Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Če bosta Valverde in Mendy nazaj bo Real nekaj drugega, saj sta to igralca z največ energije v ekipi. Jaz sem še zmeraj previdno optimističen, je pa odločilno to kaj bo ZZ naredil čez vikend. Jaz bi šel v tekmo proti Osasuni z Marianom, Rodrygom in Asensiom v napadu, sredino pa Isco, Blanco in Casemiro.

Povezava do prispevka
Demogorgon reče Dne, 26. 4. 2021 at 14:13:

Pa kdo si izmisli vse te kategorije :lol:. Tole na papirju zgleda super. Pomoje sem že omenil, po portalu whocored, ki ocenjuje igralce na podlagi teh statističnih kategorij je Messi daleč najboljše ocenjen igralec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

letošnje lige prvakov :panika:. Če mi, kdo (, ki je dejansko spremljal to tekmovanje letos) lahko z resnim izrazom na obraz zatrdi, da je med top 10 (mogoče celo top 20) igralci letošnje sezone lige prvakov mu dam za gajbo. 

 

Pa sploh ni bil namen prvega posta dissati Messija, ampak pohvaliti Benzemaja, ki dejansko predstavlja 90% Realovega napada. Kakšen ološ je Perez vozil v klub po prodaji Ronalda, res o moj bog.

 

Pač statistika no, itak je ne jemljem preveč resno. :D Benz je meni car (kolikor mi je igralec Reala pač lahko) in sem še v časih Ronalda pravil, da je underrated in je bil pogosto neupravičeno na udaru navijačev, čeprav ni imel "številk", ker je moral delati tudi za statpadanje portugalske dive. :D IMO ne bi bilo čisto nič narobe, če bi bil letos MVP lige, sploh če bo Real prvak, če bo pa Barca bo pa ta naziv itak šel v roke Messija.

 

 

Majek reče Dne, 27. 4. 2021 at 11:00:

Torej uradno. Nagelsmann bo z 1.Julijem 2021 trener Bayerna... o cifrah pa raje ne bi, ker ni normalno.  Na koncu pa itak ne bodo imel denarja za kakšno okrepitev še.

https://fcbayern.com/de/news/2021/04/julian-nagelsmann-wird-cheftrainer-des-fc-bayern-vertrag-von-hansi-flick-wird-wunschgemaess-aufgeloest

 

ESL vas še vedno čaka. :P 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...