Skoči na vsebino

[PS4] PlayStation 4


Priporočeni prispevki

Super Km3t reče pred 1 uro:

pa se digitalne špile brez problema pol prenese na zunanji ssd in špila z njega?

 

kači sm kupil witcherja za igrat, kot edini digitalni špil, pa jamra da se predolg nalaga ko crkne (očitno precejkrat :D).

 

Digitalne in retail lahko premakneš na zunanji USB3 pogon. In ta pogon pol samo prklopš na PS5 in igraš igre iz njega. Seveda pogoj je da je na PS5 isti account logiran al pa primary kot na PS4. 

Povezava do prispevka

Sem kupil Life is Strange 2, celotno sezono

 

Še vedno moraš po tem za vsako epizodo poklikat "add to library" pa da ti jebem no, a res ne morejo tako osnovnih stvari zrihtat? 

 

Kupiš COMPLETE SEASON in v library ti da samo prvo epizodo

 

Ker bom res kupil complete season, če si želim samo prvi del ja <.<

Povezava do prispevka

@bigboss82 @Bessie @Ćamir (izbrisani) @Slinch @Kastor @Galko

Super, hvala vam!

FYI, HZD in DS itak štejemo, PC nima veze tuki. Kr na neki iz teh vaših seznamov sem pozabil, tko da bo res prav prišlo.

 

Tele bom sigurn: GoW, TLOU2SE, U4, Death Stranding, Spidey, SotC, Last Guardian, FF7, Detroit, Driveclub, Infamous SS, Killzone SF, Nioh2, 1886, R&C, Until Dawn.

Pa ko sem skočil na store me Tetris video useka v faco in me je konkretno zamikal :)

Ostalo, sploh Bessiejevo moram pa prevert, ker niti po imenih ne vem kaj je.

 

Sem proslavil 10ga izid XSeXa z nakupom PS4pro :D Zraven pa kupil BB in GTS.

Z malo čarovnije pa mi je uspelo na PC mizo spravit poleg X360, PS3, XOX, velzga TVja, 4 zvočnikov, 4 gamepadov, 3 daljincev, 2 telefonov in nekaj ostale krame, še PS4pro. Čudovit je (slika pripeta). Svetloba se prav lepo ujema v tattoo.

 

Zaenkrat imam:

GT Sports Spec II

Prvo kar sem naredil, kupil VIPERja druge generacije in pičil brez vseh pomagal. Takoj padel not brez problema, lepo se vozi.

Kamere so sicer isto debilne kot vedno (za chase se vsaj da naštimat da ni prilimana ampak niha tko k povsod drgje) ter kot vedno al maš cel HUD al pa nič. Majmuni nesposobni (Turn10 je isti da me ne bo kdo...).

Ful mi je všeč muzej, zgodovine firm,... Za slikanje imaš pa praktično ločen špil.

Dead or Alive Xtreme 3 Saikyou Edition

V osnovi enako kot dvojka, sam mal več stvari za delat. Moti me edino ker spet ni takoj iz osnovnega menija moč it direkt sam odbojko, tko kot je blo v enki na prvem XBOXu. Morš direkt na počitnce it.

Pa tele k jih še nisem zagnal.

Ghost of Tsushima Collector's Edition

Firewatch

Mirror's Edge Catalyst Collector's Edition

Bloodborne GOTY

Infamous First Light

TLOU Remastered

 

Imel bi še HZD Complete, Spidey GOTY in Driveclub, pa sem jih nesel nazaj v Konzolkota. Kr ene Češke, Arabske, Italijanske verzije. WTF!? Pa grem pol gledat, isto Goblin,  Mimovrste,... Celo BB in HN mata vmes kr neki. Od kje vraga vsi to naročajo.

Isto konzola, knjigce kr v nekih jezikih, sam pr temu me ni motil.

 

 

Kakorkol, hvala še enkrat za nakupovalni seznam!

Tisti, k ste špilal GTS in Driveclub pa me še nimate dodanega, bom vesel če me, da bom lahk vaše čase mal dol zbijal ;)VIPER-SVB

received_652715965609224.jpeg

Povezava do prispevka

Mislim, ker model. Mi kurbe kapitalistične, se tu živciramo če bomo v četrtek dobili PS5, kot džankiji se tresemo, kdaj dobimo mial od dobavitelja,, ti pa u easy novembra 2020 greš kupit ps4 pro in se prepuščaš dobrim igram. Nobenga sekiranja in pritiska. Res, kapo dol !

