi me pullalo back into gaming :D  

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 minuto:

Ampak je pa mladinska igra, to pa ni kaj.

 

Fak no... kako pa jo je potem Kočevc lahko tak hvalil?

 

Jaz pa se kar mučim z The Medium malo po malo. Ma ni mi kul... gibanje, kamera, optimizacija, njihove fore,... ne vem no. Dobro, da je brezplačno bla v Game Pass-u. Končal jo bom, ker je baje pod 10 ur, ampak potem hitro pobrisal.

Povezava do prispevka

Iskal popust za Goose game, na koncu downloadal NFS: Hot Pursuit R in Mother Russia Bleeds.

 

NFS HP še nisem špilal in sem se ga dosti veselil, kao Burnout v NFS okolju. No, ni :D Nima tiste B3 čarovnije, lahkotnosti, občutka za detajle, tudi vozi se ful slabše, da ne omenjam najbolj jadnega rubberbandinga v zadnjih 10 letih. Vseeno je še vedno dovolj zanimiv, da so šle takoj 3 ure, heh. Sploh zvok ti strga gate

 

Mother Russia Bleeds: temačen pixlast beatem up, na njegovo žalost ene 5 nivojev slabši od Streets of Rage 4. Še dobro da je bil samo 2,5 eur, več ni vreden. Kake pol ure mal mashal tipke in IMO za vedno zaprl zadevo.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 urami:

Fak no... kako pa jo je potem Kočevc lahko tak hvalil?

Drugače sem po nekje 2-3 urah odkril nek challenge (mogoče del DLC-ja), kjer ti upgrejda Penixa na vse full max everything, nakar narediš nek challenge run (par platformiranja in obračun s par enemyji). Smešno mi je, da sem res na izi uporabljal vse mehanike, ki jih igra sploh še ni vnesla (trojni skok, faster gliding ...), zdaj mi je pa prav tuga igrat spet popolnoma osnovni lik brez upgradov.

 

Anyway, drugače res dosti slabše od Zelde: BOTW. Kot prvo mi je grafika grda, res nima nobenega posebnega žmohta, niti mi ni všeč dizajn okolja, saj ni nekih res zanimivih stavb ali naravnih znamenitosti. Če se recimo spomnim na Zeldo, kako so sicer redke naselbine zanimive, fantastično zasnovane (ko sem prvič prišel v Kakariko Village, sem nekaj časa samo tam side questal). Tukaj ni nič resnično zanimivega, vse je prazno in pusto s par random templji in kipi. Vse ima tisti fake Ubisoft pridih brez neke organskosti. 

 

Sam glede grafike mi je res noro, ker mi tudi BOTW ni posebej lep plus tehnično zastarel je, sam majkemi da zgleda boljše od Fenixa. 

 

Skratka. Ni slaba igrica, samo glede na res zelo pozitivna mnenja sem vendarle pričakoval 'nekaj več' od Ubisoft formula s cartoony grafiko in par dodatnimi Zelda mehanikami. 

 

Nekje 6/10 mi je. Bom pomoje še igral par ur, da dobim malo grind fixa, pol pa pospravil v predal, za če bom kdaj mel otroka, da mu dam za špilat.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče Dne, 16. 3. 2021 at 15:34:

Igrica ima na PS4 meta 97%, ajde na PC je user score 6.0 samo ne vem, a je bil spet nek socialna omrežja in moji privilegiji moment v igri, ampak pod črto je to v hiveminedu The game. Hvalil se živ svet in dobro zgodbo, in navrgu, da nimam niti osnove za dissat. Točno ta živ svet in zgodbo dost kamot  "dissam".

 

Svet ni nek čudež AI življenja, je pa poln skriptiranih "naključnih dogodkov", ki te tam nekje po 50 uri težko še kaj presentijo. V tem oziru ni nič bolj živ kot GoT, so pa skripte jače in bolj razgibane. Sam svet ima tudi zelo malo za povedat, ni to živ ekosistem, ampak razglednica amerike z začetka prejšnega stoletja. Razen pečin in rek tudi ni nobenih ovir, ki bi te prepričevala, da se sploh oziraš na poti, naselja, železnice, skratka na svet. Nanišaniš konja na marker in evo ti 10 minut drkanja X knofa v ritmu.

