Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

uros678 reče pred 8 minutami:

Boysi, nisem nekaj cajta spremljal PS5 teme... kak zdaj kaj kaze po ne vem kolko letih po release konzole? Je ze kaj dobrih spilov aka system sellerjev? Al naj raje se do pro verzije pocakam?

kakor je že večkrat mr. Hardware povedal:
 

1. Proja ne bo.

2. Tudi če ni nobene igre nove ali sellerja so bolj konstantni fpsji, višji fpsji, tihost konzole, postavljanje pred mladimi bejbikami, loading časi vredni upgrejda.

Imet ps4 danes je totalna neumnost.

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 1 uro:

Boysi, nisem nekaj cajta spremljal PS5 teme... kak zdaj kaj kaze po ne vem kolko letih po release konzole? Je ze kaj dobrih spilov aka system sellerjev? Al naj raje se do pro verzije pocakam?

Malo system sellerjev je (okay igre: Demon's Souls, Ratchet:Rift Apart pa Spiderman 2, pa seveda Returnal, ki je absolutni masterpiece)

 

Morm pa rečt da sem letos precej užival v igrah na plejki, tok fajn leta ni blo že nekaj časa. V bistvu mam premalo cajta

Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 urama:

kakor je že večkrat mr. Hardware povedal:
 

1. Proja ne bo.

2. Tudi če ni nobene igre nove ali sellerja so bolj konstantni fpsji, višji fpsji, tihost konzole, postavljanje pred mladimi bejbikami, loading časi vredni upgrejda.

Imet ps4 danes je totalna neumnost.


ps4 sn prodal ze nekaj casa nazaj… spilam na pc-ju 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 51 minutami:

Malo system sellerjev je (okay igre: Demon's Souls, Ratchet:Rift Apart pa Spiderman 2, pa seveda Returnal, ki je absolutni masterpiece)

 

Morm pa rečt da sem letos precej užival v igrah na plejki, tok fajn leta ni blo že nekaj časa. V bistvu mam premalo cajta


fak ce je to to od spilov bom raje dalje na pc.. ceprav malo pogresam kavc

Povezava do prispevka

LP

Zanima me če je kdo imel podobne težave. Joysticka nista stara še niti leto dni in oba vleče na levo. En že tako, da v meniju sploh več ne moreš nič nastavit, ker ikone letijo in se sploh ne ustavi. 

Imel sem PS4 8 let in se to ni na nobenem zgodilo. A to spada pod granacijo, lahko nesem joysticke nazaj?
Hvala za pomoč

Povezava do prispevka

Men je oriđiđi beli tudi začel hitro srat. Dal popravit, je delal kak mesec in spet začel mutit. Ob prvem servisu sem med čakanjem na popravilo nabavil rezervnega, črnega, ki dela še danes bp. Ni treba poudarjat, da je v bistvu crni zdej glavni, un beli pa v škatli čaka. 

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...