 

 

uredilo bitje Boba-Fett
Povezava do prispevka
VIPER SVB reče pred 32 minutami:

Sem proslavil 10ga izid XSeXa z nakupom PS4pro :D Zraven pa kupil BB in GTS.

Z malo čarovnije pa mi je uspelo na PC mizo spravit poleg X360, PS3, XOX, velzga TVja, 4 zvočnikov, 4 gamepadov, 3 daljincev, 2 telefonov in nekaj ostale krame, še PS4pro. Čudovit je (slika pripeta). Svetloba se prav lepo ujema v tattoo.

Super... uživaj v igranju. Imaš cel kup odličnih urc igranja, da vse kar je bilo dobro preigraš.

 

Kaj si ti kak čarovnik, da imaš vse to na računalniški mizi? :D

 

Pripravi se, da ko boš kupil PS5, ki je ogromen, nabaviš še nekaj takega...

 

Screen-Shot-2014-10-14-at-11_50.53-AM.png.9ecf506952d4fe6a52c537549cc68034.png

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Hello brothers,

 

daj pomagajte mi prosim najti najboljši deal za Ps move ter Just Dance igro (2019 in/ali 2020). Hčerki sta namreč nori na to, pa sem mislil da bi bilo noro darilo za božička:D

 

Kolikor sem danes malo iskal,   dobim move naj ceneje pri nas v BigBangu za 80evr https://www.bigbang.si/playstation-ps4-move-twin-pack-4-0-kontroler-53105-izdelek-614738/

 

Just dance pa na ShopTo,     2019 - 20evr  ter  2020-26evr   https://www.shopto.net/en/search/?input_search=just dance

 

Ve kdo za kakšno cenejšo varianto?

 

Pa hvala za pomoč :beer:

Povezava do prispevka
Super Km3t reče Dne, 13. 11. 2020 at 18:07:

katere kontrolerje poleg Nacona se še da kupit znotraj EU, da je licensed od Sonyja? Nacon ma mostly enake smeti kot Sony za 2x+ več dnarja. Še kere druge firme?

za nacon lahko rečem da je dobro zaenkrat sam to, da so mi ga že 2x zamenjal za novega no questions asked (joystic začel driftat)

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 9 urami:

za nacon lahko rečem da je dobro zaenkrat sam to, da so mi ga že 2x zamenjal za novega no questions asked (joystic začel driftat)

 

to kolikor na hitro vidm, noben ne komplicira kej dosti. ampak ne, nacon ma slabo ponudbo. prvič so predragi, drugič majo pa za iste šuške precej manj 'bombončkov' kot bi se spodobilo (elite dokazal, da se da), pa v 3pm nemogoči za uporabo zgledajo s tistimi čudno postavljenimi remappable knofi. also, če vzameš wireless inačico so iste smeti kot sony kontrolerji, kar se baterije tiče.

 

kerga pa maš drugač?

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 9 urami:

a, wired varianto. zame wired ne pride v poštev ker sm prvič predaleč, da bi blo 3m kabla dost, drugič pa ker mam edino nad tvjem prostor za ps.

 

a maš velke al male roke, da lahko pritiskaš na vse 4 knofe? ker dva naj bi bla kul, dva pa težje dostopna.

ne, wireless je, oz oboje

 

https://www.bigbang.si/nacon-revolution-pro-v3-ps4-black-kontroler-116349-izdelek-673781/

 

reku bi da mam medium roke, nevem kriterijov velikosti

gumbi so lahko dostopni, sam so ločeni, vsi 4je, eni vidim da majo neko ploščico ki šteje za oba pritiska

sm pa špilu klavir kitaro harmonko če kej pomaga

 

sicer bi raje imel postavitev joystickov v klasični obliki ker je lažje dostopat do dpada (meni osebno)

 

dodaten kul je k si lahko shraniš profile/rebinde za različne špile pa s tipko m3njaš med PC/PS in profili

to mi ma npr Scuff narejeno 100x slabše s tistimi magnetki

 

in ja stvar je (bila) totalno nefer proti folku na ds4, zdej se je levelu field mal s tistim dodatkom ki ti da 2 dodatni tipki na ds4

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...