Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Karim reče pred 7 minutami:

Drugace pa BVB s precej lahkimi nasprotniki do morebitnega finala. 

Lahek zreb na izpadanje, cist pozabu na skupino smrti. 

 

Real se mora v izlocilnih bojih pa skoz jebat z favoriti. 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče Dne, 4. 5. 2024 at 19:57:

 

...United je imel v svojih vrstah wunderkind trenerja, pa niso vedeli...:D

 

je pa, btw, FM legend Will Still izgubil službo v Reimsu. klubu so zrasla krila in so kar mislili, da se bodo letos borili za Evropo.

 

pa welcome to Wrexham s03 prvi dve epizodi sta zunaj. 

 

Sorry, sem čisto pozabil odgovorit zadnjič.

 

Kieran McKenna ja. :avadodo:Ga imam v FM za coacha v Vaduzu. Poleg njega pa še eno United legendico Benni McCarthy-ja pa Mira Kloseja. :D 

 

aja, drugače sem z Liechtensteinom premagal Slovenijo. :w00t: Pa proti Frenčijem smo tudi povedli na začetku 2. polčasa, potem pa dobili dva gola. 

 

Zdaj pa imamo še eno tekmo proti SLO, tiste dodatne kvalifikacije za uvrstitev na Euro na podlagi Lige narodov, kjer smo zmagali ligo C. Sicer dvomim, da nam bo že tokrat uspelo priti na Euro, ampak redno napredujemo, na FIFA lestvici smo že prilezli do 120. mesta (začeli smo na 204.) in tudi večinoma nudimo dober odpor proti top 50 ekipam. Seveda pa top 10-20 nas še vedno lahko razbijejo kot so nas Frenčiji na prvi tekmi (4-0, pa bi lahko bilo še več). Smo pa med drugim v prejšnjih kvalifikacijah tudi premagali Poljsko.

 

also, nikoli ne boš ugotovil, kdo je selektor SLO. :D 

 

Dva namiga: 

1. ni iz področja bivše Juge

2. imel je čez 100 nastopov za svojo reprezentanco, kot trener se pa zaenkrat ni pretirano izkazal

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Luka$ reče pred 23 urami:

Fargo, season 1 :lol:

 

Ne vem če je bilo omenjeno, Villas Boas je zmagal na predsedniških volitvah v FC Porto, dobil preko 80% glasov in tako končal 42-letno vladavino Pinto da Coste. Sicer sem bil na severu Portugalske prejšnji teden, tudi ko se je igrala tekma Porto-Sporting. Že dan prej ko so bile volitve je bila cela norišnica na televiziji, imeli so watchalong tekme Benfice in istočasno še živo sliko s stadiona Dragao in drugo kamero v avtu ki je sledil klubskemu avtobusu Sportinga iz Lizbone na poti v Porto :lol: In potem na tekmi še kamera nonstop na Villas Boasu ki je še sedel na svojem 'običnem' mestu na normalni tribuni, njegove reakcije na sodniške odločitve, itd. In seveda kako prejema čestitke od običnega folka, kot veliki dasa :mafija: Naslednji dan pa Gyokeres na naslovnicah vseh časopisov, ni namreč začel tekme, Amorim ga je menjal ob polčasu in je zadel dvakrat v dveh minutah za 2-2. Pošast. 

Sicer pa sem zasledil da se Bayern po vseh odbijanicah trenerjev zdaj zanima za Schmidta iz Benfice za katerega so celo pripravljeni plačati odškodnino, uradno ta znaša celo 30 mio € :lol: V Lizboni se temu samo sladko smejijo in ga bodo lastoročno dostavili zapakiranega če je to res, v nedeljo so se spet osramotili v Famalicau, 2-0.  

 

Zakaj ima Porto watchalong Benfice? Saj ne, da se z njimi borijo za kaj. 

 

Drugače pa a bo zdaj Conceicao ostal ali šel? Kolikor sem bral pred časom mu je stari predsednik nekaj dni pred volitvami podaljšal pogodbo za štiri leta, ampak ima AVB možnost, da pogodbo prekine in pripelje svojega trenerja. 

Povezava do prispevka

Hecno da nesposobni Sančo v Borusiji igra prerojen. Ravno tako Sabitzer. V Unitedu pa predvsem prvi ni znal niti šnirnc na čevlju zavezat. BVB mi je simpatična ekipa še iz časa Kollerja in Rosickega. Navijače na stadionu imajo pa itak vrhunske. 

 

 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 15 urami:

Annual clown singing competition  ma vec poastov k pa polfinale LP

 

10.zalostno

 

kdo tej še gleda fuzbal, lepo te prosim

no sej, al pa polfinale eurosonga

 

Ripper reče pred 22 minutami:

Hecno da nesposobni Sančo v Borusiji igra prerojen. Ravno tako Sabitzer. V Unitedu pa predvsem prvi ni znal niti šnirnc na čevlju zavezat. BVB mi je simpatična ekipa še iz časa Kollerja in Rosickega. Navijače na stadionu imajo pa itak vrhunske. 

 

Že milijonkrat sem zapisal, da igralci pozabijo, kako se igra fuzbal, ko pridejo v United.

Eni se po odhodu spet spomnijo, eni pa niti to ne :D

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 1 uro:

 

Zakaj ima Porto watchalong Benfice? Saj ne, da se z njimi borijo za kaj. 

 

Drugače pa a bo zdaj Conceicao ostal ali šel? Kolikor sem bral pred časom mu je stari predsednik nekaj dni pred volitvami podaljšal pogodbo za štiri leta, ampak ima AVB možnost, da pogodbo prekine in pripelje svojega trenerja. 

Na eni športni televiziji so imeli watchalong ker je ravno takrat igrala Benfica in nimajo pravic za direktni prenos, istočasno pa še živo javljanje z Estadio Dragao in volitev in spremljanje Sportingovega avtobusa po avtocesti 😂

 

Pojma nimam, bral sem da je večja možnost da ostane, tudi Amorim menda kar bi bilo mega presenečenje.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 3 urami:

 

Nisem gledal tekme, ampak Dembele spet v svojem starem elementu. Pesetero se je samo za dve tekmi z Barco nahypal. 

Jaz sem prav za PSG navijal, da bo ziher da na koncu spusijo. 

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...