 

 

Ma ne

ne 

 

Pa če te svet in "naključni dogodki" presenečajo 50 ur je to ful model. Špil ma dejansko par močnih napak kot rečeno, ampak realno to ni nobena od teh ki jih omenjaš ti. 

 

Tbh glede na to kar pišeš bi lahko nehal igrat že en čas nazaj, ker ti špil preprosto ne sede :D

 

Povezava do prispevka

Ma jebi ga, če bi prej povedal, zdaj sem jo pa žal že obrnu :(

 

Chapter 4 in 5 sigurno najslabši del igre, šestka začne pumpat, misije z muzkico, tema, obup, odrešitev, Arthur tragični lik, ki je naredil stvari prav (al sem bil to jaz?), epilog 2 pa men gladko najbolj uživantski del (razen a si ni mogu manj tečne babe najdet jebo ga?), lokacija, fokus na manj karakterjih, nek človeka vreden cilj ... Hišica v preriji, teško je brez Lejle v Bihaču, Audi na kredite, prov začutu sem lajf.

 

Začel Witcher 3.

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 34 minutami:

Ma mal mi zmankuje kaj mam še na todoju, zdej je bil witcher 3, persona 5 al pa dks3 :mellow:

 

mislim da ti še nisi igral pretencioznega puzzle sranja "The Witness"? Sem 99%, da ti bo ful všeč :D  

 

Če še nisi je mogoče boljša izbira kot back to back 100+ urni behemot, kot pravi Čamir. To pa so vsi trije zgornji naslovi...

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 3 urami:

Ma jebi ga, če bi prej povedal, zdaj sem jo pa žal že obrnu :(

 

Chapter 4 in 5 sigurno najslabši del igre, šestka začne pumpat, misije z muzkico, tema, obup, odrešitev, Arthur tragični lik, ki je naredil stvari prav (al sem bil to jaz?), epilog 2 pa men gladko najbolj uživantski del (razen a si ni mogu manj tečne babe najdet jebo ga?), lokacija, fokus na manj karakterjih, nek človeka vreden cilj ... Hišica v preriji, teško je brez Lejle v Bihaču, Audi na kredite, prov začutu sem lajf.

 

Začel Witcher 3.

 

Overall ocena po koncu?

Povezava do prispevka

zdaj si predstavljam šimšalamimo med ogledom leoneja

 

wtf? 12 minut filma je že mimo, pa še ene vrstice dialoga nismo slišali? wtf je ta zaključek, trije tipi 5 minut strmijo eden v drugega in pol je en bogi strel iz pištole? to naj bi bil končni showdown? kere razvlečene smeti

Povezava do prispevka

Da nis ti to gledal Le dernier combat, Irak, Iran, sej je podobno čelade model noter?

 

Drugač ste kar cute, kok se v debati o igricah ukvarjate z mano kot osebo, mojih okusih, intelektualnih dometih in vas skrbi kaj je zame in kaj je (bom dal enkrat gor sliko ženske). Se še enkar oproščam vsem, ki jih je moje mnenje o videoigrici RDR2 v čustvo.

 

@woho 8/10, pa ps4 je slaba izbira (kar mam na sumu tud za W3).

 

The witness sem že obrnil galko, top igrica, se mi zdi da mi v retrospektivi postaja boljša oz. še bolj unikatna in ambiciozna.

 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 3 urami:

A pa ne bi vmes nekega bolj linearnega in na izi špilčka, direkt iz ene 100h pustolovščine v drugo? :D  

 

Galko reče pred 2 urama:

 

mislim da ti še nisi igral pretencioznega puzzle sranja "The Witness"? Sem 99%, da ti bo ful všeč :D  

 

Če še nisi je mogoče boljša izbira kot back to back 100+ urni behemot, kot pravi Čamir. To pa so vsi trije zgornji naslovi...

No no. Witcher 3 je dolga okoli 30 ur. 100 je samo, če se greš completionista. Isto je pri DKS3. Če ne greš platinirat, jo obrneš v 30-40 urah.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...