Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Nighthawk reče pred 12 urami:

 

 

Tole sm sliku v živo (pivka tehnični muzej), pošljem kolegu ko dela na telemahu...

 

Prav eh.... jaz sm vsak dan v 5 tanih dnevnah :avadodo::rofl: :rofl:

Sm še hotu napisat, da je to garant iz Pivke. Nisem pa šel iskat svoje slike iz Pivke, da primerjam. Brings back memories, ko je bila skoraj vsaka dnevna v Sloveniji takšna. 

Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 25 minutami:

a kdo ve za kakšno dobro proti vibracijsko podlogo?

 

Ker imam disk verzijo in kdaj mleje DVDje da se vse trese.

 

Imam ga v ležečem položaju, bi mogoče že podloga za miško pomagala?

 

Gledal sem tudi aliexpress stojala, ima kdo izkušnje?

 

Hvala

 

Daj ga na eno visečo mrežo :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 urami:

Kako mate lahk še vedno take dnevne ffs? To bi jaz odpeljal na deponijo 10 let nazaj, pa tud če se baba odsel.

Ne sam da eni imajo take dnevne, moja mama je pred cajtom šenkala tako dnevno na Bolhaču in je bilo ful zanimanja. Edini problem je bil odvoz, ker pač večina ljudi je prosila, če bi lahko to kako dostavili, ker nimajo avta, ampak mama ima pač osebni avto, kako bo dostavila elemente (pa še mizo in stole je šenkala zraven)

 

Pač ljudje nimajo. Stop being poor scena ja, ima Galko kar prav. Pri mojih starših na vasi so še par let nazaj bili posamezniki, ki so hodili od hiše do hiše prosit za vbogajme. Pa ko sem bil študent sem delal prostovoljno z otroci iz revnih okolij kar nekaj let preko Centra za socialno delo in potem enega društva. Dnevni s katodnim televizorjem je še ogromno. Da ne govorim o scenah, ko so 4+ članske familije živele na sub-30 kvadratih. In to na Ptuju, kjer je nakup stanovanja neprimerljivo lažji kot v LJ

 

Revščina je grozljiva in vseprisotna stvar, ko enkrat pogledaš ven iz svojega bubbla

  • Račka +1 4
  • Solzice 3
Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 24 minutami:

1TB je premalo haha

 

Ma zdej špilam Cyberpunk 2077 in berem da je res od SSDja odvisno kako dobro bo delovala zato gledam :)

Sicer CP nisem probal, toda zadnji ratchet&clank dela čist gladko na mojem 4TB kingston nv2, ki je najpočasenjši pcie gen 4 drive.

Povezava do prispevka

 soon, PSVR2 na PCju

[]D [] []V[] []D reče Pravkar:

Mediator Software, announced that not only have they managed to get PSVR2 VR mode to work on Windows but that they’ve also gotten the headset to work with SteamVR.

 

https://mp1st.com/news/psvr2-pc-support-reaches-major-milestone-with-windows-support-and-running-on-steamvr

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...